О присвоении наименований улицам аула Караоткель
Решение акима Караоткельского сельского округа Целиноградского района Акмолинской области от 24 августа 2009 года № 694/1. Зарегистрировано Управлением юстиции Целиноградского района Акмолинской области 5 октября 2009 года № 1-17-116
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан», с учетом протокола № 1, схода жителей аула Караоткель от 17 июля 2009 года аким Караоткельского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования улицам в ауле Караоткель:
улице № 1 – наименование Кажымукан Мунайтпасов;
улице № 2 – наименование Маншук Маметова;
улице № 3 – наименование Алия Молдагулова;
улице № 4 – наименование Магжан Жумабаев;
улице № 5 – наименование Абай Кунанбаев;
улице № 6 – наименование Кабанбай батыр;
улице № 7 - наименование Богенбай батыр;
улице № 8 – наименование Талдыкол;
улице № 9 – наименование Женис;
улице № 10 - наименование Кенесары хан;
улице № 11 - наименование Бошан;
улице № 12 – наименование Коркыт ата;
улице № 13 - наименование Бухар жырау;
улице № 14 - наименование Мустафа Шокай;
улице № 15 – наименование Кемаль Акышев;
улице № 16 – наименование Ильяс Жансугуров;
улице № 17 - наименование Сарыарка;
улице № 18 – наименование Амангельды Иманов;
улице № 19 – наименование Шамши Калдаяков;
улице № 20 – наименование Жамбыл Жабаев;
улице № 21 – наименование Габит Мусрепов;
улице № 22 – наименование Шокан Уалиханов;
улице № 23 – наименование Турар Рыскулов;
улице № 24 – наименование Ахмет Байтурсынов;
улице № 25 - наименование Алихан Бокейханов;
улице № 26 – наименование Лев Гумилев;
улице № 27 - наименование Козыкош;
улице № 28 - наименование Бузыкты;
улице № 29 – наименование Мухтар Ауезов;
улице № 30 – наименование Сакен Сейфуллин;
улице № 31 – наименование Толе би;
улице № 32 - наименование Айтеке би;
улице № 33 – наименование Казыбек би;
улице № 34 – наименование Абылай хан;
улице № 35 – наименование Сабит Муканов;
улице № 36 – наименование Малик Габдулин;
улице № 37 – наименование Ибрай Алтынсарин;
улице № 38 – наименование Тауелсиздик;
улице № 39 – наименование Бауыржан Момышулы;
улице № 40 - наименование Амре Кашаубаев;
улице № 41 - наименование Дина Нурпейсова;
улице № 42 – наименование Каныш Сатпаев;
улице № 43 - наименование Алиби Жангелдин;
улице № 44 - наименование Абилхан Кастеев;
улице № 45 – наименование Даулеткерей Шигайулы;
улице № 46 – наименование Жагалау;
улице № 47 – наименование Куляш Байсейтова;
улице № 48 – наименование Курмангазы Сагирбайулы;
улице № 49 – наименование Айша биби;
улице № 50 – наименование Александр Сергеевич Пушкин;
улице № 51 – наименование Шара Жиенкулова;
улице № 52 – наименование Енбекши;
улице № 53 – наименование Беймбет Майлин;
улице № 54 - наименование Абу Насыр Аль-Фараби;
улице № 55 – наименование Кызылжар;
улице № 56 – наименование Ильяс Есенберлин;
улице № 57 – наименование Шакарим Кудайбердиев;
улице № 58 – наименование Жусипбек Аймауытов;
улице № 59 – наименование Султанмахмут Торайгыров;
улице № 60 – наименование Шакен Айманов;
улице № 61 – наименование Динмухаммед Кунаев;
улице № 62 – наименование Есиль;
улице № 63 – наименование Нура;
улице № 64 – наименование Ертис;
улице № 65 – наименование Астана;
улице № 66 – наименование Кожа Ахмет Яссауи;
улице № 67 – наименование Махмут Кашкари;
улице № 68 – наименование Суюнбай Аронулы;
улице № 69 – наименование Махамбет Утемисов;
улице № 70 – наименование Медеу ата;
улице № 71 – наименование Балуан Шолак;
улице № 72 – наименование Мукагали Макатаев;
улице № 73 - наименование Амир Темир;
улице № 74 – наименование Карасай батыр;
улице № 75 – наименование Наурызбай батыр;
улице № 76 – наименование Домалак ана;
улице № 77 – наименование Султанмахмут Бейбарыс;
улице № 78 – наименование Евгений Брусиловский;
улице № 79 - наименование Байтерек;
улице № 80 – наименование Иван Васильевич Панфилов;
улице № 81 – наименование Акан сери;
улице № 82 – наименование Ахмет Жубанов;
улице № 83 – наименование Бактураз Бейсекбаев;
улице № 84 – наименование Миржакып Дулатов;
улице № 85 – наименование Казангапулы Таттимбет;
улице № 86 – наименование Атан батыр;
улице № 87 – наименование Альмухан Сембинов.

Қараөткел ауылының көшелеріне атаулар беру туралы
Ақмола облысы Целиноград ауданы Қараөткел селолық округі әкімінің 2009 жылғы 24 тамыздағы № 694/1 шешімі. Ақмола облысы Целиноград ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 5 қазанда № 1-17-116 тіркелді
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабының 2 тармағына, «Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4 тармағына сәйкес, Қараөткел селолық округі тұрғындар жиналысының 2009 жылдың 17 шілдесіндегі № 1 хаттамасын есепке ала отырып, Қараөткел селолық округі әкімі ШЕШТІ:
1. Қараөткел ауылының көшелеріне атаулар берілсін:
№ 1 көшеге – Қажымұқан Мұңайтпасов атауы;
№ 2 көшеге – Мәншүк Мәметова атауы;
№ 3 көшеге - Әлия Молдағұлова атауы;
№ 4 көшеге – Мағжан Жұмабаев атауы;
№ 5 көшеге – Абай Құнанбаев атауы;
№ 6 көшеге – Қабанбай батыр атауы;
№ 7 көшеге – Бөгенбай батыр атауы;
№ 8 көшеге - Талдыкөл атауы;
№ 9 көшеге – Жеңіс атауы;
№ 10 көшеге – Кенесары хан атауы;
№ 11 көшеге - Бошан атауы;
№ 12 көшеге – Қорқыт ата атауы;
№ 13 көшеге – Бұқар жырау атауы;
№ 14 көшеге - Мұстафа Шоқай атауы;
№ 15 көшеге – Кемал Ақышев атауы;
№ 16 көшеге – Ілияс Жансүгіров атауы;
№ 17 көшеге – Сарыарқа атауы;
№ 18 көшеге – Амангелді Иманов атауы;
№ 19 көшеге – Шәмші Қалдаяқов атауы;
№ 20 көшеге – Жамбыл Жабаев атауы;
№ 21 көшеге – Ғабит Мүсірепов атауы;
№ 22 көшеге – Шоқан Уәлиханов атауы;
№ 23 көшеге – Тұрар Рысқұлов атауы;
№ 24 көшеге – Ахмет Байтұрсынов атауы;
№ 25 көшеге - Әлихан Бөкейханов атауы;
№ 26 көшеге – Лев Гумилев атауы;
№ 27 көшеге – Қозыкөш атауы;
№ 28 көшеге – Бұзықты атауы;
№ 29 көшеге – Мұхтар Әуезов атауы;
№ 30 көшеге – Сәкен Сейфуллин атауы;
№ 31 көшеге – Төле би атауы;
№ 32 көшеге - Әйтеке би атауы;
№ 33 көшеге – Қазыбек би атауы;
№ 34 көшеге – Абылай хан атауы;
№ 35 көшеге – Сәбит Мұқанов атауы;
№ 36 көшеге – Мәлік Ғабдулин атауы;
№ 37 көшеге – Ыбырай Алтынсарин атауы;
№ 38 көшеге – Тәуелсіздік атауы;
№ 39 көшеге – Бауыржан Момышұлы атауы;
№ 40 көшеге - Әміре Қашаубаев атауы;
№ 41 көшеге – Дина Нұрпейісова атауы;
№ 42 көшеге – Қаныш Сәтпаев атауы;
№ 43 көшеге - Әліби Жангелдин атауы;
№ 44 көшеге - Әбілхан Қастеев атауы;
№ 45 көшеге – Дәулеткерей Шығайұлы атауы;
№ 46 көшеге – Жағалау атауы;
№ 47 көшеге – Күләш Байсейітова атауы;
№ 48 көшеге – Құрманғазы Сағырбайұлы атауы;
№ 49 көшеге – Айша бибі атауы;
№ 50 көшеге – Александр Сергеевич Пушкин атауы;
№ 51 көшеге – Шара Жиенқұлова атауы;
№ 52 көшеге – Еңбекші атауы;
№ 53 көшеге – Бейімбет Майлин атауы;
№ 54 көшеге – Әбу Насыр Әл-Фараби атауы;
№ 55 көшеге – Қызылжар атауы;
№ 56 көшеге – Ілияс Есенберлин атауы;
№ 57 көшеге – Шәкәрім Құдайбердиев атауы;
№ 58 көшеге – Жүсіпбек Аймауытов атауы;
№ 59 көшеге – Сұлтанмахмұт Торайғыров атауы;
№ 60 көшеге – Шәкен Айманов атауы;
№ 61 көшеге – Дінмұхаммед Қонаев атауы;
№ 62 көшеге – Есіл атауы;
№ 63 көшеге – Нұра атауы;
№ 64 көшеге – Ертіс атауы;
№ 65 көшеге – Астана атауы;
№ 66 көшеге – Қожа Ахмет Йассауи атауы;
№ 67 көшеге – Махмұт Қашқари атауы;
№ 68 көшеге – Сүйінбай Аронұлы атауы;
№ 69 көшеге – Махамбет Өтемісұлы атауы;
№ 70 көшеге – Медеу ата атауы;
№ 71 көшеге – Балуан Шолақ атауы;
№ 72 көшеге – Мұқағали Мақатаев атауы;
№ 73 көшеге - Әмір Темір атауы;
№ 74 көшеге – Қарасай батыр атауы;
№ 75 көшеге – Наурызбай батыр атауы;
№ 76 көшеге – Домалақ ана атауы;
№ 77 көшеге – Сұлтанмахмұт Бейбарыс атауы;
№ 78 көшеге – Евгений Брусиловский атауы;
№ 79 көшеге - Бәйтерек атауы;
№ 80 көшеге – Иван Васильевич Панфилов атауы;
№ 81 көшеге – Ақан сері атауы;
№ 82 көшеге – Ахмет Жұбанов атауы;
№ 83 көшеге – Бақтыораз Бейсекбаев атауы;
№ 84 көшеге – Міржақып Дулатов атауы;
№ 85 көшеге – Қазанғапұлы Тәттімбет атауы;
№ 86 көшеге – Атан батыр атауы;
№ 87 көшеге – Әлмұхан Сембинов атауы.

2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в управлении юстиции Целиноградского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима Караоткельского
сельского округа                           Е.Керкеев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник
государственного учреждения
«Отдела культуры
и развития языков»
Целиноградского района»                    Ш.Утегенова
Начальник
государственного учреждения
«Отдела архитектуры
и градостроительства»
Целиноградского района».                   А.Сагымбаев

2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Целиноград ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қараөткел селолық
округі әкімінің
міндетін атқарушы                          Е.Керкеев
КЕЛІСІЛДІ:
«Целиноград ауданының
Мәдениет және тілдерді
дамыту бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    Ш.Өтегенова
«Целиноград ауданының
Сәулет және қала
құрылысы бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    А.Сағымбаев