О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 19 декабря 2008 года № 58 "О бюджете Байганинского района на 2009 год"
Решение маслихата Байганинского района Актюбинской области от 26 ноября 2009 года N 108. Зарегистрировано Управлением юстиции Байганинского района Актюбинской области 11 декабря 2009 года N 3-4-88. Утратило силу решением маслихата Байганинского района Актюбинской области от 25 декабря 2009 года № 119
Сноска. Утратило силу решением маслихата Байганинского района Актюбинской области от 25.12.2009 № 119.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпункта 2 пункта 2 статьи 106 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, Законом Республики Казахстан О внесении изменений в Закон Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2009-2011 годы» от 11 ноября 2009 года № 198-ІV районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата № 58 от 19 декабря 2008 года «О бюджете Байганинского района на 2009 год» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 16 января 2009 года № 3-4-63, опубликованные в газете «Жем-Сагыз» от 21 января 2009 года № 3 и от 28 января 2009 года № 4 (с учетом, внесенных в него изменений и дополнений решениями Байганинского районного маслихата от 20 февраля 2009 года № 75, зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 19 марта 2009 года № 3-4-66, опубликованные в газетах «Жем-Сагыз» от 26 марта 2009 года № 13 и от 2 апреля 2009 года № 14, решением Байганинского районного маслихата от 24 апреля 2009 года № 78, зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 5 мая 2009 года № 3-4-67, опубликованные в газете «Жем-Сагыз» от 21 мая 2009 года № 21, решением Байганинского районного маслихата от 24 июля 2009 года № 99, зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 13 августа 2009 года № 3-4-80, опубликованные в газетах «Жем-Сагыз» от 20 августа 2009 года № 34, 27 августа 2009 года № 35, 3 сентября 2009 года № 36 и решением Байганинского районного маслихата от 30 октября 2009 года № 107, зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 3 ноября 2009 года № 3-4-85, опубликованные в газетах «Жем-Сагыз» от 12 ноября 2009 года № 46, 19 ноября 2009 года № 47, 26 ноября 2009 года № 48-49) следующие изменения и дополнения:

2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 58 "2009 жылға арналған Байғанин ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2009 жылғы 26 қарашадағы № 108 шешімі. Ақтөбе облысының Байғанин аудандық әділет басқармасында 2009 жылдың 11 желтоқсанда N 3-4-88 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 119 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2009.12.25 № 119 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік Кодексінің 106 бабының 2 тармағы 2 тармақшасына, 109 бабына, Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 11 қарашадағы № 198-ІV «2009-2011 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер енгізу туралы» Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2009 жылға арналған Байғанин ауданының бюджеті туралы» 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 58 шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2009 жылғы 16 қаңтардағы № 3-4-63 санымен тіркелген, 2009 жылғы 21 қаңтардағы № 3 және 2009 жылғы 28 қаңтардағы № 4 «Жем-Сағыз» газетінде жарияланған (Байғанин аудандық маслихатының нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2009 жылғы 19 наурызда № 3-4-66 санымен тіркелген, 2009 жылғы 26 наурыздағы № 13, 2009 жылғы 2 сәуірдегі № 14 «Жем-Сағыз» газеттерінде жарияланған № 75, нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2009 жылғы 5 мамырда № 3-4-67 санымен тіркелген, 2009 жылғы 21 мамырдағы № 21 «Жем-Сағыз» газетінде жарияланған № 78, нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2009 жылғы 13 тамызда № 3-4-80 санымен тіркелген, 2009 жылғы 20 тамыздағы № 34, 2009 жылғы 27 тамыздағы № 35, 2009 жылғы 3 қыркүйектегі № 36 «Жем-Сағыз» газетінде жарияланған № 99, нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2009 жылғы 3 қарашада № 3-4-85 санымен тіркелген, 2009 жылғы 12 қарашадағы № 46, 2009 жылғы 19 қарашадағы № 19, 2009 жылғы 26 қарашадағы № 48 - 49 «Жем-Сағыз» газеттерінде жарияланған № 107 шешімдерімен енгізілген өзгерістер мен толықтыруларды еске ала отырып) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін: