О внесении изменений в решение Щучинского районного маслихата от 23 декабря 2008 года № С-10/2 "О районном бюджете на 2009 год"
Решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 2 декабря 2009 года № С-20/1. Зарегистрировано Управлением юстиции Бурабайского района Акмолинской области 10 декабря 2009 года № 1-19-168. Утратило силу - решением Бурабайского районнного маслихата Акмолинской области от 9 февраля 2010 года № С-23/2
Сноска. Утратило силу - решением Бурабайского районнного маслихата Акмолинской области от 09.02.2010 № С-23/2
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Щучинского районного маслихата «О районном бюджете на 2009 год» от 23 декабря 2008 года № С-10/2 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-19-142, опубликовано 8 января 2009 года в районных газетах «Бурабай», «Луч») следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «3996400,7» заменить на цифры «3508445,6»:
цифры «1347895,6» заменить на цифры «1347480,0»;
цифры «57388» заменить на цифры «57381,0»;
цифры «369673,7» заменить на цифры «367358,6»;
цифры «2221443,4» заменить на цифры «1736226,0».
в подпункте 2):
цифры «3786237,7» заменить на цифры «3301020,3».
в подпункте 4):
цифры «77559» заменить на цифры «74821,3»;
цифры «560,0» заменить на цифры «3297,7».
в пункте 3:
в подпункте 1):
цифры «2587» заменить на цифры «2369,6».
в подпункте 2):
цифры «710000,0» заменить на цифры «225000,0».
2. Приложение 1, 4 к указанному решению Бурабайского районного маслихата изложить и утвердить в новой редакции согласно приложения 1, 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в управлении юстиции Бурабайского района Акмолинской области и вводится в действия с 1 января 2009 года.
Председатель XX
(внеочередной) сессии
районного маслихата Р. Махаев
Секретарь районного
маслихата Г. Марченко
СОГЛАСОВАНО:
Аким Бурабайского района В.Балахонцев
Начальник государственного
учреждения «Отдел экономики
и бюджетного планирования
Бурабайского района» Г.Тналинова
Приложение 1 к решению
Бурабайского районного маслихата

Щучье аудандық мәслихатының "2009 жылға арналған аудан бюджеті" 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № С-10/2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2009 жылғы 2 желтоқсандағы № С-20/1 шешімі. Ақмола облысы Бурабай ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 10 желтоқсанда № 1-19-168 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2010 жылғы 9 ақпандағы № С-23/2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2010.02.09 № С-23/2 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттiк Кодексінің 109 бабының 5 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Бурабай аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТI:
1. Щучье аудандық мәслихаттың «2009 жылға арналған аудан бюджетi туралы» 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № С-10/2 (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-19-142 тіркелген, 2009 жылдың 8 қаңтарында аудандық «Бурабай», «Луч» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесi өзгерістер енгiзiлсiн:
1 тармақта:
1) тармақшада:
«3996400,7» сандары «3508445,6» сандарына ауыстырылсын:
«1347895,6» сандары «1347480,0» сандарына ауыстырылсын;
«57388» сандары «57381,0» сандарына ауыстырылсын;
«369673,7» сандары «367358,6» сандарына ауыстырылсын;
«2221443,4» сандары «1736226,0» сандарына ауыстырылсын.
2) тармақшада:
«3786237,7» сандары «3301020,3» сандарына ауыстырылсын.
4) тармақшада:
«77559» сандары «74821,3» сандарына ауыстырылсын;
«560,0» сандары «3297,7» сандарына ауыстырылсын.
3 тармақта:
1) тармақшада:
«2587» сандары «2369,6» сандарына ауыстырылсын.
2) тармақшада:
«710000,0» сандары «225000,0» сандарына ауыстырылсын.
2. Бурабай аудандық мәслихаттың аталған шешiмiнің 1, 4 қосымшалары осы шешiмнiң 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда беріліп және бекiтiлсiн.
3. Осы шешiм Ақмола облысының Бурабай аудандық әдiлет басқармасында мемлекеттiк тiркеуден өткен күннен бастап күшіне енедi және 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
XX (кезектен тыс)
сессиясының төрағасы Р. Махаев
Аудандық мәслихаттың
хатшысы Г. Марченко
КЕЛІСІЛДІ:
Бурабай ауданының әкімі В.Балахонцев
«Бурабай ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі» мемлекеттік мекемесінің
бастығы Г.Тінәлинова
Бурабай аудандық мәслихатының

652,0
1
05
4
14
Сбор за государственную регистрацию транспортных средств, а также их перерегистрацию
1183,0
1
05
4
18
Сбор за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним
4833,0
1
05
4
20
Плата за размещение наружно (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения и населенных пунктов
4453,0
1
05
5
Налог на игорный бизнес
7406,0
02
Фиксированный налог
7406,0
1
07
Прочие налоги
6,0
1
Прочие налоги
6,0
10
Прочие налоговые поступления в местный бюджет
6,0
1
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и(или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
10172,0
1
08
1
Государственная пошлина
10172,0
1
08
1
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям.
5629,0
1
08
1
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию акта гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации акта гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
2536,0
1
08
1
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
489,0
1
08
1
06
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу визы к паспортам иностранцев или заменяющим их документам на право выезда из Республики Казахстан и въезда в Республику Казахстан
10,0
1
08
1
07
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении в гражданстве Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
21,0
1
08
1
08
Государственная пошлина за регистрацию места жительства
1016,0
1
08
1
09
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
92,0
1
08
1
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц ( за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесстольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)

652,0
1
05
4
14
Көлік құралдарын мемлекеттік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым
1183,0
1
05
4
18
Жылжымайтын мүлікке және олармен мәміле жасау құқығын мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым
4833,0
1
05
4
20
Жалпыға ортақ пайдаланылатын жергілікті автомобиль жолдарының бөлінген белдеуінде және елді мекендерде жарнама объектілерін орналастырғаны үшін төлем
4453,0
1
05
5
Құмар ойын бизнеске салық
7406,0
02
Тіркелген салық
7406,0
1
07
Басқа да салықтар
6,0
1
Басқа да салықтар
6,0
10
Жергілікті бюджетке түсетін өзге де салық түсімдері
6,0
1
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
10172,0
1
08
1
Мемлекеттік баж
10172,0
1
08
1
02
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда,мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан),сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынады
5629,0
1
08
1
04
Азаматтық хал актілерін тіркегені үшін, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актілерін тіркегені туралы куәліктерді және азаматтық хал актілерін тіркеу туралы куәліктерді және азаматтық хал актілері жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтіруге байланысты куәліктерді қайтадан бергені үшін мемлекеттік баж
2536,0
1
08
1
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретін құжаттарды ресімдегені үшін, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін мемлекеттік баж
489,0
1
08
1
06
Шетелдіктердің паспорттарына немесе оларды ауыстыратын құжаттарына Қазақстан Республикасынан кету және Қазақстан Республикасына келу құқығына виза бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
10,0
1
08
1
07
Қазақстан Республикасы азаматтығын алу, Қазақстан Республикасы азаматтығын қалпына келтіру және Қазақстан Республикасы азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресімдегені үшін алынатын мемлекеттік баж
21,0
1
08
1
08
Тұрғылықты жерін тіркеу үшін мемлекеттік баж
1016,0
1
08
1
09
Аңшы куәлігін бергені және оны жыл сайын тіркегені үшін мемлекеттік баж
92,0
1
08
1
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының ( аңшылық суық қаруды, белгіетін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж