О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата № С-34/5 от 23 июля 2007 года "Об утверждении Правил оказания единовременной социальной помощи отдельным категориям граждан"
Решение Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 18 февраля 2009 года № С-13/4. Зарегистрировано Управлением юстиции Шортандинского района Акмолинской области 16 марта 2009 года № 1-18-66. Утратило силу - решением Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 26 февраля 2010 года № С-24/11
Сноска. Утратило силу - решением Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 26.02.2010 № С-24/11
В соответствии со статьей 56 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 28 Закона Республики Казахстан «О нормативных правовых актах» от 24 марта 1998 года и на основании предложения акима района, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шортандинского районного маслихата от 23 июля 2007 года № С-34/5 «Об утверждении Правил оказания единовременной социальной помощи отдельным категориям граждан» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-18-37, опубликовано в районной газете «Өрлеу» 27 ноября 2007 года № 34, в районной газете «Вести» 27 ноября 2007 года № 41), с последующими изменениями и дополнениями внесенными решениями районного маслихата от 14 декабря 2007 года № С-3/8 «О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата № С-34/5 от 23 июля 2007 года» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-18-43, опубликовано в районной газете «Өрлеу» 26 января 2008 года № 4, в районной газете «Вести» 26 января 2008 года № 4), от 31 марта 2008 года № С-4/9 «О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата № С-34/5 от 23 июля 2007 года «Об утверждении Правил оказания единовременной социальной помощи отдельным категориям граждан» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-18-51, опубликовано в районной газете «Өрлеу» 12 апреля 2008 года № 15, в районной газете «Вести» 12 апреля 2008 года № 15), от 4 июля 2008 года № С-6/6 «О внесении дополнений в решение районного маслихата № С-34/5 от 23 июля 2007 года «Об утверждении Правил оказания единовременной социальной помощи отдельным категориям граждан» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-18-57, опубликовано в районной газете «Өрлеу» 16 августа 2008 года № 33, в районной газете «Вести» 16 августа 2008 года № 33), следующие изменения и дополнения:

Аудандық мәслихаттың 2007 жылдың 23 шілдесіндегі "Азаматтардың жеке санаттарына бір жолғы әлеуметік көмек көрсету Ережесін бекіту туралы" № С-34/5 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2009 жылғы 18 ақпандағы № С-13/4 шешімі. Ақмола облысы Шортанды ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 16 наурызда № 1-18-66 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2010 жылғы 26 ақпандағы № С-24/11 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2010.02.26 № С-24/11 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылдың 4 желтоқсанындағы  Бюджеттік кодексінің 56 бабына, Қазақстан Республикасының «Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылдың 24 наурызындағы
Заңының 28 бабына сәйкес және аудан әкімінің ұсынысы негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шортанды ауданы мәслихатының 2007 жылдың 23 шілдесіндегі № С – 34/5 «Азаматтардың жеке санаттарына бір жолғы әлеуметтік көмек көрсету Ережелерін бекіту туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-18-37 тіркелген, 2007 жылдың 27 қарашасында № 34 аудандық «Өрлеу» газетінде, 2007 жылдың 27 қарашасында № 41 аудандық «Вести» газетінде жарияланған) шешіміне аудандық мәслихаттың 2007 жылдың 14 желтоқсанындағы № С – 3/8 «Аудандық мәслихаттың 2007 жылдың 23 шілдесіндегі № С – 34/5 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-18-43 тіркелген, 2008 жылдың 26 қаңтарында № 4 аудандық «Өрлеу» газетінде, 2008 жылдың 26 қаңтарында № 4 аудандық «Вести» газетінде жарияланған) шешіміне енгізілген кейінгі өзгертулер мен толықтырулармен бірге, 2008 жылдың 31 наурызындағы № С – 4/9 «Аудандық мәслихаттың 2007 жылдың 23 шілдесіндегі № 34/5 «Азаматтардың жеке санаттарына бір жолғы әлеуметтік көмек көрсету Ережелерін бекіту туралы» шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-18-51 тіркелген, 2008 жылдың 12 сәуірінде № 15 аудандық «Өрлеу» газетінде, 2008 жылдың 2 сәуірінде № 15 аудандық «Вести» газетінде жарияланған), 2008 жылдың 4 шілдесіндегі № С – 6/6 «Аудандық мәслихаттың 2007 жылдың 23 шілдесіндегі № С – 34/5 «Азаматтардың жеке санаттарына бір жолғы әлеуметтік көмек көрсету Ережелерін бекіту туралы» шешіміне толықтырулар енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-18-57 тіркелген, 2008 жылдың 16 тамызында № 33 аудандық «Өрлеу» газетінде, 2008 жылдың 16 тамызында № 33 аудандық «Вести» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгертулер мен толықтырулар енгізілсін:

1) преамбулу решения изложить в новой редакции следующего содержания:
«В соответствии со статьей 56 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственной управлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года»;
2) в Правила оказания единовременной социальной помощи отдельным категориям граждан, утвержденные указанным решением:
в пункте 2 дату «24 апреля 2004 года» заменить на «4 декабря 2008 года»;
пункт 5 изложить в новой редакции следующего содержания:
«В исключительных случаях, таких как пожар, наводнение, другое стихийное бедствие природного и техногенного характера, право на получение единовременной социальной помощи имеют граждане (семьи) района, среднедушевой доход которых превышает прожиточный минимум»;
в подпункте 5) пункта 10 цифры «150» заменить на цифры «40»;
пункт 10 дополнить подпунктами 9), 10), 11) следующего содержания:
«9) инвалидам 1,2 групп, согласно индивидуальной программы реабилитации, на приобретение основных средств (кресло - колясок - до 50 месячных расчетных показателей»;
«10) инвалидам 1,2,3 групп, согласно индивидуальной программы реабилитации, оздоровление лечение – до 40 месячных расчетных показателей»;
«11) инвалидам за участие в соревнованиях – до 5 месячных расчетных показателей»;
пункт 10-1 исключить.
Сноска. Пункт 1 в редакции решение Шортандинского районного  маслихата от 29 октября 2009 года № С-20/6.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в управлении юстиции Шортандинского района и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата                        А.Коровина
Секретарь
районного маслихата                        Г.Скирда
СОГЛАСОВАНО:
Аким района                                С.Камзебаев
Начальник отдела
занятости и
социальных программ                        Ж.Мунтаева
Начальник отдела
экономики и
бюджетного планирования                    О.Мут

1) шешімнің басталуы келесі мазмұндағы жаңа редакцияда баяндалсын:
«Қазақстан Республикасының 2008 жылдың 4 желтоқсанындағы Бюджеттік кодексінің 56 бабына, Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы» 2001 жылдың 23 қаңтарындағы Заңының 6 бабына сәйкес»;
2) көрсетілген шешіммен азаматтардың жеке санаттарына бір жолғы әлеуметтік көмек көрсету Ережесі бекітілген:
2 тармақтағы «2004 жылдың 24 сәуірі» күні «2008 жылдың 4 желтоқсаны» күніне ауыстырылсын.
5 тармақ келесі мазмұнда жаңа редакцияда баяндалсын:
«Айрықша жағдайларда, өрт, су тасқыны, басқа да табиғи және техногендік сипаттағы зілзалалық аппаттар кезінде бір жолғы
әлеуметтік көмекті жан басына шаққандағы табысы күнкөріс деңгейінен артатын ауданның азаматтарының (отбасылары) алуға құқығы бар;
10 тармақтың 5) тармақшасындағы «150» цифрлары «40» цифрларына ауыстырылсын.
10 тармақ 9), 10), 11) тармақшалармен келесі мазмұнда
толықтырылсын:
«9) «мүгедектерді оңалту бағдарламасына сәйкес 1 және 2 топтың  мүгедектерін негізгі құралдармен қамтуға (кресло - арба) – 50 айлық есеп көрсеткішіне дейін»;
10) «мүгедектерді оңалту бағдарламасына сәйкес 1, 2, 3 топтың  мүгедектерін сауықтыруға – 40 айлық есеп көрсеткішіне дейін»;
11) «мүгедектердің жарыстарда қатысуына - 5 айлық есеп
көрсеткішіне дейін»;
10-1 тармақ алынсын.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда Шортанды аудандық мәслихатының 2009.10.29 № С-20/6
2. Осы шешім Шортанды ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланған сәттен он күнтізбелік күн өткеннен бастап
қолданысқа кіреді.
Аудандық мәслихаттың
сессия төрайымы                А.Коровина
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                          Г.Скирда
КЕЛІСІЛДІ:
Аудан әкімі                  С.Қамзебаев
Жұмыспен қамту және
әлеуметтік бағдарламалар
бөлімінің бастығы             Ж.Мұнтаева
Экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімінің
бастығы                            О.Мут