О внесении изменений в решение районного маслихата от 24 декабря 2008 года № С-11/3 "О бюджете района на 2009 год"
Решение Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 1 декабря 2009 года № С-21/2. Зарегистрировано Управлением юстиции Шортандинского района Акмолинской области 8 декабря 2009 года № 1-18-98. Утратило силу - решением Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 1 февраля 2010 года № С-23/4
Сноска. Утратило силу - решением Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 01.02.2010 № С-23/4
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, на основании решения областного маслихата от 25 ноября 2009 года № 4С-18-2 «О внесении изменений в решение Акмолинского областного маслихата от 13 декабря 2008 года № 4С-11-5 «Об областном бюджете на 2009 год», а также предложения акимата Шортандинского района, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шортандинского районного маслихата «О бюджете района на 2009 год» от 24 декабря 2008 года № С-11/3 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-18-62, опубликованное 24 января 2009 года в районных газетах «Вести» и «Өрлеу» 24 января 2009 года), следующие изменения:
1) в подпункте 1) пункта 1
цифры «2 252 704» заменить на цифры «2 282 994,7»,
цифры «1 768 885» заменить на цифры «1 799 175,7»;
в подпункте 2) пункта 1
цифры «2 312 524,7» заменить на цифры «2 342 815,4»;
2) в подпункте 6) пункта 6 цифры «4 455» заменить на цифры «2 812,7»;
в подпункте 5) пункта 7
цифры «152 454» заменить на цифры «184 387».
2. Приложения 1, 4 к решению районного маслихата от 24 декабря 2008 года № С-11/3 «О бюджете района на 2009 год» изложить в новой редакции, согласно приложений 1, 2 настоящего решения.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в управлении юстиции Шортандинского района Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        С. Сыздыков
Секретарь районного
маслихата                                  Г. Скирда
СОГЛАСОВАНО:
Аким района                                С. Камзебаев
Начальник государственного
учреждения «Отдел экономики
и бюджетного планирования»
Шортандинского района                      О. Мут
Начальник государственного
учреждения «Отдел финансов»
Шортандинского района                      Л. Жевлакова
Приложение 1 к решению
Шортандинского районного маслихата

Аудандық мәслихаттың 2008 жылдың 24 желтоқсанындағы № С-11/3 "2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгертулер енгізу туралы
Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2009 жылғы 1 желтоқсандағы № С-21/2 шешімі. Ақмола облысы Шортанды ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 8 желтоқсанда № 1-18-98 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2010 жылғы 1 ақпандағы № С-23/4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2010.02.01 № С-23/4 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылдың 4 желтоқсанындағы Бюджеттік кодексінің 106 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтарындағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, облыстық мәслихат сессиясының 2009 жылдың 25 қарашасындағы № 4С-18-2 «Ақмола облыстық мәслихатының 2008 жылғы 13 желтоқсанындағы № 4С-11-5 «2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы» шешімі сонымен қатар Шортанды ауданы әкімдігінің ұсынысы негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шортанды аудандық мәслихаттың 2008 жылдың 24 желтоқсанындағы № С-11/3 «2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-18-62 тіркелген, 2009 жылдың 24 қаңтарында аудандық «Вести» және 2009 жылдың 24 қаңтарында «Өрлеу» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгертулер енгізілсін:
1) 1 тармақтың 1) тармақшасындағы
«2 252 704» цифрлары «2 282 994,7» цифрларына ауыстырылсын,
«1 768 885» цифрлары «1 799 175,7» цифрларына ауыстырылсын;
1 тармақтың 2) тармақшасындағы «2 312 524,7» цифрлары «2 342 815,4» цифрларына ауыстырылсын;
2) 6 тармақтың 6) тармақшасындағы «4 455» цифрлары «2 812,7» цифрларына ауыстырылсын;
7 тармақтың 5) тармақшасындағы «152 454» цифрлары «184 387» цифрларына ауыстырылсын;
2. Аудандық мәслихаттың 2008 жылдың 24 желтоқсанындағы № С-11/3 «2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы» шешімінің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Шортанды ауданының әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа кіреді.
Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы                            С. Сыздыков
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Г.И. Скирда
КЕЛІСІЛДІ:
Аудан әкімі                                С. Қамзебаев
Шортанды ауданының «Экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            О. Мут
Шортанды ауданының «Қаржы бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Л. Жевлакова
Шортанды аудандық мәслихатының