О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 23 декабря 2008 года 4С-11/3 "О районном бюджете на 2009 год"
Решение Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 27 февраля 2009 года № 4С-13/2. Зарегистрировано Управлением юстиции Жаркаинского района Акмолинской области 5 марта 2009 года № 1-12-105. Утратило силу - решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 10 февраля 2010 года № 4С-20-10
Сноска. Утратило силу - решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 10.02.2010 № 4С-20-10
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Жаркаинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаркаинского районного маслихата от 23 декабря 2008 года № 4С-11/3 «О районном бюджете на 2009 год», (зарегистрированного в Региональном Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-12-97, опубликованного в районной газете «Целинное знамя» от 9 января 2009 года № 2) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1:
цифры «1 491 177» заменить на цифры «1 522 949»;
цифры «1 305 213» заменить на цифры «1 336 985»;
в подпункте 2:
цифры «1 485 793» заменить на цифры «1 532 059»;
в подпункте 4:
цифры «5 384» заменить на цифры «10 634»;
подпункт 5 изложить в новой редакции:
«5) дефицит (профицит) бюджета – - 19 744 тысячи тенге»;
подпункт 6 изложить в новой редакции:
«6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 19 744 тысячи тенге»;
2) в пункте 4:
цифры «211 827» заменить на цифры «243 599»;
в подпункте 2:
цифры «182 009» заменить на цифры «213 781»;
после строки «81 108 тысяч тенге – на реконструкцию водовода и сетей водоснабжения в селе Пятигорское Жаркаинского района» дополнить строками следующего содержания:
«31 772 тысячи тенге - на строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда в соответствии с Государственной программой жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы»;
3) Дополнить пунктом 6-1 следующего содержания:
«6-1. Учесть, что в районном бюджете на 2009 год в установленном законодательством порядке использованы свободные остатки бюджетных средств, образовавшиеся на 1 января 2009 года, в сумме 19 744 тысячи тенге».
2. Приложение 1 к решению Жаркаинского районного маслихата от 23 декабря 2008 года №4С-11/3 «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрированного в Региональном Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-12-97, опубликованного в районной газете «Целинное знамя» от 9 января 2009 года № 2) изложить в новой редакции, согласно приложению 1 настоящего решения.

Аудандық мәслихаттың 2008 жылығ 23 желтоқсандағы № 4С-11/3 "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2009 жылғы 27 ақпандағы № 4С-13/2 шешімі. Ақмола облысы Жарқайың ауңданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 5 наурызда № 1-12-105 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2010 жылғы 10 ақпандағы № 4С-20-10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2010.02.10 № 4С-20-10 шешімімен
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджеттік кодексіне, Қазақстан Республикасы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабы 1 тармағы 1 тармақшасына сәйкес Жарқайың аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1.(Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеуден өткізудің Аймақтық Тізілімінде  № 1-12-97 болып тіркелген, «Целинное знамя» аудандық газетінде 2009 жылғы 9 қаңтардағы № 2 болып жарияланған) Жарқайың аудандық мәслихатының 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 4С-11/3 «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар  енгізілсін:
1) 1 тармақтың:
1 тармақшасындағы:
«1 491 177» сандары «1 522 949» сандарына ауыстырылсын;
«1 305 213» сандары «1 336 985» сандарына ауыстырылсын;
2 тармақшасындағы:
«1 485 793» сандары «1 532 059» сандарына ауыстырылсын;
4 тармақшасындағы:
«5 384» сандары «10 634» сандарына ауыстырылсын;
5 тармақша жаңа редакцияда баяндалсын:
«5) бюджет тапшылығы (профицит) – - 19 744 мың теңге»;
6 тармақша жаңа редакцияда баяндалсын:
«6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 19 744 мың теңге»;
2) 4 тармақтың:
«211 827» сандары «243 599» сандарына ауыстырылсын;
2 тармақшасындағы:
«182 009» сандары «123 781» сандарына ауыстырылсын;
«81 108 мың теңге - Жарқайың ауданы Пятигорский ауылындағы су жабдықтау жүйесін және су ағызғыны қайта өңдеуге» жолдарынан кейін келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
«2008-2010 жылдарға арналған Қазақстан Республикасындағы Мемлекеттік тұрғын үй бағдарламасына сәйкес мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорындағы тұрғын үй құрылысына -31 772 мың теңге»;
3) 6-1 тармағы келесі мазмұнда толықтырылсын:
«6-1. 2009 жылға арналған аудандық бюджетте 2009 жылғы 1 қаңтарда пайда болған 19 744 мың теңге көлеміндегі белгіленген  бюджет қаражатының еркін қалдықтарын заңнама тәртібімен пайдалану  ескерілсін».
2.(Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеуден өткізудің Аймақтық тізілімінде № 1-12-97 болып тіркелген, «Целинное знамя» аудандық газетінде 2009 жылғы 9 қаңтарда № 2 болып жарияланған), Жарқайың аудандық мәслихатының 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 4С-11/3 «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» шешіміне берілген 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении  юстиции Жаркаинского района и вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель сессии
районного маслихата                 А.Сиамашвили
Секретарь
районного маслихата                    Б.Швачкин
СОГЛАСОВАНО:
Аким Жаркаинского
района                                А.Калжанов
Начальник государственного
учреждения «Отдел финансов»
Жаркаинского района                   Б.Ахметова
Начальник государственного
учреждения «Отдел экономики
и бюджетного планирования»
Жаркаинского района                З.Коржумбаева
Приложение 1
к решению Жаркаинского районного маслихата

3. Осы шешім Жарқайың ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді және 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                 А.Сиамашвили
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                 Б.Швачкин
КЕЛІСІЛГЕН:
Жарқайың ауданының
әкімі                                  А.Қалжанов
Жарқайың ауданының
«Қаржы бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                   Б. Ахметова
«Жарқайың ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы     З.Қоржымбаева
Жарқайың аудандық мәслихатының

1 200
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
1 662
1
Государственная пошлина
1 662
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов,  заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям
1 100
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
280
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
110
08
Государственная пошлина, взимаемая  за регистрацию места жительства
140
09
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
15
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского , служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
6
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
11
2
Неналоговые поступления
5 221
01
Доходы от государственной собственности
121
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
121
04
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности
121
04
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан
5 100
1
Штрафы, пеня, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
5 100
05
Административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые местными государственными органами
5 100
3
Поступления от продажи основного капитала
20 147
03
Продажа земли и нематериальных активов
20 147
1
Продажа земли
20 147
01
Поступления от продажи земельных участков
20 147
4
Поступления  трансфертов
1 336 985
02
Трансферты из вышестоящих органов государственного управления
1 336 985
2
Трансферты из областного бюджета
1 336 985
01
Целевые текущие трансферты

1 200
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) құжаттар бергені үшін оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар алатын міндетті төлемдер
1 662
1
Мемлекеттік баж
1 662
02
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынады
1 100
04
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн мемлекеттік баж
280
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретiн құжаттарды ресiмдегенi үшiн, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерiстер енгiзгенi үшiн мемлекеттік баж
110
08
Тұрғылықты жерін тіркегені үшін мемлекеттік баж
140
09
Аңшы куәлігін бергенi және оны жыл сайын тіркегені үшiн мемлекеттік баж
15
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
6
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
11
2
Салықтық емес түсiмдер
5 221
01
Мемлекет меншігінен түсетін түсімдер
121
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
121
04
Мемлекет  меншігіндегі мүлікті жалға беруден  түсетін кірістер
121
04
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
5 100
1
Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
5 100
05
Жергілікті мемлекеттік органдар салатын әкімшілік айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар
5 100
3
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер
20 147
03
Жердi және материалдық емес активтердi сату
20 147
1
Жерді сату
20 147
01
Жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер
20 147
4
Ресми трансферттерден түсетін түсімдер
1 336 985
02
Мемлекеттiк басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетiн трансферттер
1 336 985
2
Облыстық бюджеттен түсетiн трансферттер
1 336 985
01
Ағымдағы нысаналы трансферттер