Об оказании дополнительной социальной помощи социально-уязвимым категориям граждан
Решение маслихата Мугалжарского района Актюбинской области от 26 марта 2009 года N 100. Зарегистрировано управлением юстиции Мугалжарского района Актюбинской области 6 мая 2009 года за N 3-9-99. Утратило силу постановлением акимата Мугалжарского района Актюбинской области от 27 октября 2009 года N 154
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Мугалжарского района Актюбинской области от 27.10.2009 N 154.
В соответствии со статьями 6, 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года за N 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахастан" и подпункта 4) пункта 1 статьи 56 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года N 95, в целях социальной защиты отдельных категорий граждан в связи с повышением цен на продукты питания, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Оказать социальную помощь в размере 3000 тенге следующим категориям граждан:
1) малообеспеченным семьям, получающим государственную адресную социальную помощь;
2) пенсионерам, получающим минимальную пенсию и ниже минимальной пенсии;
2. Социальная помощь оказывается ежемесячно за счет средств районного бюджета путем индивидуального перечисления на лицевые счета получателей.
3. Признать утратившими силу решение районного маслихата от 20 марта 2008 года N 38 "Об оказании дополнительной социальной помощи малообеспеченным гражданам и пенсионерам, получающим минимальную пенсию", зарегистрированное в управлении юстиции Мугалжарского района 23 апреля 2008 года за N 3-9-61 и решение районного маслихата от 26 сентября 2008 года N 66 "О внесении изменения в решение районного маслихата от 20 марта 2008 года N 38", зарегистрированное в управлении юстиции Мугалжарского района 28 октября 2008 года за N 3-9-72.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Председатель очередной           Секретарь
четырнадцатой сессии       районного маслихата
районного маслихата
Д.М.Мурзатаев             С.С.Салыкбаев

Халықтың әлеуметтік жағынан аз қорғалған тобына қосымша әлеуметтік көмек көрсету туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2009 жылғы 26 наурыздағы N 100 шешімі. Ақтөбе облысының Мұғалжар аудандық әділет басқармасында 2009 жылдың 6 мамырда N 3-9-99 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2009 жылғы 27 қазандағы N 154 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық әкімдігінің 2010.10.27 N 155 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтарындағы N 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" Заңның 6, 7 баптарына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы N 95 Бюджеттік кодексінің 56 бабының 1 тармағының 4) тармақшасына сәйкес және азық-түлік бағасының көтерілуіне байланысты халықтың әлеуметтік жағынан аз қорғалған тобын әлеуметтік қорғау мақсатында аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 3000 теңге көлемінде келесі санаттағы азаматтарға қосымша әлеуметтік көмек көрсетілсін:
1) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек алушы отбасыларына;
2) ең төменгі зейнетақы және ең төменгі зейнетақыдан төмен мөлшерде зейнетақы алатын зейнеткерлерге.
2. Әлеуметтік көмек аудандық бюджеттен ай сайын ақшалай түрде алушының жеке есепшотына аударма жасау жолымен көрсетіледі.
3. Мұғалжар аудандық мәслихатының Мұғалжар ауданының әділет басқармасында 2008 жылғы 23 сәуірінде N 3-9-61 тіркелген 2008 жылғы 20 наурыздағы N 38 "Аз қамтылған азаматтарға және ең төменгі мөлшерде зейнетақы алатын зейнеткерлерге қосымша әлеуметтік көмек көрсету туралы" шешімінің және осы шешімге өзгеріс енгізу туралы аудандық әділет басқармасында 2008 жылдың 28 қазанында N 3-9-72 болып тіркелген 2008 жылғы 26 қыркүйектегі N 66 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
4. Осы шешім бірінші ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енеді.
Аудандық мәслихаттың      Аудандық мәслихаттың
кезекті он төртінші             хатшысы
сессиясының төрағасы
Д.М.Мұрзатаев             С.С.Салықбаев