О присвоении наименований улицам села Кощи и Тайтобе
Решение акима Кощинского сельского округа Целиноградского района Акмолинской области от 25 сентября 2009 года № 04. Зарегистрировано Управлением юстиции Целиноградского района Акмолинской области 28 октября 2009 года № 1-17-122
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии пункта 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пункта 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно – территориальном устройстве Республики Казахстан», с учетом протоколов схода жителей села Кощи от 2 июня 2009 года № 17 и Тайтобе от 3 июня 2009 года № 18 аким Кощинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования улицам села Кощи и Тайтобе:
в селе Кощи:
улице № 1 - наименование «Республика»,
улице № 2 - наименование «Кожа Ахмет Яссауи»,
улице № 3 - наименование «Айтеке би»,
улице № 4 - наименование «Казыбек би»,
улице № 5 - наименование «Толе би»,
улице № 6 - наименование «имени Султан Бейбарыса»,
улице № 7 - наименование «имени Динмухамеда Конаева»,
улице № 8 - наименование «Даулеткерей»,
улице № 9 - наименование «имени Мыржакыпа Дулатова»,
улице № 10 - наименование «имени Ахмета Байтурсынова»,
улице № 11 - наименование «имени Алиби Жангельдина»,
улице № 12 - наименование «имени Маншук Маметовой»,
улице № 13 - наименование «имени Алии Молдагуловой»,
улице № 14 - наименование «имени Акан Сере»,
улице № 15 - наименование «имени Амангельды Иманова»,
улице № 16 - наименование «имени Малика Габдуллина»,
улице № 17 - наименование «имени Ибрая Алтынсарина»,
улице № 18 - наименование «имени Мухтар Ауезова»,
улице № 19 - наименование «имени Исатая Тайманулы»,
улице № 20 - наименование «Богенбай батыра»,
улице № 21 - наименование «Кабанбай батыра»,
улице № 22 - наименование «Наурызбай батыра»,
улице № 23 - наименование «имени Махамбет Утемисулы»,
улице № 24 - наименование «Керей хана»,
улице № 25 - наименование «Абилкайыр хана»,
улице № 26 - наименование «Райымбек батыра»,
улице № 27 - наименование «Хакназар хана»,
улице № 28 - наименование «Саркырама»,
улице № 29 - наименование «Егемендик»,
улице № 30 - наименование «Бейбитшилик»,
улице № 31 - наименование «Азаттык»,
улице № 32 - наименование «Жастар»,
улице № 33 - наименование «имени Касыма Кайсенова»,
улице № 34 - наименование «Коркыт ата»,
улице № 35 - наименование «Женис»,
улице № 36 - наименование «Береке»,
улице № 37 - наименование «Шырак»,
улице № 38 - наименование «имени Шакена Айманова»,
улице № 39 - наименование «Достык»,
улице № 40 - наименование «имени Турара Рыскулова»,
улице № 41 - наименование «Желтоксан»,
улице № 42 - наименование «имени Бауыржан Момышулы»,
улице № 43 - наименование «имени Шокана Уалиханова»,
улице № 44 - наименование «имени Мукагали Макатаева»,
улице № 45 - наименование «имени Сакена Сейфуллина»,
улице № 46 - наименование «Тауелсиздик»,
улице № 47 - наименование «Нура»,
улице № 48 - наименование «имени Дины Нурпейсовой»,
улице № 49 - наименование «имени Аль-Фараби»,
улице № 50 - наименование «имени Шамши Калдаякова»,
улице № 51 - наименование «имени Каныш Сатбаева»,
улице № 52 - наименование «имени Сабита Муканова»,
улице № 53 - наименование «Козы Корпеш»,
улице № 54 - наименование «Баян Сулу»,
улице № 55 - наименование «Акжайык»,
улице № 56 - наименование «Суенбай»,
улице № 57 - наименование «имени Абылай хана»,
улице № 58 - наименование «имени Беймбета Майлина»,
улице № 59 - наименование «имени Ильяса Есенберлина»;
в селе Тайтобе:
улице № 1 - наименование «Кенесары хана»,
улице № 2 - наименование «имени Касыма Аманжолова»,
улице № 3 - наименование «имени Рахимжана Кошкарбаева»,
улице № 4 - наименование «имени Талгата Бигельдинова»,
улице № 5 - наименование «Курмангазы»,
улице № 6 - наименование «Ардагерлер»,
улице № 7 - наименование «Батыр-Баяна»,
улице № 8 - наименование «имени Жусупбека Аймауытова»,
улице № 9 - наименование «имени Габита Мусрепова»,
улице № 10 - наименование «имени Куляш Байсеитовой»,
улице № 11 - наименование «имени Сат Есенбаева»,
улице № 12 - наименование «имени Габидена Мустафина»,
улице № 13 - наименование «имени Сабита Донентаева»,
улице № 14 - наименование «имени Машхур Жусуп-Копеева»,
улице № 15 - наименование «Наурыз»,
улице № 16 - наименование «имени Токаша Бокина»,
улице № 17 - наименование «имени Нурпеиса Байганина»,
улице № 18 - наименование «Бахытжан Байкадамова»,
улице № 19 - наименование «Шары Жиенкуловой»,
улице № 20 - наименование «Биржан Сала»,
улице № 21 - наименование «имени Ахмета Жубанова»,
улице № 22 - наименование «имени Султанмахмута Торайгырова»,
улице № 23 - наименование «Алпамыс батыра»,
улице № 24 - наименование «имени Спандияра Кубеева»,
улице № 25 - наименование «имени Оралхана Бокеева»,
улице № 26 - наименование «имени Кенен Азирбаева»;

Кощи және Тайтөбе ауылдарының көшелеріне атау беру туралы
Ақмола облысы Целиноград ауданы Кощи ауылдық аймағы әкімінің 2009 жылғы 25 қыркүйектегі № 04 шешімі. Ақмола облысы Целиноград ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 28 қазанда № 1-17-122 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы», Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы заңының 35 бабы 2 тармағына, «Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсанындағы заңының 14 бабы 4 тармағына сәйкес 2009 жылдың 2 маусымдағы № 17 Кощи және 3 маусымдағы № 18 Тайтөбе ауыл тұрғындары жиынының хаттамаларын есепке ала отырып, Кощи ауыл аймағының әкімі ШЕШІМІ:
1. Кощи және Тайтөбе ауылдарына көше атаулары берілсін:
Кощи ауылында:
№ 1 көшеге - «Республика» атауы,
№ 2 көшеге - «Қожа Ахмет Иасауи» атауы,
№ 3 көшеге - «Әйтеке би» атауы,
№ 4 көшеге - «Қазбек би» атауы,
№ 5 көшеге - «Төле би» атауы,
№ 6 көшеге - «Сұлтан Бейбарыс атындағы» атауы,
№ 7 көшеге - «Дінмұхамед Қонаев атындағы» атауы,
№ 8 көшеге - «Даулеткерей» атауы,
№ 9 көшеге - «Міржақып Дулатов атындағы» атауы,
№ 10 көшеге - «Ахмет Байтұрсынов атындағы» атауы,
№ 11 көшеге - «Әліби Жангелдин атындағы» атауы,
№ 12 көшеге - «Мәншүк Мәметова атындағы» атауы,
№ 13 көшеге - «Әлия Молдағұлова атындағы» атауы,
№ 14 көшеге - «Ақан сері атындағы» атауы,
№ 15 көшеге - «Амангелді Иманов атындағы» атауы,
№ 16 көшеге - «Мәлік Ғабдуллин атындағы» атауы,
№ 17 көшеге - «Ыбырай Алтынсарин атындағы» атауы,
№ 18 көшеге - «Мұхтар Әуезов атындағы» атауы,
№ 19 көшеге - «Исатай Тайманұлы атындағы» атауы,
№ 20 көшеге - «Бөгенбай батыр» атауы,
№ 21 көшеге - «Қабанбай батыр» атауы,
№ 22 көшеге - «Наурызбай батыр» атауы,
№ 23 көшеге - «Махамбет Өтемісұлы атындағы» атауы,
№ 24 көшеге - «Керей хан» атауы,
№ 25 көшеге - «Әбілқайыр хан» атауы,
№ 26 көшеге - «Райымбек батыр» атауы,
№ 27 көшеге - «Хақназар хан» атауы,
№ 28 көшеге - «Сарқырама» атауы,
№ 29 көшеге - «Егемендік» атауы,
№ 30 көшеге - «Бейбітшілік» атауы,
№ 31 көшеге - «Азаттық» атауы,
№ 32 көшеге - «Жастар» атауы,
№ 33 көшеге - «Қасым Қайсенов атындағы» атауы,
№ 34 көшеге - «Қорқыт ата» атауы,
№ 35 көшеге - «Жеңіс» атауы,
№ 36 көшеге - «Береке» атауы,
№ 37 көшеге - «Шырақ» атауы,
№ 38 көшеге - «Шәкен Айманов атындағы» атауы,
№ 39 көшеге - «Достық» атауы,
№ 40 көшеге - «Тұрар Рысқұлов атындағы» атауы,
№ 41 көшеге - «Желтоқсан» атауы,
№ 42 көшеге - «Бауыржан Момышұлы атындағы» атауы,
№ 43 көшеге - «Шоқан Уалиханов атындағы» атауы,
№ 44 көшеге - «Мұқағали Мақатаев атындағы» атауы,
№ 45 көшеге - «Сәкен Сейфуллин атындағы» атауы,
№ 46 көшеге - «Тәуелсіздік» атауы,
№ 47 көшеге - «Нұра» атауы,
№ 48 көшеге - «Дина Нүрпейісова атындағы» атауы,
№ 49 көшеге - «Әл-Фараби» атауы,
№ 50 көшеге - «Шәмші Қалдаяков атындағы» атауы,
№ 51 көшеге - «Қаныш Сәтбаев атындағы» атауы,
№ 52 көшеге - «Сәбит Мұқанов атындағы» атауы,
№ 53 көшеге - «Қозы Көрпеш» атауы,
№ 54 көшеге - «Баян Сұлу» атауы,
№ 55 көшеге - «Ақжайық» атауы,
№ 56 көшеге - «Сүйінбай» атауы,
№ 57 көшеге - «Абылай хан» атауы,
№ 58 көшеге - «Бейімбет Майлин атындағы» атауы,
№ 59 көшеге - «Ілияс Есенберлин атындағы» атауы;
Тайтөбе ауылында:
№ 1 көшеге - «Кенесары хан» атауы,
№ 2 көшеге - «Қасым Аманжолов атындағы» атауы,
№ 3 көшеге - «Рақымжан Қошқарбаев атындағы» атауы,
№ 4 көшеге - «Талғат Бигельдинов атындағы» атауы,
№ 5 көшеге - «Құрманғазы» атауы,
№ 6 көшеге - «Ардагерлер» атауы,
№ 7 көшеге - «Батыр-Баян» атауы,
№ 8 көшеге - «Жүсіпбек Аймауытов атындағы» атауы,
№ 9 көшеге - «Ғабит Мүсірепов атындағы» атауы,
№ 10 көшеге - «Күләш Байсейітова атындағы» атауы,
№ 11 көшеге - «Сәт Есенбаев атындағы» атауы,
№ 12 көшеге - «Ғабиден Мұстафин атындағы» атауы,
№ 13 көшеге - «Сәбит Дөнентаев атындағы» атауы,
№ 14 көшеге - «Мәшһүр Жүсіп-Көпеев атындағы» атауы,
№ 15 көшеге - «Наурыз» атауы,
№ 16 көшеге - «Тоқаш Бокин атындағы» атауы,
№ 17 көшеге - «Нүрпейіс Байғанин атындағы» атауы,
№ 18 көшеге - «Бақытжан Байкадамов атындағы» атауы,
№ 19 көшеге - «Шара Жиенкұлова атындағы» атауы,
№ 20 көшеге - «Біржан –Сал» атауы,
№ 21 көшеге - «Ахмет Жұбанов атындағы» атауы,
№ 22 көшеге - «Сұлтанмахмұт Торайғыров атындағы» атауы,
№ 23 көшеге - «Алпамыс батыр» атауы»,
№ 24 көшеге - «Спандияр Көбеев атындағы» атауы,
№ 25 көшеге - «Оралхан Бөкеев атындағы» атауы,
№ 26 көшеге - «Кенен Әзірбаев атындағы» атауы;

2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение, вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Целиноградского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима Кощинского
сельского округа                           Абуов Е.К.
Согласовано:
Начальник государственного
учреждения «Отдел культуры и
развития языков»
Целиноградского района                     Ш.Утегенова
Начальник государственного
учреждения «Отдел архитектуры и
градостроительства
Целиноградского района»                    А.Сагымбаев

2. Осы шешімнің орындалуын өзім бақылауға аламын.
3. Кощи ауыл аймағы әкімінің шешімі Целиноград ауданының Әділет Басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін және ресми түрде жарияланғаннан кейін күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі.
Кощи ауыл аймағы әкімінің
міндетін атқарушы                          Абуов Е.Қ.
Келісілді:
«Целиноград ауданының мәдениет
және тілдерді дамыту бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Ш.Өтегенова
«Целиноград ауданының сәулет
және қалақұрылыс бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            А.Сағымбаев