О внесении изменений в решение Целиноградского районного маслихата от 25 декабря 2008 года № 86/15-4 "О районном бюджете на 2009 год"
Решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 30 ноября 2009 года № 161/24-4. Зарегистрировано Управлением юстиции Целиноградского района Акмолинской области 3 декабря 2009 года № 1-17-126. Утратило силу - решением Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 9 апреля 2010 года № 185/27-4
Сноска. Утратило силу - решением Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 09.04.2010 № 185/27-4
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4 пункта 2 статьи 106, с пунктами 1, 4 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, согласно постановлению акимата Целиноградского района от 26 ноября 2009 года № 262 «О внесении на рассмотрение Целиноградского районного маслихата проекта решения районного маслихата «О внесении изменений в решение Целиноградского районного маслихата от 25 декабря 2008 года № 86/15-4 «О районном бюджете на 2009 год» Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Целиноградского районного маслихата «О районном бюджете на 2009 год» от 25 декабря 2008 года № 86/15-4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-17-79, опубликовано от 16 января 2009 года в районных газетах «Призыв», «Уран»), с последующими изменениями и дополнениями, внесенными решениями Целиноградского районного маслихата от 25 февраля 2009 года № 99/17-4 «О внесении изменений в решение Целиноградского районного маслихата от 25 декабря 2008 года № 86/15-4 «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-17-83, опубликовано от 13 марта 2009 года в районных газетах «Призыв» № 12-13, «Уран» № 10), от 8 апреля 2009 года № 105/18-4 «О внесении изменений и дополнений в решение Целиноградского районного маслихата от 25 декабря 2008 года № 86/15-4 «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных  правовых актов № 1-17-86, опубликовано от 24 апреля 2009 года в районных газетах «Призыв» № 21-22, «Уран» № 17), от 29 апреля 2009 года № 116/19-4 «О внесении изменений и дополнений в решение Целиноградского районного маслихата от 25 декабря 2008 года № 86/15-4  О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре  государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-17-87, опубликовано от 22 мая 2009 года в районных газетах «Призыв» № 27, «Уран» № 21), от 22 июля 2009 года № 135/21-4 «О внесении изменений и дополнений в решение Целиноградского районного маслихата от 25 декабря 2008 года № 86/15-4 «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных  правовых актов № 1-17-90, опубликовано от 7 августа 2009 года в районных газетах «Призыв» № 43-44, «Уран» № 32-33), от 1 октября 2009 года № 144/22-4 «О внесении изменений в решение Целиноградского районного маслихата от 25 декабря 2008 года № 86/15-4 «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-17-119, опубликовано от 16 октября 2009 года в районных газетах «Призыв» № 58-59, «Уран» № 43), от 28 октября 2009 года № 148/23-4 «О внесении изменений и дополнения в решение Целиноградского районного маслихата от 25 декабря 2008 года № 86/15-4 «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-17-124, опубликовано от 13 ноября 2009 года в районных газетах «Призыв» № 63, «Уран» № 47), следующие изменения:

Целиноград аудандық мәслихатыынң 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 86/15-4 "2009 жылғы аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2009 жылғы 30 қарашадағы № 161/24-4 шешімі. Ақмола облысы Целиноград ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 3 желтоқсанда № 1-17-126 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2010 жылғы 9 сәуірдегі № 185/27-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды -  Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2010.04.09 № 185/27-4 шешімімен
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағының 2 тармақшасына, 109 бабының 1, 4 тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1 тармақшасына, Целиноград ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 26 қарашадағы № 262 «Целиноград аудандық мәслихатының 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 86/15-4 «2009 жылғы аудандық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы» аудандық мәслихат шешімінің жобасын Целиноград аудандық мәслихатына қарастыру үшін енгізу туралы» қаулысына сәйкес Целиноград аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Целиноград аудандық мәслихатының «2009 жылғы аудандық бюджет туралы» 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 86/15-4 (Нормативтік құкықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-17-79 болып тіркелген, 2009 жылғы 16 қаңтарда аудандық «Призыв», «Ұран» газеттерінде жарияланған) шешіміне, Целиноград аудандық мәслихатының 2009 жылғы 25 ақпандағы № 99/17-4 «Целиноград аудандық мәслихатының 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 86/15-4 «2009 жылғы аудандық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы» шешіміне (Нормативтік құкықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-17-83 болып тіркелген, 2009 жылғы 13 наурызда аудандық «Призыв» № 12-13, «Ұран» № 10 газеттерінде жарияланған), 2009 жылғы 8 сәуірдегі № 105/18-4 «Целиноград аудандық мәслихатының 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 86/15-4 «2009 жылғы аудандық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» шешіміне (Нормативтік құкықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-17-86 болып тіркелген, 2009 жылғы 24 сәуірде аудандық «Призыв» № 21-22, «Ұран» № 17 газетінде жарияланған), 2009 жылғы 29 сәуірдегі № 116/19-4 «Целиноград аудандық  мәслихатының 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 86/15-4 «2009 жылғы аудандық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» шешіміне (Нормативтік құкықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-17-87 болып тіркелген, 2009 жылғы 22 мамырда аудандық «Призыв» № 27, «Ұран» № 21 газеттерінде жарияланған), 2009 жылғы 22 шілдедегі № 135/21-4 «Целиноград аудандық мәслихатының 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 86/15-4 «2009 жылғы аудандық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» шешіміне (Нормативтік құкықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің  тізілімінде № 1-17-90 тіркелген, 2009 жылғы 7 тамызда аудандық «Призыв» № 43-44, «Ұран» № 32-33 газеттерінде жарияланған), 2009 жылғы 1 қазандағы № 144/22-4 «Целиноград аудандық мәслихатының 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 86/15-4 «2009 жылғы аудандық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы» шешіміне (Нормативтік құкықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-17-119 тіркелген, 2009 жылғы 16 қазанда аудандық «Призыв» № 58-59, «Ұран» № 43 газеттерінде жарияланған), 2009 жылғы 28 қазандағы № 148/23-4 «Целиноград аудандық мәслихатының 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 86/15-4 «2009 жылғы аудандық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» шешіміне (Нормативтік құкықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-17-124 тіркелген, 2009 жылғы 13 қарашада аудандық «Призыв» № 63, «Ұран» № 47 газеттерінде жарияланған), шешімдерімен келтірілген жоғарыдағы өзгерістер мен толықтырулармен келесі өзгерістер енгізілсін:

в подпункте 1 пункта 1:
цифры «4 925 904,7» заменить на «5 949 498,7»;
цифры «4 056 361,7» заменить на «5 079 955,7»;
в подпункте 2 пункта 1:
цифры «4 966 718,6» заменить на «5 990 312,6»;
в пункте 3:
в строке «для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов в сумме 9177 тысяч тенге» цифры «9 177» заменить на цифры «3 271»;
в пункте 4:
в строке «на развитие села Кощи, как города-спутника Астаны, в сумме 2 599 000 тысяч тенге» цифры «2 599 000» заменить на цифры «3 560 205»;
в строке «на развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры в сумме 28 949 тысяч тенге» цифры «28 949» заменить на цифры «97 244».
2. Приложение 1 к решению Целиноградского районного маслихата «О районном бюджете на 2009 год» от 25 декабря 2008 года № 86/15-4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-17-79, опубликовано от 16 января 2009 года в районных газетах «Призыв», «Уран») изложить в следующей редакции согласно приложению 1 настоящего решения.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Целиноградского района и вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель
сессии Целиноградского
районного маслихата                        Т.Куандыков
Секретарь Целиноградского
районного маслихата                        Б.Мажренов
СОГЛАСОВАНО:
Аким
Целиноградского района                     М.Мынжанов
Утверждено
Приложение 1
к решению Целиноградского
районного маслихата

1 тармақтың 1 тармақшасында:
«4 925 904,7» сандарын «5 949 498,7» сандарына ауыстырылсын;
«4 056 361,7» сандарын «5 079 955,7» сандарына ауыстырылсын;
1 тармақтың 2 тармақшасында:
«4 966 718,6» сандарын «5 990 312,6» сандарына ауыстырылсын;
3 тармақта:
келесі сөйлем жолында «ауылдық жердегі әлеуметтік саладағы мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын жүзеге асыру үшін 9 177 мың теңге мөлшерінде» «9 177» сандары «3 271» сандарына ауыстырылсын;
4 тармақта:
келесі сөйлем жолында «Астананың серік-қаласы ретінде Қосшы селосын дамытуға 2 599 000 мың теңге мөлшерінде» «2 599 000» сандары «3 560 205» сандарына ауыстырылсын;
келесі сөйлем жолында «инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жайластыруға 28 949 мың теңге көлемінде» «28 949» сандары «97 244» сандарына ауыстырылсын.
2. Целиноград аудандық мәслихатының «2009 жылғы аудандық бюджет туралы» 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 86/15-4 (Нормативтік құкықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-17-79 болып тіркелген, 2009 жылғы 16 қаңтарда аудандық «Призыв», «Ұран» газеттерінде жарияланған) шешімінің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес келесі редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім Целиноград ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді және 2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Целиноград аудандық
мәслихаттың сессия
төрағасы                                   Т.Қуандыков
Целиноград аудандық
мәслихаттың хатшысы                        Б.Мәжіренов
КЕЛІСІЛДІ:
Целиноград ауданының
әкімі                                      М.Мыңжанов
Бекітілді 1 қосымша
Целиноград аудандық мәслихатының