О присвоении наименований улицам села Кызылегис, села Ортагаш, села Карашилик
Решение акима Кызылегисского сельского округа Зерендинского района Акмолинской области от 17 августа 2009 года № 5. Зарегистрировано Управлением юстиции Зерендинского района Акмолинской области 18 сентября 2009 года № 1-14-117.
Сноска. В заголовке и по всему тексту решения на казахском языке слова "селосының", "селосы" заменены словами "ауылының", "ауылы" решением акима Кызылегисского сельского округа Зерендинского района Акмолинской области от 04.05.2017 № 1 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом мнения населения села Кызылегис, села Ортагаш, села Карашилик, аким Кызылегисского сельского округа РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула - в редакции решения акима Кызылегисского сельского округа Зерендинского района Акмолинской области от 04.05.2017 № 1 (вводится в действие со дня официального опубликования).
1. Присвоить наименования улицам села Кызылегис, села Ортагаш, села Карашилик:
1) село Кызылегис:
Улице № 1 – наименование Абай Кунанбаев;
Улице № 2 – наименование Акан сери;
Улице № 3 – наименование Орталык;
Улице № 4 – наименование Кенесары Касымов;
Улице № 5 – наименование Шокан Валиханов;
Улице № 6 – наименование Маншук Маметова;
2) село Ортагаш:
Улице № 1 – наименование Ардагерлер;
Улице № 2 – наименование Малик Габдуллин;
Улице № 3 – наименование Мектеп;
3) село Карашилик:
Улице № 1 - наименование Абылай хана;
Улице № 2 – наименование Болашак;
Улице № 3 – наименование Жайлау;
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Зерендинского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Т.Ахметбеков
СОГЛАСОВАНО:
Начальник
государственного учреждения
"Отдел архитектуры
и градостроительства"
Зерендинского района
В.М.Петрова
Начальник
государственного учреждения
"Отдел культуры
и развития языков"
Зерендинского района
А.М.Райымбекова

Қызылегіс ауылының, Ортағаш ауылының, Қарашілік ауылының көшелеріне атаулар беру туралы
Ақмола облысы Зеренді ауданы Қызылегіс селолық округі әкімінің 2009 жылғы 17 тамыздағы № 5 шешімі. Ақмола облысы Зеренді ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 18 қыркүйекте № 1-14-117 тіркелді.
Ескерту. Шешімнің тақырыбында және бүкіл мәтін бойынша "селосының", "селосы" сөздері "ауылының", "ауылы" сөздерімен ауыстырылды – Ақмола облысы Зеренді ауданы Қызылегіс ауылдық округі әкімінің 04.05.2017 № 1 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына, 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабының 2 тармағына сәйкес, Қызылегіс ауылы, Ортағаш ауылы, Қарашілік ауылы халқының пікірін ескере отырып, Қызылегіс ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда – Ақмола облысы Зеренді ауданы Қызылегіс ауылдық округі әкімінің 04.05.2017 № 1 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1. Қызылегіс ауылы, Ортағаш ауылы, Қарашілік ауылының көшелеріне атаулар берілсін:
1) Қызылегіс ауылы:
№ 1 көшеге – Абай Құнанбаев атауы;
№ 2 көшеге – Ақан сері атауы;
№ 3 көшеге – Орталық атауы;
№ 4 көшеге – Кенесары Қасымов атауы;
№ 5 көшеге – Шоқан Уәлиханов атауы;
№ 6 көшеге – Мәншүк Мәметова атауы;
2) Ортағаш ауылы:
№ 1 көшеге – Ардагерлер атауы;
№ 2 көшеге – Мәлік Ғабдуллин атауы;
№ 3 көшеге – Мектеп атауы;
3) Қарашілік ауылы:
№ 1 көшеге – Абылай хан атауы;
№ 2 көшеге – Болашақ атауы;
№ 3 көшеге – Жайлау атауы;
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Зеренді ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Әкім Т.Ахметбеков
КЕЛІСІЛДІ:
Зеренді ауданының
"Сәулет және
қала құрылысы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы
В.М.Петрова
Зеренді ауданының
"Мәдениет және
тілдерді дамыту бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы
Ә.М.Райымбекова