О присвоении наименований улицам аула Бозайгыр аульного округа Бозайгыр
Решение акима аульного округа Бозайгыр Шортандинского района Акмолинской области от 30 октября 2009 года № 63. Зарегистрировано Управлением юстиции Шортандинского района Акмолинской области 5 ноября 2009 года № 1-18-94
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан», на основании решения комиссии по языковой политике и ономастике Шортандинского района № 9 от 27 октября 2009 года, с учетом мнения населения аула Бозайгыр, аким аульного округа Бозайгыр РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования улицам аула Бозайгыр аульного округа Бозайгыр:
1) улице № 1 – улица Болашак;
2) улице № 2 – улица Береке.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в управлении юстиции Шортандинского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
Исполняющий обязанности
акима аульного
округа Бозайгыр                            Т.Мукушев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник
государственного учреждения
«Отдел архитектуры
и градостроительства»
Шортандинского района                      Е.Байтоканов
Начальник
государственного учреждения
«Отдел культуры
и развития языков»
Шортандинского района                      Т.Бартош

Бозайғыр ауылдық округінің Бозайғыр ауылының көшелеріне атау тағайындау туралы
Ақмола облысы Шортанды ауданы Бозайғыр ауылдық округі әкімінің 2009 жылғы 30 қазандағы № 63 шешімі. Ақмола облысы Шортанды ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 5 қарашада № 1-18-94 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 35 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы «Қазақстан Республикасының әкімшілік–аумақтық құрылысы туралы» Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес және Шортанды ауданының тіл саясаты және ономастика жөніндегі комиссиясының 2009 жылғы 27 қазандағы № 9 шешімі бойынша, Бозайғыр ауылы тұрғындарының пікірі есебімен, Бозайғыр ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Бозайғыр ауылдық округінің Бозайғыр ауылының көшелеріне атау тағайындалсын:
1) № 1 көшесіне – Болашақ көшесі;
2) № 2 көшесіне – Береке көшесі.
2. Осы шешім Шортанды ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
Бозайғыр ауылдық
округі әкімінің
міндетін атқарушы                          Т.Мұқышев
КЕЛІСІЛДІ:
Шортанды ауданының
«Сәулет және
қала құрылысы бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    Е.Байтоқанов
Шортанды ауданының
«Мәдениет және тілдерді
дамыту бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    Т.Бартош