О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата № С-11/3 от 24 декабря 2008 года (О бюджете района на 2009 год)
Решение Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 18 февраля 2009 года № С-13/2. Зарегистрировано Управлением юстиции Шортандинского района Акмолинской области 23 февраля 2009 года № 1-18-64. Утратило силу - решением Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 1 февраля 2010 года № С-23/4
Сноска. Утратило силу - решением Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 01.02.2010 № С-23/4
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, а также предложением акимата Шортандинского района, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шортандинского районного маслихата «О бюджете района на 2009 год» от 24 декабря 2008 года № С-11/3 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-18-62, опубликованное в районной газете «Вести» № 3 от 24 января 2009 года и «Өрлеу» № 3 от 24 января 2009 года следующие) изменения и дополнения:
1) в подпункте 2) пункта 1 цифры «2 050 741» заменить на цифры   «1 988 811»;
в подпункте 5) пункта 1 цифры «-107 000» заменить на цифры «- 45 070»;
в подпункте 6) пункта 1 цифры «107 000» заменить на цифры «45 070»;
2) пункт 8 исключить;
3) в пункте 10 цифры «521» заменить на цифры «9090»;
4) дополнить пунктом 13-1 следующего содержания:
«13-1. Направить свободные остатки бюджетных средств в сумме 45 070 тысяч тенге, образовавшиеся по состоянию на 1 января 2009 года на следующие цели:
1) на завершение разработки генеральных планов аула Бозайгыр, поселка Шортанды в сумме 10 500 тысяч тенге;
2) на функционирование систем водоснабжения и водоотведения района в сумме 10 070 тысяч тенге;
3) на разработку проектно-сметной документации и проведение государственной экспертизы по проекту реконструкции водопроводных сетей села Новоселовка в сумме 12500 тысяч тенге;
4) на капитальный ремонт котельной поселка Шортанды в сумме 12 000 тысяч тенге».
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решением Акмолинского областного маслихата от 20.10.2009 № С-20/6
2. Приложения 1, 2, 4 к решению районного маслихата от 24 декабря 2008 года № С-11/3 «О бюджете района на 2008 год» изложить в новой редакции, согласно приложений 1, 2, 3 настоящего решения.

Аудандық мәслихаттың 2008 жылдың 24 желтоқсандағы № С-11/3 "2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2009 жылғы 18 ақпандағы № С-13/2 қаулысы. Ақмола облысы Шортанды ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 23 ақпанда № 1-18-64 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2010 жылғы 1 ақпандағы № С-23/4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2010.02.01 № С-23/4 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылдың 04 желтоқсанындағы Бюджеттік кодексінің 106 бабына, Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы» 2001 жылдың 23 қаңтарындағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес сонымен қатар Шортанды ауданы әкімдігінің ұсынысымен аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шортанды аудандық мәслихаттың 2008 жылдың 24 желтоқсанындағы № С-11/3 «2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы» (нормативтік құқықтық  актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-18-62 тіркелген, 2009 жылдың 24 қаңтарында № 3 аудандық «Вести» және 2009 жылдың 24 қаңтарында № 3 «Өрлеу» газеттерінде жарияланған шешіміне) келесі өзгертулер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтың 2) тармақшасындағы «2 050 741» цифрлары «1 988 811» цифрларына ауыстырылсын;
1 тармақтың 5) тармақшасындағы «-107 000» цифрлары «-45 070» цифрларына ауыстырылсын;
1 тармақтың 6) тармақшасындағы «107 000» цифрлары «45 070» цифрларына ауыстырылсын;
2) 8 тармақ алынсын;
3) 10 тармақтағы «521» цифрлары «9090» цифрларына ауыстырылсын;
4) 13-1 тармағы келесі мазмұнда толықтырылсын:
«13-1. 2009 жылдың 1 қаңтарына пайда болған 45 070 мың теңге сомасында бюджеттік қаражаттардың бос қалдықтары келесі мақсаттарға бағытталсын:
1) Бозайғыр ауылының, Шортанды кентінің бас жоспарларын әзірлеуді аяқтауға 10 500 мың теңге сомасында;
2) ауданның сумен жабдықтау және су бөлу жүйелерінің қызмет етуіне 10 070 мың теңге сомасында;
3) Новоселовка селосының су құбырлары желілерін қайта құру жобасы бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеуге және мемлекеттік сараптама жүргізуге 12 500 мың теңге сомасында;
4) Шортанды кентінің қазандығын күрделі жөндеуге 12 000 мың теңге сомасныда».
Ескерту. 1 тармаққа өзгертулер енгізілде Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2009.10.29 № С-20/6
2. Аудандық мәслихаттың 2008 жылдың 24 желтоқсанындағы № С-11/3 «2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы» шешімінің 1,2,4 қосымшалары осы шешімнің 1,2,3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в управлении юстиции Шортандинского района Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель сессии
районного маслихата                  А.Коровина
Секретарь
районного маслихата                   Г. Скирда
СОГЛАСОВАНО:
Аким района                        С. Камзебаев
Начальник отдела
финансов                           Л. Жевлакова
Начальник отдела экономики
и бюджетного планирования                О. Мут
Приложение №1
к решению сессии районного маслихата

3. Осы шешім Ақмола облысының Шортанды ауданының әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа кіреді.
Аудандық мәслихаттың
сессия төрайымы                        А.Коровина
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                  Г.Скирда
КЕЛІСІЛДІ:
Аудан әкімі                          С. Қамзебаев
Қаржы бөлімінің бастығы              Л. Жевлакова
Экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімінің
бастығы                                    О. Мут
Аудандық мәслихаттың

№ С-13/2 от 18 февраля 2009 года
«О внесении изменений и дополненийв решение районного маслихата № С-11/3 от 24 декабря 2008 года «О бюджете района на 2009 год»
Перечень  бюджетных программ развития бюджета района на 2009 год с разделением на бюджетные программы, направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ) и формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
Функциональная группа
Категория
Функциональная подгруппа
Класс
Администратор бюджетных программ
Подкласс
Программа
II. Затраты
Инвестиционные проекты
1
Государственные услуги общего характера
2
Финансовая деятельность

2009 жылғы 18 ақпандағы № С – 13/2 шешімі
«Аудандық мәслихаттың 2008 жылдың 24 желтоқсанындағы
№ С-11/3«2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы»
шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы»
шешіміне № 2 қосымша
Заңды тұлғалардың жарғылық қорын ұлғайтуға немесе қалыптастыруға және бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) жүзеге асыруға бағытталған, бюджеттік бағдарламаларға бөлінген 2009 жылға арналған аудан бюджетінің даму бюджеттік бағдарламаларының тізбесі
Функциональдық топ
Санаттар
Кіші функция
Сыныптар
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Сыныпша
Бағдарлама
1
2
3
4
5
II. Шығындар
Инвестициялық жобалар
1
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
2
Қаржылық қызмет