О присвоении наименований улицам в ауле Аксу и селе Сапак
Решение Акима Аксуского сельского округа Енбекшильдерского района Акмолинской области от 19 августа 2009 года № 3. Зарегистрировано Управлением юстиции Енбекшильдерского района Акмолинской области 17 сентября 2009 года № 1-10-101
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, подпунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно–территориальном устройстве Республики Казахстан» и с учетом протокола схода жителей аула Аксу от 18 марта 2009 года № 03 и  протокола схода жителей села Сапак от 19 марта 2009 года № 04 аким Аксуского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить следующие наименования улицам в ауле Аксу и селе Сапак:
1) в ауле Аксу:
улице № 1 - наименование «Бейбитшилик»,
улице № 2 - наименование «Желтоксан»,
улице № 3 - наименование «Богембай батыр»,
улице № 4 - наименование «Достык»,
улице № 5 - наименование «Шокан Уалиханов»,
улице № 6 - наименование «Жеңіс»;
2) в селе Сапак:
улице № 1 - наименование «Бейбитшилик»,
улице № 2 - наименование «Тауелсиздик»,
улице № 3 - наименование «М.Әуезов».
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в управлении юстиции Енбекшильдерского района и вводится в действие со дня официального опубликования в районной газете «Жаңа дәуір» - «Сельская новь».
Исполняющий обязанности
Акима Аксуского
сельского округа                            М.Мадьяров
СОГЛАСОВАНО:
Начальник
государственного учреждения
«Отдел архитектуры
и градостроительства»
Енбекшильдерского района                   А.К.Ахметова
Начальник
государственного учреждения
« Отдел культуры и
развития языков»
Енбекшильдерского района                   Г.Т.Жакупова

Ақсу ауылының және Сапақ селосының көшелеріне атау беру туралы
Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданы Ақсу ауылдық округі әкімінің 2009 жылғы 19 тамыздағы № 3 шешімі. Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 17 қыркүйекте № 1-10-101 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 35-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы «Қазақстан Республикасының әкімшілік–аумақтық құрылысы туралы» Заңының 14-бабының 4-тармақшасына сәйкес және Ақсу ауылы тұрғындары жиынының 2009 жылғы 18 наурыздағы № 03 хаттамасын, Сапақ селосы тұрғындары жиынының 2009 жылғы 19 наурыздағы № 04 хаттамасын есепке ала отырып, Ақсу ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақсу ауылының және Сапақ селосының көшелеріне келесі атаулар берілсін:
1) Ақсу ауылының:
№ 1 көшесіне – «Бейбітшілік» атауы,
№ 2 көшесіне – «Желтоқсан» атауы,
№ 3 көшесіне - «Бөгембай батыр» атауы,
№ 4 көшесіне – «Достық» атауы,
№ 5 көшесіне – «Шоқан Уәлиханов» атауы,
№ 6 көшесіне - «Жеңіс» атауы.
2) Сапақ селосының:
№ 1 көшесіне – «Бейбітшілік» атауы,
№ 2 көшесіне - «Тәуелсіздік» атауы,
№ 3 көшесіне – «М.Әуезов» атауы.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Еңбекшілдер ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және ресми түрде жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақсу ауылдық
округі әкімінің
міндетін атқарушы                          М.Мәдияров
КЕЛІСІЛДІ:
Еңбекшілдер ауданының
«Сәулет және қала
құрылыс бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    А.Қ.Ахметова
Еңбекшілдер ауданының
«Мәдениет және тілдерді
дамыту бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    Г.Т.Жақыпова