О переименовании улиц аула Мыктыколь аульного округа Бектау
Решение Акима аульного округа Бектау Шортандинского района Акмолинской области от 30 июня 2009 года № 20. Зарегистрировано Управлением юстиции Шортандинского района Акмолинской области 8 августа 2009 года № 1-18-81
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан» от 8 декабря 1993 года, решением комиссии по языковой политике и ономастике Шортандинского района от 13 апреля 2009 года № 2, с учетом мнения населения аула Мыктыколь аким аульного округа Бектау РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы аула Мыктыколь аульного округа Бектау:
1) улицу Колутонская - на улицу Богенбай батыра;
2) улицу Первомайская - на улицу Райымбек батыра;
3) улицу Дружба - на улицу Достык.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в управлении юстиции Шортандинского района и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Исполняющий
обязанности акима                          С.Маменов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник
государственного учреждения
«Отдел культуры
и развития  языков»
Шортандинского района.                     Т.Бартош

Бектау ауылдық округінің Мықтыкөл ауылының көшелерін қайта атау туралы
Ақмола облысы Шортанды ауданы Бектау ауылдық округі әкімінің 2009 жылғы 30 маусымдағы № 20 шешімі. Ақмола облысы Шортанды ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 8 тамызда № 1-18-81 тіркелді
2001 жылғы  23 қантардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының  Заңының 35 бабының 2 тармағына, 1993 жылғы 8 желтоқсандағы «Қазақстан Республикасының  әкімшілік–аумақтық құрылысы туралы»  Қазақстан Республикасының Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, Шортанды ауданының тілдер саясаты және ономастика жөніндегі комиссиясының 2009 жылғы 13 сәуірдегі № 2 шешімі және Мықтыкөл ауылының тұрғындардың пікірмен санаса отырып Бектау ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Бектау ауылдық округіның Мықтыкөл ауылының көшелерін қайта аталсын:
1) Колутонская көшесін – Бөгенбай батыр көшесіне;
2) Первомайская көшесін – Райымбек батыр  көшесіне;
3) Дружба көшесін – Достық көшесіне.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Шортанды ауданының әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және бірінші ресми жарияланған күннен  бастап қолданысқа енгізіледі.
Әкімнің
міндетін атқарушы                          С.Маменов
Келісілді:
Шортанды ауданының
«Мәдениет және тілдерді
дамыту бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    Т.Бартош