О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 20 декабря 2008 года N 71 "О бюджете Мартукского района на 2009 год"
Решение Мартукского районного маслихата Актюбинской области от 24 июля 2009 года N 123. Зарегистрировано Управлением юстиции Мартукского района Актюбинской области 24 августа 2009 года N 3-8-93. Утратило силу решением маслихата Мартукского района Актюбинской области от 5 февраля 2010 года № 155
Сноска. Утратило силу решением маслихата Мартукского района Актюбинской области от 05.02.2010 № 155.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года № 148, подпункта 4 пункта 2 и пункта 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95 районный маслихат РЕШАЕТ:
1. Внести в решение районного маслихата «О бюджете Мартукского района на 2009 год» от 20 декабря 2008 года № 71 (зарегистрированное под № 3-8-74, опубликованное 21 января 2009 года в газете «Мәртөк тынысы» № 4, с учетом изменений и дополнений, внесенных решениями районного маслихата от 19 февраля 2009 года № 81 «О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 20 декабря 2008 года № 71 «О бюджете Мартукского района на 2009 год», зарегистрированное под № 3-8-78, опубликованные в газете «Мәртөк тынысы» от 18 марта 2009 года № 12; решение от 24 апреля 2009 года № 97 «О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 20 декабря 2008 года № 71 «О бюджете Мартукского района на 2009 год», зарегистрированное под № 3-8-84, опубликованное в газете «Мәртөк тынысы» от 20 мая 2009 года № 22-23) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры «1 998 451» заменить цифрами «2 057 077»,
в том числе по:
поступлениям трансфертов
цифры «1 722 951» заменить цифрами «1 781 577»;
в подпункте 2):
затраты
цифры «2 024 088,6» заменить цифрами «2 082 714,6»;
2) пункт 11 дополнить абзацами следующего содержания:
«на развитие коммунального хозяйства 41400 тыс. тенге,
на организацию горячего питания для 1-4 классов в общеобразовательных школах области – 4848 тыс. тенге,
на приобретение автобусов школам района – 12378 тыс. тенге»;
3) дополнить пунктом 11-3 следующего содержания:
«Предусмотреть средства в районном бюджете на 2009 год:
на развитие коммунального хозяйства 14226 тыс. тенге.
Распределение указанных сумм осуществляется на основании постановления акимата района».

Аудандық мәслихаттың шешіміне 2008 жылғы 20 желтоқсандағы N 71 "2009 жылға арналған Мәртөк ауданының бюджеті туралы" өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2009 жылғы 24 шілдедегі N 123 шешімі. Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық әділет басқармасында 2009 жылғы 18 тамызда N 3-8-93 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2010 жылғы 5 ақпандағы № 155 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2010.02.05 № 155 Шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 Бюджеттік Кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4 тармақшасына және 4 тармағына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың «2009 жылға арналған Мәртөк ауданының бюджеті туралы» 2008 жылғы 20 желтоқсандағы № 71 шешіміне (№ 3-8-74 тіркелген, 2009 жылғы 21 қаңтарда «Мәртөк тынысы» газетінің № 4 жарияланған; аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 19 ақпандағы № 81 «Аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 20 желтоқсандағы № 71 «2009 жылға арналған Мәртөк ауданының бюджеті туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы», № 3-8-78 тіркелген, 2009 жылғы 18 наурыздағы «Мәртөк тынысы» газетінің № 12 жарияланған; 2009 жылғы 24 сәуірдегі № 97 «Аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 20 желтоқсандағы № 71 «2009 жылға арналған Мәртөк ауданының бюджеті туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы», № 3-8-84 тіркелген, 2009 жылғы 20 мамырдағы «Мәртөк тынысы» газетінің № 22-23 жарияланған шешімдерімен енгізілген өзгерістер мен толықтыруларды ескере отырып) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
«1 998 451» деген цифрлар «2 057 077» деген цифрлармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша
«1 722 951» деген цифрлар «1 781 577» деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
«2 024 088,6» деген цифрлар «2 082 714,6» деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) 11 тармақ мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
«коммуналдық шаруашылықты дамытуға 41 400 мың теңге,
облыстың жалпы білім беретін мектептеріндегі 1-4 класс оқушылары үшін ыстық тамақтандыруды ұйымдастыруға – 4848 мың теңге;
аудан мектептеріне автобустар сатып алуға – 12378 мың теңге»;
3) мынадай мазмұндағы 11-3 тармағымен толықтырылсын:
«2009 жылға арналған аудандық бюджетте қаражаттар қарастырылсын:
коммуналдық шаруашылықты дамытуға 14226 мың теңге.
Аталған сомалардың бөлуі аудан әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады».

001
Обеспечение деятельности отдела физической культуры и спорта
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особоохраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
52 726,0
01
Сельское хозяйство
19 029,0
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
11 722,0
001
Обеспечение деятельности отдела сельского хозяйства
10 088,0
003
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
1 200,0
004
Организация санитарного убоя больных животных
434,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
099
Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
06
Земельные отношения
5 897,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
001
Обеспечение деятельности отдела земельных отношений
09
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
008
Финансирование приоритетных социальных проектов в поселках,аулах (селах),аульных(сельских)округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
10 199,0
02
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
10 199,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
4 067,0
001
Обеспечение деятельности отдела строительства
4 067,0
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
6 132,0
001
Обеспечение деятельности отдела архитектуры и градостроительства
3 132,0
003
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
3 000,0
12
Транспорт и коммуникации
18 613,0
01
Автомобильный транспорт
18 613,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
8 613,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
8 613,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
10 000,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог

001
Дене шынықтыру және спорт бөлімі қызметін қамтамасыз ету
3 298,0
099
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебiнен ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
52 726,0
01
Ауыл шаруашылығы
19 029,0
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылық бөлімі
11 722,0
001
Ауыл шаруашылығы бөлімінің қызметін қамтамасыз ету
10 088,0
003
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1 200,0
004
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
434,0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
7 307,0
099
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебiнен ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру
7 307,0
06
Жер қатынастары
5 897,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
5 897,0
001
Жер қатынастары бөлімінің қызметін қамтамасыз ету
5 897,0
09
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
27 800,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
27 800,0
008
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде ауылдарда,(селоларда)ауылдық округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыру
27 800,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
10 199,0
02
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
10 199,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
4 067,0
001
Құрылыс бөлімінің қызметін қамтамасыз ету
4 067,0
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
6 132,0
001
Қала құрылысы және сәулет бөлімінің қызметін қамтамасыз ету
3 132,0
003
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
3 000,0
12
Көлiк және коммуникация
18 613,0
01
Автомобиль көлiгi
18 613,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
8 613,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
8 613,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
10 000,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету

Бюджетные программы администраторов программы 123 "Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа" на 2009 год
Наименование с/о
001 "Функционирова
ние аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа"
003 "Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому"
008 "Освещение улиц населенных пунктов"
009 "Обеспечен
ие санитарии населенных пунктов"
Аккудукский с\округ

2009 жылға арналған "қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты" 123 бағдарламасының әкімдігінің бюджеттік бағдарламасы
Наименование с/о
001 "Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету"
003 "Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету"
008 "Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру"
009 "Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету"
Аққұдық с/о