О повышении базовых ежемесячных ставок платы по объектам наружной (визуальной) рекламы в населенных пунктах Актюбинской области
Решение маслихата Актюбинской области от 6 февраля 2009 года № 159. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 23 февраля 2009 года № 3283. Утратило силу решением Актюбинского областного маслихата от 10 декабря 2014 года № 273
Сноска. Утратило силу решением Актюбинского областного маслихата от 10.12.2014 № 273.
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", пунктом 3 статьи 530 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) областной маслихат РЕШАЕТ:

Ақтөбе облысының елді мекендерінде сыртқы (көрнекі) жарнама объектілері бойынша ай сайынғы базалық төлемақы ставкаларын арттыру туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2009 жылғы 6 ақпандағы № 159 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2009 жылғы 23 ақпанда № 3283 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облыстық мәслихатының 2014 жылғы 10 желтоқсандағы № 273 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облыстық мәслихатының 10.12.2014 № 273 шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабының 1 тармағының 15) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Кодексінің (Салық кодексі) 530 бабының 3 тармағына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:

1. Повысить базовые ежемесячные ставки платы по объектам наружной (визуальной) рекламы в населенных пунктах Актюбинской области в два раза согласно приложению.
2. Признать утратившим силу решение областного маслихата от 18 июня 2008 года № 89 "Об установлении размеров ставок ежемесячной платы за размещение наружной (визуальной) рекламы в населенных пунктах Актюбинской области", зарегистрированное в департаменте юстиции Актюбинской области 21 июля 2008 года № 3263.

1. "Ақтөбе облысының елді мекендерінде сыртқы (көрнекі) жарнама объектілері бойынша ай сайынғы базалық төлемақы ставкалары қосымшаға сәйкес екі есеге арттырылсын.
2. Облыстық мәслихаттың Ақтөбе облысының әділет департаментінде 2008 жылғы 28 маусымда № 3263 тіркелген 2008 жылғы 18 маусымдағы № 89 "Ақтөбе облысының елді мекендерінде сыртқы (көрнекі) жарнама орналастырғаны үшін ай сайынғы төлемақы ставкалар мөлшерін белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп танылсын.