О присвоении наименований улицам села Коянды
Решение акима Кояндинского сельского округа Целиноградского района Акмолинской области от 13 июля 2009 года № 3. Зарегистрировано Управлением юстиции Целиноградского района Акмолинской области 21 августа 2009 года № 1-17-95
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан» с учетом протокола схода жителей села Коянды от 1 июля 2009 года Аким Кояндинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования  улицам села Коянды:
улице № 15 - наименование Турар Рыскулов,
улице № 16 - наименование Ораз Жандосов,
улице № 17 - наименование Достык,
улице № 18 - наименование Ынтымак,
улице № 19 - наименование Казакстан,
улице № 20 - наименование Тауелсыздык,
улице № 21 - наименование Болашак,
улице № 22 – наименование Коянды,
улице № 23 - наименование Динмухамед Конаев,
улице № 24 – Аль Фараби,
улице № 25 – Ыбырай Алтынсарин,
улице № 26 – наименование Каныш Сатбаев,
улице № 27 - наименование Кудайберген Жубанов,
улице № 28 – наименование Ракымжан Кошкарбаев,
улице № 29 – наименование Аманкельды Иманов,
улице № 30 - наименование Малик Габдуллин,
улице № 31 – Сагадат Нурмаганбетов,
улице № 32 – Бауыржан Момышулы,
улице № 33 – наименование Кажымукан Мунайтпасов,
улице № 34 - наименование Токтар Аубакиров,
улице № 35 – наименование Талгат Мусабаев,
улице № 36 – наименование Шокан Уалиханов.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в управлении юстиции Целиноградского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Кояндинского
сельского округа                           Д.Сугиралиев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник
государственного учреждения
«Отдела культуры и
развития языков
Целиноградского района»                    Ш.Өтегенова
Начальник
государственного учреждения
«Отдела архитектуры
и градостроительства
Целиноградского района»                    А.Сагымбаев

Қоянды ауылының көшелеріне атаулар беру туралы
Ақмола облысы Целиноград ауданы Қоянды ауылдық округі әкімінің 2009 жылғы 13 шілдедегі № 3 шешімі. Ақмола облысы Целиноград ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 21 тамызда 1-17-95 тіркелді
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23  аңтарындағы Заңының 35 бабының 2 тармағына, «Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсанындағы Заңының 14 бабының 4 тармақшасына сәйкес, 2009 жылдың 1 шілдедегі Қоянды ауылының тұрғындарының жиналыстарының хаттамасын есепке ала отырып, Қоянды ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Қоянды ауылының  көшелеріне атаулар берілсін:
№ 15 көшесіне -Тұрар Рысқұлов атауы,
№ 16 көшесіне - Ораз Жандосов атауы,
№ 17 көшесіне - Достық атауы,
№ 18 көшесіне - Ынтымақ атауы,
№ 19 көшесіне - Қазақстан атауы,
№ 20 көшесіне - Тәуелсіздік атауы,
№ 21 көшесіне - Болашақ атауы,
№ 22 көшеге - Қоянды атауы,
№ 23 көшеге - Дінмұхамед Қонаев атауы,
№ 24 көшеге – Әл Фараби атауы,
№ 25 көшеге – Ыбырай Алтынсарин атауы,
№ 26 көшеге – Қаныш Сәтбаев атауы,
№ 27 көшеге – Құдайберген Жұбанов атауы,
№ 28 көшеге – Рақымжан Қошқарбаев атауы,
№ 29 көшеге – Аманкелді Иманов атауы,
№ 30 көшеге - Мәлік Ғабдуллин атауы,
№ 31 көшеге – Сағадат Нұрмағанбетов атауы,
№ 32 көшеге – Бауыржан Момышұлы атауы,
№ 33 көшеге – Қажымұқан Мұнайтпасұлы атауы,
№ 34 көшеге – Тоқтар Әубәкіров атауы,
№ 35 көшеге – Талғат Мұсабаев атауы,
№ 36 көшеге – Шоқан Уәлиханов атауы.
2. Осы  шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Целиноград ауданының әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа еңгізіледі.
Қоянды ауылдық
округінің әкімі                            Д.Б.Сүгіралиев
КЕЛІСІЛДІ:
«Целиноград ауданының
мәдениет және тілдерді
дамыту бөлімі»
мемлекеттік мекемесі
бастығы                                    Ш.Өтегенова
«Целиноград аудандық
сәулет және қала
құрылысы бөлімі»
мемлекеттік мекемесі
бастығы                                    А.Сағымбаев