О переименовании в селе Ишимское улицы Ишимская на улицу имени Брали Нуртазина
Решение акима Ишимского сельского округа Жаксынского района Акмолинской области от 1 июля 2009 года № 08. Зарегистрировано Управлением юстиции Жаксынского района Акмолинской области 17 июля 2009 года № 1-13-92
В соответствии с подпунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве в Республике Казахстан», со статьями 35, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», с учетом мнения населения села Ишимское, аким Ишимского сельского округа РЕШИЛ:
1.Переименовать в селе Ишимское улицу Ишимская на улицу имени Брали Нуртазина.
2.Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3.Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Жаксынского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
А. Искаков

Ешім ауылындағы Ишимская көшесін Бірәлі Нұртазин атындағы көшеге өзгерту туралы
Ақмола облысы Жақсы ауданы Ешім селолық округі әкімінің 2009 жылғы 1 шілдедегі № 08 шешімі. Ақмола облысы Жақсы ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 17 шілдеде № 1-13-92 тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 08 желтоқсандағы «Қазақстан Республикасындағы әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» Занының 14 бабы 4 тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік және өзін-өзі басқару туралы» Занының 35, 37 баптарына сәйкес және Ешім ауылы елінің пікірін есепке ала отырып, Ешім ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1.Ешім ауылындағы Ешім көшесі Бірәлі Нұртазин атындағы көшеге өзгерту.
2.Шешімнің орындалуының бақылауды өзіме қалдырамын.
3.Осы шешім Жақсы ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
А. Искаков