О переименовании улицы аула Акмол
Решение акима аульного округа Акмол Целиноградского района Акмолинской области от 21 октября 2009 года № 5. Зарегистрировано Управлением юстиции Целиноградского района Акмолинской области 5 ноября 2009 года № 1-17-123
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан», с учетом протокола схода жителей аула Акмол от 24 сентября 2009 года № 2, аким аульного округа Акмол РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Космонавтов аула Акмол на улицу имени Шайкена Исенова.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение Акима аульного округа Акмол вступает в силу со дня государственной регистрации в управлении юстиции Целиноградского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким аульного
округа Акмол                               А.Мурзагельдиев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения «Отдел культуры и
развития языков
Целиноградского района»                    Ш.Утегенова
Начальник государственного
учреждения «Отдел архитектуры и
градостроительства
Целиноградского района»                    А.Сагымбаев

Ақмол ауылының көшесінің атауын өзгерту туралы
Ақмола облысы Целиноград ауданы Ақмол ауылдық округі әкімінің 2009 жылғы 21 қазандағы № 5 шешімі. Ақмола облысы Целиноград ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 5 қарашада № 1-17-123 тіркелді
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабының 2 тармағына, «Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылыcы туралы» Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4 тармағына сәйкес, 2009 жылдың 24 қыркүйектегі Ақмол ауылының тұрғындар жиналыстарының № 2 хаттамасын есепке ала отырып, Ақмол ауыл округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Ақмол ауылының Космонавтов көшесінің атауы Шайкен Исенов атындағы көшесіне өзгертілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Целиноград ауданының әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмол ауылдық
округінің әкімі                            А.Мурзагельдиев
КЕЛІСІЛДІ:
«Целиноград ауданының
мәдениет және тілдерді
дамыту бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы:                       Ш.Өтегенова
«Целиноград ауданының
сәулет және қалақұрылыс
бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы:                       А.Сағымбаев