Об установлении размеров базовых ставок фиксированного налога на единицу налогообложения в месяц
Решение Мартукского районного маслихата Актюбинской области от 27 марта 2009 года за N 90. Зарегистрировано Управлением юстиции Мартукского района Актюбинской области 21 апреля 2009 года за N 3-8-82. Утратило силу решением маслихата Мартукского района Актюбинской области от 10 марта 2017 года № 66
Сноска. Утратило силу решением маслихата Мартукского района Актюбинской области от 10.03.2017 № 66 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).

Айына салық салу обьектісінің бірлігіне тіркелген салықтың базалық ставкаларының мөлшерін белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2009 жылғы 27 наурыздағы N 90 шешімі. Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық Әділет басқармасында 2009 жылғы 21 сәуірде N 3-8-82 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2017 жылғы 10 наурыздағы № 66 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 10.03.2017 № 66 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года № 148 и пункта 2 статьи 422 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" от 10 декабря 2008 года № 99 районный маслихат РЕШАЕТ:
1. Установить размеры минимальных базовых ставок фиксированного налога на единицу налогообложения в месяц для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Мартукского района, согласно приложения.

Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасының 2008 жылдың 10 желтоқсанындағы № 99 "Салық және бюджетке төленетін басқада міндетті төлемдер туралы" Кодексінің 422 бабының 2 тармағына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Мәртөк ауданы аумағында жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін айына салық салу объектісінің бірлігіне тіркелген салықтың ең төмен базалық ставкаларының мөлшері қосымшаға сәйкес белгіленсін.

2. Считать утратившими силу решения "Об установлении ставок фиксированного суммарного налога и акциза с единицы объекта игорного бизнеса" от 21 октября 2005 года № 155 (зарегистрированное под № 3-8-7, опубликованное 11 ноября 2005 года в газете "Мәртөк тынысы" № 45) и "О внесении дополнений в решение районного маслихата № 155 от 21 октября 2005 года "Об установлении ставок фиксированного суммарного налога и акциза с единицы объекта игорного бизнеса" от 19 марта 2007 года № 251 (зарегистрированное под № 3-8-36, опубликованное 3 мая 2007 года в газете "Мәртөк тынысы" № 18).

2. 2005 жылғы 21 қазандағы № 155 "Ойын бизнестің бір өлшем объектінің акцизін және тіркелген жиынтық салық ставкаларын бекіту туралы" (№ 3-8-7 тіркелген, 2005 жылғы 11 қарашадағы "Мәртөк тынысы" № 45 газетінде жарияланған) және 2007 жылғы 19 наурыздағы № 251 "Аудандық мәслихаттың 2005 жылғы 21 қазандағы "Ойын бизнестің бір өлшем объектінің акцизін және тіркелген жиынтық салық ставкаларын бекіту туралы" № 155 шешіміне толықтырулар енгізу туралы" (№ 3-8-36 тіркелген, 2007 жылғы 3 мамырдағы "Мәртөк тынысы" № 18 газетінде жарияланған) шешімдер күші жойылды деп танылсын.