О внесении изменений и дополнений в решение № 58 от 19 декабря 2008 года "О бюджете Байганинского района на 2009 год"
Решение маслихата Байганинского района Актюбинской области от 24 июля 2009 года N 99. Зарегистрировано управлением юстиции Байганинского района Актюбинской области 13 августа 2009 года за N 3-4-80. Утратило силу решением маслихата Байганинского района Актюбинской области от 25 декабря 2009 года № 119
Сноска. Утратило силу решением маслихата Байганинского района Актюбинской области от 25.12.2009 № 119.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пункта 4 статьи 106 и статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95 – IV районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение № 58 от 19 декабря 2008 года «О бюджете Байганинского района на 2009 год» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 16 января 2009 года № 3-4-63, опубликованные в газете «Жем-Сагыз» от 21 января 2009 года № 3 и от 28 января 2009 года № 4 (с учетом, внесенных в него изменений и дополнений решениями Байганинского районного маслихата от 20 февраля 2009 года № 75, зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 19 марта 2009 года № 3-4-66, опубликованное в газете «Жем-Сагыз» от 26 марта 2009 года № 13, от 2 апреля 2009 года № 14 и № 78, зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 5 мая 2009 года № 3-4-67, опубликованное в газете «Жем-Сагыз» от 21 мая 2009 года № 21) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1)
доходы
цифры «1 736 186» заменить цифрами «1 755 989»;
в том числе:
налоговым поступлениям
цифры «394 000» заменить цифрами «395 438»;
не налоговым поступлениям
цифры «6 900» заменить цифрами «6 383»;
по поступлениям от продажи основного капитала
цифры «1 500» заменить цифрами «579»;
по поступления трансфертов
цифры «1 333 786» заменить цифрами «1 353 589»;
в подпункте 2)
затраты
цифры «1 754 560» заменить цифрами «1 774 363»;
2) приложения 1, 4 к указанному решению изложить в редакции согласно приложения 1, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу после государственной регистрации в управлении юстиции Байганинского района и вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель сессии             Н. Нұрмағанбет
Секретарь маслихата             Б. Турлыбаев
Приложение 1
к решению районного маслихата № 99
от 24 июля 2009 года
Бюджет Байганинского района на 2009 год
Кат
его
рия
Кла
сс
По
дк
ла
сс
Наименование
Сумма (тыс.тенге)
I.ПОСТУПЛЕНИЯ
1 755 989
Доходы
1 755 989
1
Налоговые поступления

"2009 жылға арналған Байғанин ауданының бюджеті туралы" 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 58 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2009 жылғы 24 шілдедегі № 99 шешімі. Ақтөбе облысының Байғанин аудандық әділет басқармасында 2009 жылдың 13 тамызда N 3-4-80 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 119 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2009.12.25 № 119 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет Кодексінің 106 бабы 4 тармағына, 109 бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2009 жылға арналған Байғанин ауданының бюджеті туралы» 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 58 шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2009 жылғы 16 қаңтардағы № 3-4-63 санымен тіркелген, 2009 жылғы 21 қаңтардағы № 3 және 2009 жылғы 28 қаңтардағы № 4 «Жем-Сағыз» газетінде жарияланған (Байғанин аудандық мәслихатының нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2009 жылғы 19 наурызда № 3-4-66 санымен тіркелген, 2009 жылғы 26 наурыздағы № 13, 2009 жылғы 2 сәуірдегі № 14 «Жем-Сағыз» газеттерінде жарияланған № 75, нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2009 жылғы 5 мамырда № 3-4-67 санымен тіркелген, 2009 жылғы 21 мамырдағы № 21 «Жем-Сағыз» газетінде жарияланған № 78 шешімдерімен енгізілген өзгерістер мен толықтыруларды еске ала отырып) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
«1 736 186» деген сандар «1 755 989» деген сандармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
салықтық түсімдер
«394 000» деген сандар «395 438» деген сандармен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер
«6 900» деген сандар «6 383» деген сандармен ауыстырылсын;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер
«1 500» деген сандар «579» деген сандармен ауыстырылсын.
трансферттердің түсімдері
«1 333 786» деген сандар «1 353 589» деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында
шығындар
«1 754 560» деген сандар «1 774 363» деген сандармен ауыстырылсын.
2) көрсетілген шешімдегі 1, 4 қосымшалары осы шешімдегі 1, 4қосымшаларға сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім Байғанин ауданының әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                  Н. Нұрмағанбет
Мәслихат хатшысы                 Б. Турлыбаев
Байғанин аудандық мәслихатының 2009 жылғы
24 шілдедегі № 99 шешіміне 1 қосымша
2009 жылға арналған Байғанин ауданының бюджеті
Сан
аты
Сын
ыбы
Iшкi сыны
бы
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
I.ТҮСІМДЕР
1 755 989
КІРІСТЕР
1 755 989
1
Салықтық түсімдер