О внесении изменений и дополнений в решение Целиноградского районного маслихата от 25 декабря 2008 года № 86/15-4 "О районном бюджете на 2009 год"
Решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 22 июля 2009 года № 135/21-4. Зарегистрировано Управлением юстиции Целиноградского района Акмолинской области 29 июля 2009 года № 1-17-90. Утратило силу - решением Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 9 апреля 2010 года № 185/27-4
Сноска. Утратило силу - решением Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 09.04.2010 № 185/27-4
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Целиноградского районного маслихата «О районном бюджете на 2009 год» от 25 декабря 2008 года № 86/15-4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-17-79, опубликовано от 16 января 2009 года в районной газете «Призыв»-«Уран»), с учетом изменений и дополнений, внесенных решениями Целиноградского районного маслихата от 25 февраля 2009 года № 99/17-4 «О внесении изменений в решение Целиноградского районного маслихата от 25 декабря 2008 года № 86/15-4 «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-17-83, опубликовано от 13 марта 2009 года в районной газете «Призыв» № 12-13, «Уран» № 10), от 8 апреля 2009 года № 105/18-4 «О внесении изменений и дополнений в решение Целиноградского районного маслихата от 25 декабря 2008 года № 86/15-4 «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-17-86, опубликовано от 24 апреля 2009 года в районной газете «Призыв» № 21-22, «Уран» № 17), от 29 апреля 2009 года № 116/19-4 «О внесении изменений и дополнений в решение Целиноградского районного маслихата от 25 декабря 2008 года № 86/15-4 «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-17-87, опубликовано от 22 мая 2009 года в районной газете «Призыв» № 27, «Уран» № 21), следующие изменения и дополнения:
в подпункте 1 пункта 1:/
цифры «4 887 438,9» заменить на «4 922 803,9»;

Целиноград аудандық мәслихатының 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 86/15-4 "2009 жылғы аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Күші жойылды - Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2010 жылғы 9 сәуірдегі № 185/27-4 шешіміменАқмола облысы Целиноград аудандық мәслихатынының 2009 жылғы 22 шілдедегі № 135/21-4 шешімі. Ақмола облысы Целиноград ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 29 шілдеде № 1-17-90 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2010 жылғы 9 сәуірдегі № 185/27-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды -  Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2010.04.09 № 185/27-4 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1 тармақшасына сәйкес Целиноград аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Целиноград аудандық мәслихатының «2009 жылғы аудандық бюджет туралы» 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 86/15-4 шешіміне (Нормативтік құкықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-17-79 тіркелген, 2009 жылғы 16 қаңтарда аудандық «Призыв»-«Ұран» газетінде жарияланған) және Целиноград аудандық мәслихатының 2009 жылғы 25 ақпандағы № 99/17-4 «Целиноград аудандық мәслихатының «2009 жылғы аудандық бюджет туралы» 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 86/15-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» шешіміне (Нормативтік құкықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-17-83 тіркелген, 2009 жылғы 13 наурызда аудандық «Призыв» № 12-13, «Ұран» № 10 газетінде жарияланған), 2009 жылғы 8 сәуірдегі № 105/18-4 «Целиноград аудандық мәслихатының «2009 жылғы аудандық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» шешіміне (Нормативтік құкықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-17-86 тіркелген, 2009 жылғы 24 сәуірде аудандық «Призыв» № 21-22, «Ұран» № 17 газетінде жарияланған), 2009 жылғы 29 сәуірдегі № 116/19-4 «Целиноград аудандық мәслихатының «2009 жылғы аудандық бюджет туралы» 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 86/15-4 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» шешіміне (Нормативтік құкықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-17-87 тіркелген, 2009 жылғы 22 мамырда аудандық «Призыв» № 27, «Ұран» № 21 газетінде жарияланған) шешімдерімен енгізілген өзгерістер мен толықтыруларды ескере отырып, келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақтың 1 тармақшасында:
«4 887 438,9» сандарын «4 922 803,9» сандарына ауыстырылсын;/

цифры «439 264» заменить на «437 050»;
цифры «7 517» заменить на 9 731»;
цифры «3 857 657,9» заменить на «3 893 022,9»;
в подпункте 2 пункта 1:
цифры «4 928 252,8» заменить на «4 963 617,8»;
в пункте 3:
в строке: «на содержание вновь вводимых объектов образования в сумме 62395 тысяч тенге» цифры «62 395» заменить на цифры «39 883»;
после строки «на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования в сумме 11 082 тысяч тенге» дополнить строками следующего содержания:
«на капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров в сумме 40 490 тысяч тенге;
на ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров в сумме 25 514,8 тысяч тенге»;
в строке: «на оказание социальной помощи участникам и инвалидам Великой отечественной войны на расходы за коммунальные услуги в сумме 1108 тысяч тенге» цифры «1108» заменить на цифры «796»;
после строки «на оказание социальной помощи участникам и инвалидам Великой отечественной войны на расходы за коммунальные услуги в сумме 1108 тысяч тенге» дополнить строками следующего содержания:
«на ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров в сумме 37 485,2 тысяч тенге»;
в пункте 4:
в строке: «на развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры в сумме 29 250 тысяч тенге» цифры «29 250» заменить на цифры «28949»;
исключить строку следующего содержания: «на развитие системы водоснабжения – установку комбинированного блок-модуля по очистке воды на разъезде № 96 в сумме 45000 тысяч тенге».
2. Приложения 1,4 к решению Целиноградского районного маслихата «О районном бюджете на 2009 год» от 25 декабря 2008 года № 86/15-4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-17-79, опубликовано от 16 января 2009 года в районной газете «Призыв»-«Уран») изложить в следующей редакции согласно приложениям 1,4 настоящего решения.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Целиноградского района и вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель сессии
Целиноградского районного
маслихата                                  М.Сыздыков
Секретарь Целиноградского
районного маслихата                        Б.Мажренов
СОГЛАСОВАНО:
Аким Целиноградского
района                                     М.Мынжанов
Начальник Государственного
учреждения «Налоговое
Управление по Целиноградскому
району Налогового Департамента
по Акмолинской области
Налогового Комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан»                      И.Рзаев
Утверждено
Приложение 1 к решению
Целиноградского районного маслихата
от 22 июля 2009 года № 135/21-4
Районный бюджет на 2009 год
Кт
Кл
Кл
Пк
Наименование
сумма
1
2
3
4
5
6
I.Доходы

«439 264» сандарын «437 050» сандарына ауыстырылсын;
«7 517» сандарын «9 731» сандарына ауыстырылсын;
«3 857 657,9» сандарын «3 893 022,9» сандарына ауыстырылсын;
1 тармақтың 2 тармақшасында:
«4 928 252,8» сандарын «4 963 617,8» сандарына ауыстырылсын;
3 тармақта:
келесі сөйлем жолында: «жаңадан енгізілген білім беру объектілерін қарастыруға 62395 мың теңге» «62 395» сандары «39 883» сандарына ауыстырылсын;
«негізгі және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиялық кабинеттер құруға 11082 мың теңге көлемінде» сөйлем жолдарынан кейін келесі мазмұнды сөйлем жолдарымен толықтырылсын:
«өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерді күрделі, ағымды жөндеуге 40 490 мың теңге көлемінде;
«өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеу және елді-мекендерді көркейтуге 25 514,8 мың теңге көлемінде»;
келесі сөйлем жолында: «Ұлы Отан соғысына қатысушылар мен мүгедектеріне коммуналдық қызмет шығынына әлеуметтік көмек көрсетуге 1108 мың тенге мөлшерінде» «1108» сандары «796» сандарына ауыстырылсын;
«Ұлы Отан соғысына қатысушылар мен мүгедектеріне коммуналдық қызмет шығынына әлеуметтік көмек көрсетуге 1108 мың тенге мөлшерінде» сөйлем жолдарынан кейін келесі мазмұнды сөйлем жолдарымен толықтырылсын:
«өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеу және елді-мекендерді көркейтуге 37 485,2 мың теңге көлемінде»;
4 тармақта:
келесі сөйлем жолында: «инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жайластыруға 29 250 мың теңге көлемінде» «29 250» сандары «28 949» сандарына ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы сөйлем жолы шығарылсын: «су мен жабдықтау жүиелерін одан әрі дамыту үшін - № 96-ші разъездде құрастырылған су тазарту блок-модулін орналастыруға 45000 мың теңге мөлшерінде».
2. Целиноград аудандық мәслихатының «2009 жылғы аудандық бюджет туралы» 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 86/15-4 (Нормативтік құкықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-17-79 тіркелген, 2009 жылғы 16 қаңтарда аудандық «Призыв»-«Ұран» газетінде жарияланған) шешімінің 1,4 қосымшасы осы шешімнің 1,4 қосымшасына сәйкес келесі редакцияда баяндалсын.
3.Осы шешім Целиноград ауданы әділет Басқармасында мемлекеттік тіркеу күнінен бастап күшіне енеді және 2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Целиноград аудандық
мәслихаттың сессия
төрағасы                                   М.Сыздықов
Целиноград аудандық
мәслихаттың хатшысы                        Б.Мәжіренов
КЕЛІСІЛДІ:
Целиноград ауданының
әкімі                                      М.Мыңжанов
«Қазақстан Республикасының
Қаржы Министрлігі Салық
Комитетінің Ақмола облысы
бойынша Салық Департаментінің
Целиноград ауданы бойынша
Салық Басқармасы»
Мемлекеттік мекеменің бастығы              И.Рзаев
1-ші қосымша
Целиноград ауданының мәслихатының
2009 жылғы 22 шілдедегі
№ 135/21-4 шешіміне
2009 жылға арналған аудандык бюджет
Сан
Сын
Кл
Пк
Атауы
Сома
1
2
2
3
4
5
1. Түсімдер