О присвоении и переименовании наименований улицам аула Жалтырколь
Решение акима аульного округа Жибек жолы Аршалынского района Акмолинской области от 27 ноября 2009 года № 102. Зарегистрировано Управлением юстиции Аршалынского района 5 января 2010 года № 1-4-163
В соответствии с пунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан», с учетом протокола схода жителей аула Жибек жолы от 21 октября 2009 года, аким аульного округа РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования улицам новостроек аула Жалтырколь:
улице № 1 - наименование имени Нуркена Абдирова,
улице № 2 – наименование Желтоксан,
улице № 3 – наименование имени Мукагали Макатаева,
улице № 4 - наименование Жагалау,
улице № 5 – наименование имени Шакарима Кудайбердиева,
улице № 6 – наименование имени Турара Рыскулова,
улице № 7 – наименование имени Илияса Есенберлина,
улице № 8 – наименование имени Касыма Аманжолова,
улице № 9 – наименование имени Каныша Сатпаева,
улице № 10 – наименование имени Мыржакыпа Дулатова,
улице № 11 – наименование имени Алимхана Ермекова,
улице № 12 - наименование имени Алихана Бокейханова,
улице № 13 – наименование имени Жакыпа Акпаева,
улице № 14 - наименование имени Амре Кашаубаева,
улице № 15 – наименование имени Нурмухана Жантурина,
улице № 16 – наименование имени Магжана Жумабаева,
улице № 17 - наименование имени Бабаш Бабашева,
улице № 18 – наименование имени Амины Омирзаковой,
улице № 19 - наименование имени Шакена Айманова,
улице № 20 – наименование имени Каукена Кенжетаева,
улице № 21 – наименование имени Динмухамета Кунаева.
2. Переименовать наименования улиц в ауле Жалтырколь:
улицу Степная - на улицу имени Айтеке би,
улицу Молодежная – на улицу имени Толе би,
улицу Школьная - на улицу имени Сана би,
улицу Набережная - на улицу имени Казыбек би.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Аршалынского района и вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким аульного
округа Жибек жолы                          А.Дәулет
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения «Отдел архитектуры
и градостроительства
Аршалынского района»                       Ибраев А.
Начальник государственного
учреждения «Отдел культуры
и развития языков
Аршалынского района»                       Гросс А.

Жалтыркөл ауылындағы көше атауларын өзгерту және атаулар беру туралы
Ақмола облысы Аршалы ауданы Жібек жолы ауылдық округі әкімінің 2009 жылғы 27 қарашадағы № 102 шешімі. Ақмола облысы Аршалы ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 5 қаңтарда № 1-4-163 тіркелді
1993 жылғы 8 желтоқсандағы «Қазақстан Республикасының әкімшілік–аумақтық құрылысы туралы» Заңының 14 бабының 4 тармағына сәйкес, Жібек жолы ауылындағы 2009 жылғы 21 қазандағы тұрғындар жиналысының хаттамасын есепке ала отырып, Жібек жолы ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жалтыркөл ауылындағы жаңа құрылыстағы көшелерге атаулар берілсін:
№ 1 көшеге – Нұркен Әбдіров атындағы атауы,
№ 2 көшеге – Желтоқсан атауы,
№ 3 көшеге – Мұқағали Мақатаев атындағы атауы,
№ 4 көшеге – Жағалау атауы,
№ 5 көшеге – Шәкәрім Құдайбердиев атындағы атауы,
№ 6 көшеге – Тұрар Рысқұлов атындағы атауы,
№ 7 көшеге – Ілияс Есенберлин атындағы атауы,
№ 8 көшеге – Қасым Аманжолов атындағы атауы,
№ 9 көшеге – Қаныш Сәтпаев атындағы атауы,
№ 10 көшеге – Мыржақып Дулатов атындағы атауы,
№ 11 көшеге – Алімхан Ермеков атындағы атауы,
№ 12 көшеге – Алихан Бөкейханов атындағы атауы,
№ 13 көшеге – Жақып Ақпаев атындағы атауы,
№ 14 көшеге – Әмре Қашаубаев атындағы атауы,
№ 15 көшеге – Нұрмұхан Жантурин атындағы атауы,
№ 16 көшеге – Мағжан Жұмабаев атындағы атауы,
№ 17 көшеге – Бабаш Бабашев атындағы атауы,
№ 18 көшеге – Әмина Өмірзақова атындағы атауы,
№ 19 көшеге – Шәкен Айманов атындағы атауы,
№ 20 көшеге - Қаукен Кенжетаев атындағы атауы,
№ 21 көшеге - Дінмұхамет Қонаев атындағы атауы.
2. Жалтыркөл ауылындағы көшелерінің атаулары өзгертілсін:
Степная көшесі – Әйтеке би атындағы көшесіне,
Молодежная көшесі – Төле би атындағы көшесіне,
Школьная көшесі - Сана би атындағы көшесіне,
Набережная көшесі – Қазыбек би атындағы көшесіне.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім Аршалы аудандық Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және бірінші ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жібек жолы ауылдық
округінің әкімі                            А.Дәулет
КЕЛІСІЛДІ:
Аршалы ауданының «Сәулет
және қала құрылыс бөлімі»
мемлекеттік мекеменің бастығы              А.Ибраев
«Аршалы ауданының мәдениет
және тілдерді дамыту бөлімі»
мемлекеттік мекеменің бастығы              А.Гросс