О присвоении наименований улицам в селах Максимовка, Тонкерис, Фарфоровый и на станциях Косчеку и Жайнак
Решение акима Максимовского сельского округа Целиноградского района Акмолинской области от 14 августа 2009 года № 06. Зарегистрировано Управлением юстиции Целиноградского района Акмолинской области 15 сентября 2009 года № 1-17-104
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан», с учетом протоколов схода жителей села Максимовка от 24, 25 июня 2009 года № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, села Тонкерис от 26 июня 2009 года № 22, села Фарфоровое от 26 июня 2009 года № 18, № 19, № 20, № 21, станций Косчеку от 27 июня 2009 года № 23, № 24, № 25, станций Жайнак от 27 июня 2009 года № 26, № 27, аким Максимовского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования улицам:
в селе Максимовка:
улице № 1 – наименование Атамекен,
улице № 2 – наименование Акниет,
улице № 3 - наименование Дарын,
улице № 4 – наименование Шалкар,
улице № 5 – наименование Кайнар,
улице № 6 – наименование Оркен,
улице № 7 – наименование Кайсар,
улице № 8 – наименование Айбын,
улице № 9 – наименование Егемендик,
улице № 10 – наименование Береке;
в селе Тонкерис:
улице № 1 – наименование Мадениет,
улице № 2 – наименование Кайраткер,
улице № 3 - наименование Сункар;
в селе Фарфоровое:
улице № 1 – наименование Шапагат,
улице № 2 – наименование Достык,
улице № 3 - наименование Бейбитшилик,
улице № 4 – наименование Парасат;
на станций Косчеку:
улице № 1 – наименование Кахарман,
улице № 2 – наименование Ибрай Алтынсарин,
улице № 3 - наименование Алаш;
на станций Жайнак:
улице № 1 – наименование Жастар,
улице № 2 – наименование Шугула.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистраций в управлении юстиций Целиноградского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Максимовского
сельского округа                           С.Жумабаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник
государственного учреждения
«Отдел культуры и
развития языков                            Ш.Утегенова
Начальник
государственного учреждения
«Отдел архитектуры
и градостроительства
Целиноградского района»                    А.Сагымбаев

Максимовка, Тонкеріс, Фарфоровый ауылдарында және Қосшоқы, Жайнақ станциясында көшелерге атаулар беру туралы.
Ақмола облысы Целиноград ауданы Максимовка ауылдық аумағы әкімінің 2009 жылғы 14 тамыздағы № 06 шешімі. Ақмола облысы Целиноград ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 15 қыркүйекте № 1-17-104 тіркелді
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабының 2 тармағына, «Қазақстан  Республикасынының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4 тармақшасына сәйкес, Максимовка ауылының 2009 жылдың 24, 25  маусымдағы № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, Төнкеріс ауылының 2009 жылдың 26 маусымдағы № 22, Фарфоровый ауылының 2009 жылдың 26 маусымдағы № 18, № 19, № 20, № 21, Қосшоқы станциясының 2009 жылдың 27 маусымдағы № 23, № 24, № 25, Жайнақ станциясының тұрғындар жиналыстардың 2009 жылдың 26 маусымдағы № 26, № 27 хаттамаларын есепке ала отырып, Максимовка ауыл аймағының әкімі ШЕШТІ:
1. Көшелеріне атаулар берілсін:
Максимовка ауылында:
№ 1 көшеге – Атамекен атауы,
№ 2 көшеге – Ақниет атауы,
№ 3 көшеге – Дарын атауы,
№ 4 көшеге – Шалқар атауы,
№ 5 көшеге – Қайнар атауы,
№ 6 көшеге – Өркен атауы,
№ 7 көшеге – Қайсар атауы,
№ 8 көшеге – Айбын атауы,
№ 9 көшеге – Егемендік атауы,
№ 10 көшеге – Береке атауы;
Төнкеріс ауылында:
№ 1 көшеге – Мәдениет атауы,
№ 2 көшеге – Қайраткер атауы,
№ 3 көшеге – Сұнқар атауы;
Фарфоровый ауылында:
№ 1 көшеге – Шапағат атауы,
№ 2 көшеге – Достық атауы,
№ 3 көшеге – Бейбітшілік атауы,
№ 4 көшеге – Парасат атауы;
Қосшоқы станциясында:
№ 1 көшеге – Қаһарман атауы,
№ 2 көшеге – Ыбрай Алтынсарин атауы,
№ 3 көшеге – Алаш атауы;
Жайнақ станциясында:
№ 1 көшеге – Жастар атауы,
№ 2 көшеге – Шұғыла атауы.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Целиноград ауданының әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Максимовка ауыл
аймағының әкімі                            С.Жумабаев
КЕЛІСІЛДІ:
«Целиноград ауданының
мәдениет және тілдерді
дамыту бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    Ш.Өтегенова
«Целиноград ауданының
сәулет және
қалақұрылысы бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    А.Сағымбаев