О внесении дополнений в Правила осуществления социальных выплат отдельным категориям граждан, утвержденные решением Буландынского районного маслихата от 6 мая 2004 года № 3С-8/2
Решение Буландынского районного малихата Акмолинской области от 25 июня 2009 года № 4С-18/2. Зарегистрировано Управлением юстиции Буландынского района Акмолинской области 24 июля 2009 года № 1-7-86. Утратило силу - решением Буландинского районного маслихата Акмолинской области от 10 февраля 2010 года № 4С-25/7
Сноска. Утратило силу - решением Буландинского районного маслихата Акмолинской области от 10.02.2010 № 4С-25/7
В соответствии с подпунктом 14 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» по предложению акимата Буландынского района районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в Правила осуществления социальных выплат отдельным категориям граждан, утвержденные решением Буландынского районного маслихата от 6 мая 2004 года № 3С-8/2 (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2556, опубликованного 02 июля 2004 года в газете «Вести Буланды жаршысы» с последующими изменениями и дополнениями:
решение от 21 сентября 2004 года № С-13/5 «О внесении дополнений в Правила осуществления социальных выплат отдельным категориям граждан, утвержденные решением Буландынского районного маслихата от 6 мая 2004 года № 3С-8/2», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2816, опубликованного 15 октября 2004 года в газете «Вести Буланды жаршысы» № 42;
решение от 18 февраля 2005 года № 3 С-17/2 «О внесении изменений в Правила осуществления социальных выплат отдельным категориям граждан, утвержденные решением от 6 мая 2004 года № 3С-8/2», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3063, опубликованного 18 марта 2005 года в газете «Вести Буланды жаршысы» № 12;
решение от 25 сентября 2007 года № 4С- 3/2 «О внесении изменений и дополнений в Правила осуществления социальных выплат отдельным категориям граждан, утвержденные решением Буландынского районного маслихата от 6 мая 2004 года № 3С-8/2», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-7-52, опубликованного 19 октября 2007 года в газете «Бұланды таңы» № 14, 19 октября 2007 года в газете «Вести Буланды жаршысы» № 42;
решение от 14 марта 2008 год № 4С-7/13 «О внесении изменений и дополнений в Правила осуществления социальных выплат отдельным категориям граждан, утвержденные решением Буландынского районного маслихата от 6 мая 2004 года № 3С-8/2», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-7-64, опубликованного 18 апреля 2008 года в газете «Бұланды таңы» № 16, 18 апреля 2008 года в газете «Вести Буланды жаршысы» № 16) следующие дополнения:

Бұланды аудандық мәслихатының 2004 жылғы 6 мамырдағы № 3С-8/25 шешімімен бекітілген Азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік төлемдер жасау ережесіне толықтырулар туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2009 жылғы 25 маусымдағы № 4С-18/2 шешімі. Ақмола облысы Бұланды ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 24 шілдеде № 1-7-86 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2010 жылғы 10 ақпандағы № 4С-25/7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2010.02.10 № 4С-25/7 шешімімен
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңы 6-бабы 1-тармағының 14-тармақшасына сәйкес және Бұланды ауданы әкімдігінің ұсынысы бойынша аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Бұланды аудандық мәслихатының 2004 жылғы 6 мамырдағы № 3С-8/2 шешімімен бекітілген, Азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік төлемдер жасау ережесіне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2556 тіркелген, 2004 жылғы 02 шілдедегі «Вести Бұланды жаршысы» газетінде жарияланған және кейін:
нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2816 тіркелген, 2004 жылғы 15 қазандағы «Вести Бұланды жаршысы» газетінің № 42 санында жарияланған, «Бұланды аудандық мәслихатының 2004 жылғы 6 мамырдағы № 3С-8/2 шешімімен бекітілген, Азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік төлем жасау ережесіне толықтырулар енгізу туралы» 2004 жылғы 21 қыркүйектегі № 3С-13/5 шешіммен; нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3063 тіркелген, 2005 жылғы 18 наурыздағы «Бұланды жаршысы» газетінің № 12 санында жарияланған, «Бұланды аудандық мәслихатының 2004 жылғы 6 мамырдағы № 3С-8/2 шешімімен бекітілген, Азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік төлем жасау ережесіне өзгерістер енгізу туралы» 2005 жылғы 18 ақпандағы № 3С-17/2 шешіммен;
нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-7-52 тіркелген, 2007 жылғы 19 қазандағы «Бұланды таңы» газетінің № 14, 2007 жылғы 19 қазандағы «Вести Бұланды жаршысы» газетінің № 42 санында жарияланған, «Бұланды аудандық мәслихатының 2004 жылғы 6 мамырдағы № 3С-8/2 шешімімен бекітілген, Азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік төлем жасау ережесіне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы», 2007 жылғы 25 қыркүйектегі № 4С-3/2 шешіммен;
нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-7-64 тіркелген, 2008 жылғы 18 сәуірдегі «Бұланды таңы» газетінің № 16, 2008 жылғы 18 сәуірдегі «Вести Бұланды жаршысы» газетінің № 16 санында жарияланған, «Бұланды аудандық мәслихатының 2004 жылғы 6 мамырдағы № 3С-8/2 шешімімен бекітілген, Азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік төлем жасау ережесіне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2008 жылғы 14 наурыздағы № 4С-7/13 шешіммен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген) келесі толықтырулар енгізілсін:

пункт 4 дополнить подпунктом 8) следующего содержания:
«8) узники концлагерей.»;
дополнить пунктом 9-7 следующего содержания:
«9-7. Лицам, указанным в подпункте 8) пункта 4 установить ежемесячную выплату компенсации на возмещение расходов по оплате коммунальных услуг в размере 1 месячного расчетного показателя за счет средств районного бюджета на основании списков, предоставленных Буландынским районным отделением Акмолинского областного филиала Республиканского государственного казенного предприятия «Государственный центр по выплате пенсий» путем зачисления на лицевые счета узников концлагерей.».
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию по вопросам социально-экономического развития, бюджета, финансам использования природных ресурсов, экологии и работы с ветеранами.
3. Данное решение распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2009 года.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в управлении юстиции Буландынского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель 18 очередной
сессии                                     С.Ержанов
Секретарь районного
маслихата                                  П.Веселов
СОГЛАСОВАНО:
Аким Буландынского района                  Е.Нугманов
Начальник государственного
учреждения«Отдел занятости и
социальных программ
Буландынского района»                      К. Исмагамбетова

4-тармақ келесі мазмұндағы 8) тармақшалармен толықтырылсын:
«8) концлагерьлердің тұтқындары.»;
келесі мазмұндағы 9-7 тармақпен толықтырылсын:
«9-7. 4-тармақтың 8) тармақшасында көрсетілген адамдарға «Зейнетақы төлеу мемлекеттік орталығы» Республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны Ақмола облыстық филиалының Бұланды аудандық бөлімшесі ұсынған тізімнің негізінде концлагерь тұтқындарының жеке шоттарына аудару арқылы аудандық бюджет есебінен коммуналдық қызмет шығындарын төлеу үшін ай сайын 1 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде өтемақы төленсін.».
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау әлеуметтік-экономикалық даму, бюджет, қаржы, табиғи ресурстарды пайдалану, экология және ардагерлермен жұмыс мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияға жүктелсін.
3. Осы шешім 2009 жылғы 1 қаңтардан бастап пайда болған құқықтық қатынастарға қолданылады.
4. Осы шешім Бұланды ауданының әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезекті 18-сессияның
төрағасы                                   С. Ержанов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    П. Веселов
КЕЛІСІЛДІ:
Бұланды ауданының әкімі                    Е. Нұғыманов
«Бұланды аудандық жұмыспен қамту
және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            К. Есмағамбетова