О присвоении наименования улицам аула Турген, села Красное Озеро, села Родники
Решение акима аульного округа Турген Аршалынского района Акмолинской области от 27 апреля 2009 года № 03. Зарегистрировано Управлением юстиции Аршалынского района Акмолинской области 10 июня 2009 года № 1-4-144
В соответствии с подпунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан», с учетом протокола схода жителей аула Турген от 8 апреля 2009 г, протокола села Красное озеро от 16 апреля 2009 г, протокола села Родники от 21 апреля 2009 г, аким аульного округа Турген РЕШИЛ:
1. Присвоить следующие наименования улицам аула Турген: улице № 1 наименование Есил, улице № 2 – наименование Жастар, улице № 3 - наименование Женис, улице № 4 - наименование Береке, улице № 5 - наименование Достык, улице № 6 - наименование Енбек.
Присвоить следующие наименования улицам села Красное Озеро: улице № 1 - наиманование Кызыл, улице № 2 - наименование Жасыл, улице № 3 – наименование Мектеп.
Присвоить следующие наименования улицам села Родники: улице № 1 -наименование Центральная, улице № 2 - наименование Озерная, улице № 3 - наименование Родниковская.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Аршалынского района и вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким аульного
округа Турген                              Т.Липчанская

Түрген ауылының, Красное Озеро селосының, Родники селосының көшелеріне атаулар беру туралы
Ақмола облысы Аршалы ауданы Түрген ауылдық округі әкімінің 2009 жылғы 27 сәуірдегі № 03 шешімі. Ақмола облысы Аршалы ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 10 маусымда № 1-4-144 тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы «Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» Заңының 14 бабы  4 тармағына сәйкес және Түрген ауылындағы 2009 жылғы 8 сәуірдегі хаттамасын, Красное озеро селосындағы 2009 жылғы 16 сәуірдегі хаттамасын, Родники селосындағы 2009 жылғы 21 сәуірдегі тұрғындар жиналысының хаттамасын есепке ала отырып, Түрген ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Түрген ауылының көшелеріне келесі атаулар: № 1 көшесіне - Есіл атауы, № 2 көшесіне - Жастар атауы, № 3 көшесіне - Жеңіс атауы, № 4 көшесіне - Береке атауы № 5 - көшесіне Достық атауы, № 6 - көшесіне Еңбек атауы берілсін.
Красное озеро селосының көшелеріне келесі атаулар: № 1 көшесіне - Қызыл атауы, № 2 - көшесіне Жасыл атауы , № 3 - көшесіне Мектеп атауы берілсін.
Родники селосының көшелелеріне келесі атаулар: № 1 көшесіне - Центральная атауы, № 2 көшесіне - Озерная атауы, № 3 көшесіне - Родниковская атауы берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өз жауапкершілігіме аламын.
3. Аталмыш шешім Аршалы аудандық Әділет басқармасында тіркеуден өткен соң, ақпарат құралдарында бірінші рет жарияланғаннан кейін күшіне енеді.
Түрген ауылдық
округінің әкімі                            Т.Липчанская