О внесении изменений в решение Сандыктауского районного маслихата от 19 декабря 2008 года № 8/2 "О бюджете района на 2009 год"
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 2 декабря 2009 года № 15/1. Зарегистрировано Управлением юстиции Сандыктауского района Акмолинской области 11 декабря 2009 года № 1-16-100. Утратило силу - решением Сандыктауского маслихата Акмолинской области от 22 февраля 2010 года № 17/7
Сноска. Утратило силу - решением Сандыктауского маслихата Акмолинской области от 22.02.2010 № 17/7
В соответствии с подпунктом 4 пункта 2 статьи 106 и пункта 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сандыктауского районного маслихата «О бюджете района на 2009 год» от 19 декабря 2008 года № 8/2 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-16-85, опубликованное 5 января 2009 года в газете «Сандыктауские вести»),  следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «1134716,9» заменить на цифры «1132977»;
цифры «919716,9» заменить на цифры «917977»;
в подпункте 2):
цифры «1134656,8» заменить на цифры «1132916,9»;
в пункте 4:
цифры «204627,2» заменить на цифры «231196»;
в подпункте 1):
цифры «126870,9» заменить на цифры «125131»;
цифры «11333,7» заменить на цифры «11314,2»;
цифры «5168» заменить на цифры «3447,6»;
Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Сандыктауского района Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Г. Лотц
Секретарь районного
маслихата                                  Ш. Сабержанов
СОГЛАСОВАНО:
Аким Сандыктауского
района                                     К.Суюндиков
Начальник государственного
учреждения «Отдел экономики
и бюджетного планирования
Сандыктауского района»                     Н. Мурашиди
Приложение 1 к решению
Сандыктауского районного маслихата

Сандықтау аудандық мәслихатының 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 8/2 "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2009 жылғы 2 желтоқсандағы № 15/1 шешімі. Ақмола облысы Сандықтау ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 11 желтоқсанда № 1-16-100 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 ақпандағы № 17/7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2010.02.22 № 17/7 шешімімен
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4 тармақшасына және 109 бабының 5 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Сандықтау аудандық мәслихатының «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 8/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-16-85 тіркелген, 2009 жылғы 5 қаңтардағы «Сандыктауские вести» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
«1134716,9» цифрлары «1132977» цифрларына ауыстырылсын;
«919716,9» цифрлары «917977» цифрларына ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
«1134656,8» цифрлары «1132916,9» цифрларына ауыстырылсын;
4 тармақтағы:
«204627,2» цифрлары «231196» цифрларына ауыстырылсын;
1) тармақшадағы:
«126870,9» цифрлары «125131» цифрларына ауыстырылсын;
«11333,7» цифрлары «11314,2» цифрларына ауыстырылсын;
«5168» цифрлары «3447,6» деген цифрларына ауыстырылсын;
Көрсетілген 1 шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысы Сандықтау ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы                       Г. Лотц
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Ш. Сабержанов
КЕЛІСІЛДІ:
Сандықтау ауданының әкімі                  Қ. Сүйіндіков
«Сандықтау ауданының
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    Н. Мурашиди
Сандықтау ауданды мәслихатының