Об организации общественных работ в Жаркаинском районе на 2010 год
Постановление акимата Жаркаинского района Акмолинской области от 11 декабря 2009 года № А-12/432. Зарегистрировано Управлением юстиции Жаркаинского района Акмолинской области 18 января 2010 года № 1-12-121. Утратило силу - постановлением акима Жаркаинского района Акмолинской области от 14 декабря 2010 года № А-12/472
Сноска. Утратило силу - постановлением акима Жаркаинского района Акмолинской области от 14 декабря 2010 года № А-12/472
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», пунктами 7, 8 Правил организации и финансирования общественных работ, утвержденных Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать в 2010 году оплачиваемые общественные работы в организациях Жаркаинского района.
2. Утвердить прилагаемый перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования по Жаркаинскому району на 2010 год.
3. Признать утратившим силу постановление акимата Жаркаинского района Акмолинской области «Об организации общественных работ в Жаркаинском районе на 2009 год» от 29 декабря 2008 года № А-13/386 (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-12-100, опубликовано 23 января 2009 года в районной газете «Целинное знамя»).
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Ахметову У.А.

Жарқайың ауданында 2010 жылы қоғамдық жұмысты ұйымдастыру туралы
Ақмола облысы Жарқайың ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 11 желтоқсандағы № А-12/432 қаулысы. Ақмола облысы Жарқайың ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 18 қаңтарда № 1-12-120 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 14 желтоқсандағы № А-12/472 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың ауданы әкімдігінің 2010.12.14 № А-12/472 қаулысымен
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтарындағы Заңына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтарындағы Заңының 20 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген Қоғамдық жұмысты ұйымдастыру және қаржыландыру Ережесінің 7, 8 тармақтарына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2010 жылы Жарқайың ауданы ұйымдарында, мекемелерінде ақылы қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылсын.
2. Жарқайың ауданында 2010 жылы қоғамдық жұмыстар жүргiзiлетiн ұйымдарының тiзбесi, қоғамдық жұмыстардың түрлерi, көлемi мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбекақысының мөлшерi және оларды қаржыландыру көздерiн ұйымдастырудың қоса беріліп отырған тізбесі бекiтiлсiн.
3. Ақмола облысы Жарқайың ауданы әкімдігінің «Жарқайың ауданында 2009 жылы қоғамдық жұмысты ұйымдастыру туралы» 2008 жылдың 29 желтоқсанындағы № А-13/386 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-12-100 тіркелген, 2009 жылдың 23 қаңтарында «Целинное знамя» аудандық газетінде жарияланған) күші жойылған деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ұ.А.Ахметоваға жүктелсін.

5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в управлении юстиции Жаркаинского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Жаркаинского района                   А.Калжанов
Утвержден постановлением
акимата Жаркаинского района
№ А 12/432 от 11 декабря 2009 года
Перечень
Организаций, виды, объемы, условия
общественных работ, размеры оплаты труда
и источники финансирования по Жаркаинскому
району на 2010 год
Наименование организации
Виды общественных работ
Объем работ
1.
Государственное учреждение «Аппарат акима города  Державинска»
1. Оказание помощи в оформлении социальных карт

5. Осы қаулы Жарқайың ауданының әділет Басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жарқайың ауданының әкімі                   А.Қалжанов
2009 жылғы 11 желтоқсандағы № А-12/432
Жарқайың ауданының әкімдігінің
қаулысымен БЕКІТІЛГЕН
Жарқайың ауданы бойынша 2010 жылға
қаржыландыру көздері және еңбек төлемі
мөлшері, қоғамдық жұмыстардың шарттары,
көлемдері, түрлері, ұйымдар
ТІЗБЕСІ
Ұйымдардың атауы
Қоғамдық жұмыстың түрлері
Жұмыстың
көлемі
1.
« Державин қаласы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1.Әлеуметтік карталарды рәсімдеуге көмек көрсету

563
2. Курьерская работа
1044
3. Проведение технической помощи по заполнению ветеринарных паспортов  сельскохозяйственных животных
267
4. общественные работы по содержанию в надлежащем состоянии кладбищ
301
2.
Государственное казенное предприятие на праве хозяйственного ведения «Коммунсервис» при отделе жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского  транспорта и автомобильных дорог Жаркаинского района
1. Благоустройство и очистка территории, озеленение города
2481
2. Очистка дорожных покрытий от мусора, засыпка ям и выбоин
107
3
Государственное учреждение«Аппарат акима Гастелловского сельского округа Жаркаинского района»
1. Благоустройство и  очистка территории, озеленение села
145
2. Проведение технической помощи по заполнению ветеринарных паспортов  сельскохозяйственных животных
29
3. общественные работы по содержанию в надлежащем состоянии кладбищ
58
4
Государственное учреждение «Аппарат акима Пятигорского сельского округа Жаркаинского района »
1. Благоустройство и очистка территории, озеленение села
191
2. Проведение технической помощи по заполнению ветеринарных паспортов сельскохозяйственных животных
29
3. Общественные работы по содержанию в надлежащем состоянии кладбищ.
44
5
Государственное учреждение «Аппарат акима Тассуатского  сельского округа Жаркаинского района»
1. Благоустройство и очистка территории, озеленение села
191
2. Проведение технической помощи по заполнению ветеринарных паспортов сельскохозяйственных животных
29
3. общественные работы по содержанию в надлежащем состоянии кладбищ
44
6
Государственное учреждение «Аппарат акима Львовского сельского округа Жаркаинского района»
1. Благоустройство и очистка территории, озеленение села
191
2. Проведение технической помощи по заполнению ветеринарных паспортов сельскохозяйственных животных
43
3. общественные работы по содержанию в надлежащем состоянии кладбищ
44
7
Государственное учреждение «Аппарат акима Валихановского  сельского округа Жаркаинского района»
1. Благоустройство и  очистка территории, озеленение села
104
2. Проведение технической помощи по заполнению ветеринарных паспортов сельскохозяйственных животных
58
3. общественные работы по содержанию в надлежащем состоянии кладбищ
44
8
Государственное учреждение «Аппарат акима Отрадненского  сельского округа Жаркаинского района»
1. Благоустройство и очистка территории, озеленение села
201
2. Проведение технической помощи по заполнению ветеринарных паспортов сельскохозяйственных животных
29
3. общественные работы по содержанию в надлежащем состоянии кладбищ
44
9
Государственное учреждение «Аппарат акима Нахимовского сельского округа Жаркаинского района»

563
2. Курьерлік жұмыс
1044
3. Ауылшаруашылық малдарының ветеринарлық паспорттарын толтыру бойынша техникалық көмек жүргізу
267
4. Зираттарды қалыпты жағдайда ұстау бойынша қоғамдық жұмыстар
301
2.
Жарқайың ауданының тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар транспорты және автомобиль жолдары бөлімі жанындағы «Коммунсервис» шаруашылық жүргізу құқығы бар мемлекеттік коммуналдық кәсіпорын
1. Қаланы көгалдандыру, аймақты тазарту және көркейту
2481
2. Жолдарды қоқыстардан тазарту, шұңқырларды тегістеу
107
3
Жарқайың ауданы Гастелло ауылдық округі әкімінің аппараты»мемлекеттік мекемесі
1. Ауылдық округтің көркеюі және экологиялық тазалау
145
2. Ауылшаруашылық малдарының  ветеринарлық паспорттарын толтыру бойынша техникалық көмек жүргізу
29
3. Зираттарды қалыпты жағдайда ұстау бойынша қоғамдық жұмыстар
58
4
Жарқайың ауданы «Пятигор  ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Ауылдық округтің көркеюі және экологиялық тазалау
191
2. Ауылшаруашылық малдарының  ветеринарлық паспорттарын толтыру бойынша техникалық көмек жүргізу
29
3. Зираттарды қалыпты жағдайда ұстау бойынша қоғамдық жұмыстар
44
5
Жарқайың ауданы «Тассуат  ауылдық округі әкімінің аппараты» мемелекеттік мекемесі
1. Ауылдық округтің көркеюі және экологиялық тазалау
191
2. Ауылшаруашылық малдарының  ветеринарлық паспорттарын толтыру бойынша техникалық көмек жүргізу
29
3. Зираттарды қалыпты жағдайда ұстау бойынша қоғамдық жұмыстар
44
6
Жарқайың ауданы «Львов  ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Ауылдық округтің көркеюі және экологиялық тазалау
191
2. Ауылшаруашылық малдарының  ветеринарлық паспорттарын толтыру бойынша техникалық көмек жүргізу
43
3. Зираттарды қалыпты жағдайда ұстау бойынша қоғамдық жұмыстар
44
7
Жарқайың ауданы «Уәлиханов ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Ауылдық округтің көркеюі және экологиялық тазалау
104
2. Ауылшаруашылық малдарының  ветеринарлық паспорттарын толтыру бойынша техникалық көмек жүргізу
58
3. Зираттарды қалыпты жағдайда ұстау бойынша қоғамдық жұмыстар
44
8
Жарқайыңауданы «Отрадный ауылдық округі әкімінің аппараты»мемлекеттік мекемесі
1. Ауылдық округтің көркеюі және экологиялық тазалау
201
2. Ауылшаруашылық малдарының  ветеринарлық паспорттарын толтыру бойынша техникалық көмек жүргізу
29
3. Зираттарды қалыпты жағдайда ұстау бойынша қоғамдық жұмыстар
44
9
Жарқайың ауданы «Нахым ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі

1. Благоустройство и очистка территории, озеленение села
610
2. Проведение технической помощи по заполнению ветеринарных паспортов сельскохозяйственных животных
58
3. общественные работы по содержанию в надлежащем состоянии кладбищ
87
4.Оказание помощи в оформлении социальных карт
58
10
Государственное учреждение«Аппарат акима Бирсуатского сельского округа Жаркаинского района»
1. Благоустройство и очистка территории, озеленение села
198
2. Проведение технической помощи по заполнению ветеринарных паспортов  сельскохозяйственных животных
29
3. общественные работы по содержанию в надлежащем состоянии кладбищ
44
11
Государственное учреждение «Аппарат акима Далабайск
ого  сельского округа Жаркаинского района»
1. Благоустройство и очистка территории, озеленение села
101
2. Проведение технической помощи по заполнению ветеринарных паспортов сельскохозяйственных животных
29
3. общественные работы по содержанию в надлежащем состоянии кладбищ
44
12
Государственное учреждение«Аппарат акима Кумсуатского  сельского округа Жаркаинского района»
1. Благоустройство и очистка территории, озеленение села
200
2. общественные работы по содержанию в надлежащем состоянии кладбищ
44
3. Проведение технической помощи по заполнению ветеринарных паспортов сельскохозяйственных животных
29
13
Государственное учреждение «Аппарат акима Пригородного  сельского округа Жаркаинского района»
1. Благоустройство и очистка территории, озеленение села
300
2. Проведение технической помощи по заполнению ветеринарных паспортов сельскохозяйственных животных
29
3. общественные работы по содержанию в надлежащем состоянии кладбищ
87
14
Государственное учреждение «Аппарат акима Жанадалинского  сельского округа Жаркаинского района»
1. Оказание помощи в оформлении социальных карт
87
2. Благоустройство и  очистка территории, озеленение села
730
3. Проведение технической помощи по заполнению ветеринарных паспортов  сельскохозяйственных животных
58
4. общественные работы по содержанию в надлежащем состоянии кладбищ
87
15
Государственное учреждение«Аппарат акима Тасоткельского сельского округа Жаркаинского района»
1. Благоустройство и очистка территории, озеленение села
87
2. общественные работы по содержанию в надлежащем состоянии кладбищ
44
3. Проведение технической помощи по заполнению ветеринарных паспортов сельскохозяйственных животных
29
16
Государственное учреждение «Аппарат акима Ушкарасуского  сельского округа Жаркаинского района»
1. Благоустройство и очистка территории, озеленение села
175
2. Проведение технической помощи по заполнению ветеринарных паспортов сельскохозяйственных животных
29
3. общественные работы по содержанию в надлежащем состоянии кладбищ
44
17
Государственное учреждение «Аппарат акима Шоиндыкольского  сельского округа Жаркаинского района»

1. Ауылдық округтің көркеюі және экологиялық тазалау
610
2. Ауылшаруашылық малдарының  ветеринарлық паспорттарын толтыру бойынша техникалық көмек жүргізу
58
3. Зираттарды қалыпты жағдайда ұстау бойынша қоғамдық жұмыстар
87
4. Әлеуметтік карталарды рәсімдеуге көмек көрсету
58
10
Жарқайың ауданы «Бірсуат  ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Ауылдық округтің көркеюі және экологиялық тазалау
198
2. Ауылшаруашылық малдарының  ветеринарлық паспорттарын толтыру бойынша техникалық көмек жүргізу
29
3. Зираттарды қалыпты жағдайда ұстау бойынша қоғамдық жұмыстар
44
11
Жарқайыңауданы «Далабай   ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Ауылдық округтің көркеюі және экологиялық тазалау
101
2. Ауылшаруашылық малдарының  ветеринарлық паспорттарын толтыру бойынша техникалық көмек жүргізу
29
3. Зираттарды қалыпты жағдайда ұстау бойынша қоғамдық жұмыстар
44
12
Жарқайың ауданы «Құмсуат ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Ауылдық округтің көркеюі және экологиялық тазалау
200
2. Ауылшаруашылық малдарының ветеринарлық паспорттарын толтыру бойынша техникалық көмек жүргізу
29
3. Зираттарды қалыпты жағдайда ұстау бойынша қоғамдық жұмыстар
44
13
Жарқайың ауданы «Пригородный   ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Ауылдық округтің көркеюі және экологиялық тазалау
300
2. Ауылшаруашылық малдарының  ветеринарлық паспорттарын толтыру бойынша техникалық көмек жүргізу
29
3. Зираттарды қалыпты жағдайда ұстау бойынша қоғамдық жұмыстар
87
14
Жарқайың ауданы «Жаңадала ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Әлеуметтік карталарды рәсімдеуге көмек көрсету
87
2. Ауылдық округтің көркеюі және экологиялық тазалау
730
3. Ауылшаруашылық малдарының  ветеринарлық паспорттарын толтыру бойынша техникалық көмек жүргізу
58
4. Зираттарды қалыпты жағдайда ұстау бойынша қоғамдық жұмыстар
87
15
Жарқайың ауданы «Тасөткел   ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Ауылдық округтің көркеюі және экологиялық тазалау
87
2. Ауылшаруашылық малдарының  ветеринарлық паспорттарын толтыру бойынша техникалық көмек жүргізу
29
3. Зираттарды қалыпты жағдайда ұстау бойынша қоғамдық жұмыстар
44
16
Жарқайың ауданы «Үшқарасу  ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Ауылдық округтің көркеюі және экологиялық тазалау
175
2. Ауылшаруашылық малдарының  ветеринарлық паспорттарын толтыру бойынша техникалық көмек жүргізу
29
3. Зираттарды қалыпты жағдайда ұстау бойынша қоғамдық жұмыстар
44
17
Жарқайың ауданы «Шойындыкөл ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі

1. Благоустройство и очистка территории, озеленение села
44
2. Проведение технической помощи по заполнению ветеринарных паспортов сельскохозяйственных животных
29
3.Общественные работы по содержанию в надлежащем состоянии кладбищ
29
18
Государственное учреждение«Аппарат акима Костычевского сельского округа Жаркаинского района»
1. Благоустройство и очистка территории, озеленение села
159
2. Общественные работы по содержанию в надлежащем состоянии кладбищ
87

1. Ауылдық округтің көркеюі және экологиялық тазалау
44
2. Ауылшаруашылық малдарының  ветеринарлық паспорттарын толтыру бойынша техникалық көмек жүргізу
29
3. Зираттарды қалыпты жағдайда ұстау бойынша қоғамдық жұмыстар
29
18
Жарқайыңауданы «Костычево ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Ауылдық округтің көркеюі және экологиялық тазалау
159
2. Ауылшаруашылық малдарының  ветеринарлық паспорттарын толтыру бойынша техникалық көмек жүргізу
58

3. Проведение технической помощи по заполнению ветеринарных паспортов сельскохозяйственных животных
58
продолжение таблицы
Условия общественных работ
Размер оплаты труда участников
Источник финансирования
трудовой договор
не менее минимальной заработной платы
местный бюджет
трудовой договор
не менее минимальной заработной платы
местный бюджет
трудовой договор
не менее минимальной заработной платы
местный бюджет
трудовой договор
не менее минимальной заработной платы
местный бюджет
трудовой договор
не менее минимальной заработной платы
местный бюджет
трудовой договор
не менее минимальной заработной платы
местный бюджет
трудовой договор
не менее минимальной заработной платы
местный бюджет
трудовой договор
не менее минимальной заработной платы
местный бюджет
трудовой договор
не менее минимальной заработной платы
местный бюджет
трудовой договор
не менее минимальной заработной платы
местный бюджет
трудовой договор
не менее минимальной заработной платы
трудовой договор
не менее минимальной заработной платы
местный бюджет
трудовой договор
не менее минимальной заработной платы
местный бюджет
трудовой договор
не менее минимальной заработной платы
местный бюджет
трудовой договор
не менее минимальной заработной платы
местный бюджет
трудовой договор
не менее минимальной заработной платы
местный бюджет
трудовой договор
не менее минимальной заработной платы
местный бюджет
трудовой договор
не менее минимальной заработной платы
местный бюджет
трудовой договор
не менее минимальной заработной платы
местный бюджет
трудовой договор
не менее минимальной заработной платы
местный бюджет
трудовой договор
не менее минимальной заработной платы
местный бюджет
трудовой договор
не менее минимальной заработной платы
местный бюджет
трудовой договор
не менее минимальной заработной платы
местный бюджет
трудовой договор
не менее минимальной заработной платы
местный бюджет
трудовой договор
не менее минимальной заработной платы
местный бюджет
трудовой договор
не менее минимальной заработной платы
местный бюджет
трудовой договор
не менее минимальной заработной платы
местный бюджет
трудовой договор
не менее минимальной заработной платы
местный бюджет
трудовой договор
не менее минимальной заработной платы
местный бюджет
трудовой договор
не менее минимальной заработной платы
местный бюджет
трудовой договор
не менее минимальной заработной платы
местный бюджет
трудовой договор
не менее минимальной заработной платы
местный бюджет
трудовой договор
не менее минимальной заработной платы
местный бюджет
трудовой договор
не менее минимальной заработной платы
местный бюджет
трудовой договор
не менее минимальной заработной платы
местный бюджет
трудовой договор
не менее минимальной заработной платы
местный бюджет
трудовой договор
не менее минимальной заработной платы
местный бюджет
трудовой договор
не менее минимальной заработной платы
местный бюджет
трудовой договор
не менее минимальной заработной платы
местный бюджет
трудовой договор
не менее минимальной заработной платы
местный бюджет
трудовой договор
не менее минимальной заработной платы
местный бюджет
трудовой договор
не менее минимальной заработной платы
местный бюджет
трудовой договор
не менее минимальной заработной платы
местный бюджет
трудовой договор
не менее минимальной заработной платы
местный бюджет
трудовой договор
не менее минимальной заработной платы
местный бюджет
трудовой договор
не менее минимальной заработной платы
местный бюджет
трудовой договор
не менее минимальной заработной платы
местный бюджет
трудовой договор
не менее минимальной заработной платы
местный бюджет
трудовой договор
не менее минимальной заработной платы
местный бюджет
трудовой договор
не менее минимальной заработной платы
местный бюджет
трудовой договор
не менее минимальной заработной платы
местный бюджет
трудовой договор
не менее минимальной заработной платы
местный бюджет
трудовой договор
не менее минимальной заработной платы
местный бюджет
трудовой договор
не менее минимальной заработной платы
местный бюджет
трудовой договор
не менее минимальной заработной платы
местный бюджет
трудовой договор
не менее минимальной заработной платы
местный бюджет

3. Зираттарды қалыпты жағдайда ұстау бойынша қоғамдық жұмыстар
87
кестенің жалғасы
Қоғамдық жұмыстың шарттары
қатысушыларға төленетін төлем мөлшері
Қаржы көздері
еңбек келісім-шарты
Орташа еңбек ақыдан кем емес
Жергілікті бюджет
еңбек келісім-шарты
Орташа еңбек ақыдан кем емес
Жергілікті бюджет
еңбек келісім-шарты
Орташа еңбек ақыдан кем емес
Жергілікті бюджет
еңбек келісім-шарты
Орташа еңбек ақыдан кем емес
Жергілікті бюджет
еңбек келісім-шарты
Орташа еңбек ақыдан кем емес
Жергілікті бюджет
еңбек келісім-шарты
Орташа еңбек ақыдан кем емес
Жергілікті бюджет
еңбек келісім-шарты
Орташа еңбек ақыдан кем емес
Жергілікті бюджет
еңбек келісім-шарты
Орташа еңбек ақыдан кем емес
Жергілікті бюджет
еңбек келісім шарты
Орташа еңбек ақыдан кем емес
Жергілікті бюджет
еңбек келісім-шарты
Орташа еңбек ақы
Жергілікті бюджет
еңбек келісім-шарты
Орташа еңбек ақыдан кем емес
Жергілікті бюджет
еңбек келісім-шарты
Орташа еңбек ақыдан кем емес
Жергілікті бюджет
еңбек келісім-шарты
Орташа еңбек ақыдан кем емес
Жергілікті бюджет
еңбек келісім-шарты
Орташа еңбек ақыдан кем емес
Жергілікті бюджет
еңбек келісім-шарты
Орташа еңбек ақыдан кем емес
Жергілікті бюджет
еңбек келісім-шарты
Орташа еңбек ақыдан кем емес
Жергілікті бюджет
еңбек келісім-шарты
Орташа еңбек ақыдан кем емес
Жергілікті бюджет
Мамыр, маусым, қыркүйек
Еңбек келісім шарты
Орташа еңбек ақыдан кем емес
Жергілікті бюджет
еңбек келісім-шарты
Орташа еңбек ақыдан кем емес
Жергілікті бюджет
еңбек келісім-шарты
Орташа еңбек ақыдан кем емес
Жергілікті бюджет
Еңбек келісім шарты
Орташа еңбек ақыдан кем емес
Жергілікті бюджет
еңбек келісім-шарты
Орташа еңбек ақыдан кем емес
Жергілікті бюджет
еңбек келісім-шарты
Орташа еңбек ақыдан кем емес
Жергілікті бюджет
Еңбек келісім шарты
Орташа еңбек ақыдан кем емес
Жергілікті бюджет
еңбек келісім-шарты
Орташа еңбек ақыдан кем емес
Жергілікті бюджет
еңбек келісім-шарты
Орташа еңбек ақыдан кем емес
Жергілікті бюджет
еңбек келісім-шарты
Орташа еңбек ақыдан кем емес
Жергілікті бюджет
еңбек келісім шарты
Орташа еңбек ақыдан кем емес
Жергілікті бюджет
еңбек келісім-шарты
Орташа еңбек ақыдан кем емес
Жергілікті бюджет
еңбек келісім-шарты
Орташа еңбек ақыдан кем емес
Жергілікті бюджет
еңбек келісім-шарты
Орташа еңбек ақыдан кем емес
Жергілікті бюджет
еңбек келісім-шарты
Орташа еңбек ақыдан кем емес
Жергілікті бюджет
еңбек келісім-шарты
Орташа еңбек ақыдан кем емес
Жергілікті бюджет
еңбек келісім шарты
орташа еңбекақыдан кем емес
Жергілікті бюджет
еңбек келісім-шарты
Орташа еңбек ақыдан кем емес
Жергілікті бюджет
еңбек келісім шарты
орташа еңбекақыдан кем емес
Жергілікті бюджет
еңбек келісім-шарты
Орташа еңбек ақыдан кем емес
Жергілікті бюджет
еңбек келісім-шарты
Орташа еңбек ақыдан кем емес
Жергілікті бюджет
еңбек келісім-шарты
Орташа еңбек ақыдан кем емес
Жергілікті бюджет
еңбек келісім шарты
орташа еңбекақыдан кем емес
Жергілікті бюджет
еңбек келісім-шарты
Орташа еңбек ақыдан кем емес
Жергілікті бюджет
еңбек келісім шарты,
Орташа еңбек ақы кем емес
Жергілікті бюджет
еңбек келісім-шарты
Орташа еңбек ақыдан кем емес
Жергілікті бюджет
Еңбек келісім шарты
Орташа еңбек ақыдан кем емес
Жергілікті бюджет
еңбек келісім-шарты
Орташа еңбек ақыдан кем емес
Жергілікті бюджет
еңбек келісім шарты
Орташа еңбек ақыдан кем емес
Жергілікті бюджет
еңбек келісім-шарты
Орташа еңбек ақыдан кем емес
Жергілікті бюджет
еңбек келісім-шарты
Орташа еңбек ақыдан кем емес
Жергілікті бюджет
еңбек келісім-шарты
Орташа еңбек ақыдан кем емес
Жергілікті бюджет
еңбек келісім шарты
Орташа еңбек ақыдан кем емес
Жергілікті бюджет
шілде, тамыз еңбек келісім-шарты
Орташа еңбек ақыдан кем емес
Жергілікті бюджет
еңбек келісім-шарты
Орташа еңбек ақыдан кем емес
Жергілікті бюджет
еңбек келісім шарты
Орташа еңбек ақыдан кем емес
Жергілікті бюджет
еңбек келісім-шарты
Орташа еңбек ақыдан кем емес
Жергілікті бюджет
еңбек келісім шарты
Орташа еңбек ақыдан кем емес
Жергілікті бюджет
еңбек келісім шарты
орташа еңбек ақыдан кем емес
Жергілікті бюджет