О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 19 декабря 2008 года № 58 "О бюджете Байганинского района на 2009 год"
Решение маслихата Байганинского района Актюбинской области от 30 октября 2009 года № 107. Зарегистрировано Управлением юстиции Байганинского района Актюбинской области 03 ноября 2009 года за № 3-4-85. Утратило силу решением маслихата Байганинского района Актюбинской области от 25 декабря 2009 года № 119
Сноска. Утратило силу решением маслихата Байганинского района Актюбинской области от 25.12.2009 № 119.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пункта 4 статьи 106 и 109Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата № 58 от 19 декабря 2008 года "О бюджете Байганинского района на 2009 год" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 16 января 2009 года № 3-4-63, опубликованные в газете "Жем-Сагыз" от 21 января 2009 года № 3 и от 28 января 2009 года № 4 (с учетом, внесенных в него изменений и дополнений решениями Байганинского районного маслихата от 20 февраля 2009 года № 75, зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 19 марта 2009 года № 3-4-66, опубликованные в газетах "Жем-Сагыз" от 26 марта 2009 года № 13 и от 2 апреля 2009 года № 14, решением Байганинского районного маслихата от 24 апреля 2009 года № 78, зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 5 мая 2009 года № 3-4-67, опубликованные в газете "Жем-Сагыз" от 21 мая 2009 года № 21 и решением Байганинского районного маслихата от 24 июля 2009 года № 99, зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 13 августа 2009 года № 3-4-80, опубликованные в газетах "Жем-Сагыз" от 20 августа 2009 года № 34, 27 августа 2009 года № 35, 3 сентября 2009 года № 36) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1)
доходы
цифры "1 755 989" заменить цифрами "1 787 489;
в том числе:
налоговым поступлениям
цифры "395 438" заменить цифрами "425 438";
по поступления трансфертов
цифры "1 353 589" заменить цифрами "1 355 089";
в подпункте 2)
затраты
цифры "1 774 363" заменить цифрами "1 805 863";
2) в пункте 6-1:
в части абзаца 2:
цифры "13 478" заменить цифрами "14 978"
3) приложения 1, 4 к указанному решению изложить в редакции согласно приложения 1, 4 к настоящему решению.

2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 58 "2009 жылға арналған Байғанин ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2009 жылғы 30 қазандағы № 107 шешімі. Ақтөбе облысы Байғанин ауданының әділет басқармасында 2009 жылдың 03 қарашада № 3-4-85 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 119 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2009.12.25 № 119 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік Кодексінің 106 бабының 4 тармағына, 109 бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2009 жылға арналған Байғанин ауданының бюджеті туралы» 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 58 шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2009 жылғы 16 қаңтардағы № 3-4-63 санымен тіркелген, 2009 жылғы 21 қаңтардағы № 3 және 2009 жылғы 28 қаңтардағы № 4 «Жем-Сағыз» газетінде жарияланған (Байғанин аудандық маслихатының нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2009 жылығы 19 наурызда № 3-4-66 санымен тіркелген, 2009 жылғы 26 наурыздағы № 13, 2009 жылғы 2 сәуірдегі № 14 «Жем-Сағыз» газеттерінде жарияланған № 75, нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2009 жылғы 5 мамырда № 3-4-67 санымен тіркелген, 2009 жылғы 21 мамырдағы № 21 «Жем-Сағыз» газетінде жарияланған № 78, нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2009 жылығы 13 тамызда № 3-4-80 санымен тіркелген, 2009 жылғы 20 тамыздағы № 34, 2009 жылғы 27 тамыздағы № 35, 2009 жылғы 3 қыркүйектегі № 36 «Жем-Сағыз» газетінде жарияланған № 99, шешімдерімен енгізілген өзгерістер мен толықтыруларды еске ала отырып) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
«1 755 989» деген сандар «1 787 489» деген сандармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
салықтық түсімдер
«395 438» деген сандар «425 438» деген сандармен ауыстырылсын;
трансферттердің түсімдері
«1 353 589» деген сандар «1 355 089» деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында
шығындар
«1 774 363» деген сандар «1 805 863» деген сандармен ауыстырылсын.
2) 6-1 тармақта:
2 абзацтағы
«13 478» деген сандар «14 978» деген сандармен ауыстырылсын;
3) көрсетілген шешімдегі 1, 4 қосымшалары осы шешімдегі 1, 4қосымшаларға сәйкес редакцияда жазылсын.