О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 19 декабря 2008 года N 79 "О бюджете района на 2009 год"
Решение маслихата Мугалжарского района Актюбинской области от 23 июля 2009 года N 139. Зарегистрировано управлением юстиции Мугалжарского района 11 августа 2009 года за N 3-9-107. Утратило силу решением маслихата Мугалжарского района Актюбинской области от 10 февраля 2010 года N 176
Сноска. Утратило силу решением маслихата Мугалжарского района Актюбинской области от 16.02.2010 N 176.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпункта 4 пункта 2 и пункта 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, решением очередной шестнадцатой сессии областного маслихата от 15 июля 2009 года N 206 районный маслихат РЕШАЕТ:
1. Внести в решение Мугалжарского районного маслихата от 19 декабря 2008 года N 79 "О бюджете района на 2009 год", зарегистрированное в управлении юстиции Мугалжарского района от 05 января 2009 года N 3-9-86, опубликованное в газете "Мугалжар" 21 января 2009 N 3 и 28 января 2009 года N 4 (с учетом, внесенных в него изменений и дополнений решениями районного маслихата от 9 февраля 2009 года N 94, зарегистрированное в управлении юстиции Мугалжарского района 23 февраля 2009 года N 3-9-94, опубликованное в газете "Мугалжар" от 11 марта 2009 N 12-13 и от 23 апреля 2009 года N 113, зарегистрированное в управлении юстиции Мугалжарского района 28 апреля 2009 года N 3-9-96, опубликованное в газете "Мугалжар" от 13 мая 2009 года N 24) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "6 472 463" заменить цифрами "6 517 954",
в том числе по:
поступлениям трансфертов
цифры "705 900" заменить цифрами "751 391";
в подпункте 2):
затраты
цифры "7 345 271,4" заменить цифрами "7 390 538,4";
в подпункте 4):
сальдо по операциям с финансовыми активами
цифры "34 000" заменить цифрами "34 224";
в том числе:
приобретение финансовых активов
цифры "34 000" заменить цифрами "34 224"
2) в пункте 8:
исключить абзац 5 следующего содержания:
"на обеспечение подвоза учащихся к школам районов – 19 185 тысяч тенге";
и дополнить пунктом 11-1 следующего содержания:
"Учесть в районном бюджете на 2009 год поступление целевых трансфертов из областного бюджета, в том числе:
- на приобретение автобусов для школ района – 27 437 тысяч тенге;
- на организацию горячего питания для учащихся 1-4 классов в общеобразовательных школ района – 37 139 тысяч тенге;
- на техническое обслуживание пунктов общественного доступа района - 100 тысяч тенге;
Распределение указанных трансфертов осуществляется на основании постановления акимата района".

2008 жылғы 19 желтоқсандағы аудандық мәслихаттың N 79 "2009 жылға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2009 жылғы 23 шілдедегі N 139 шешімі. Ақтөбе облысының Мұғалжар аудандық әділет басқармасында 2009 жылдың 11 тамызда N 3-9-107 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2010 жылғы 16 ақпандағы N 176 шешіміме
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2010.02.16 N 176 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4 тармақшасына және 4 тармағына, облыстық мәслихаттың 2009 жылғы 15 шілдедегі кезекті он алтыншы сессиясының N 206 шешіміне сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың Мұғалжар әділет басқармасында 2009 жылғы 5 қаңтарда N 3-9-86 санымен тіркелген, 2009 жылғы 21 қаңтарда N 3 және 28 қаңтарда N 4 "Мұғалжар" газеттерінде жарияланған 2008 жылғы 19 желтоқсандағы N 79 "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Мұғалжар әділет басқармасында 2009 жылғы 23 ақпанда N 3-9-94 тіркелген, 2009 жылы 11 наурызда "Мұғалжар" газетінің N 12-13 жарияланған 2009 жылғы 9 ақпандағы N 94 және Мұғалжар әділет басқармасында 2009 жылғы 28 сәуірдегі N 3-9-96 тіркелген, 2009 жылғы 13 мамырдағы "Мұғалжар" газетінің N 24 жарияланған 2009 жылғы 23 сәуірдегі N 113 шешімдеріне енгізілген өзгерістер мен толықтыруларды еске ала отырып) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта
1) тармақшасында:
кірістер
"6 472 463" деген саны "6 517 954" деген санына ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша "705 900" деген саны "751 391" деген санына ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар "7 345 271,4" деген саны "7 390 538,4" деген санына ауыстырылсын;
4) қаржы активтерімен жасалынатын
операциялар бойынша сальдо "34 000" деген саны "34 224" деген санына ауыстырылсын;
оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу "34 000" деген саны "34 224" деген санына ауыстырылсын;
2) 8 тармақта
5 абзацтың бөлігінде:
"аудан мектептеріне оқушыларды жеткізуді қамтамасыз етуге – 19 185 мың теңгесі алынып тасталсын"
және мынадай мазмұндағы 11-1 тармағымен толықтырылсын:
"2009 жылға арналған аудандық бюджетке облыстық бюджеттен нысаналы трансферт есебінен түскені ескерілсін, оның ішінде:
аудан мектептері үшін автобустар сатып алуға - 27437 мың теңге;
ауданның жалпы білім беретін мектептерінің 1-4 сынып оқушылары үшін ыстық тамақты ұйымдастыруға – 37 139,0 мың теңге;
ауданның қоғамдық ашық пунктеріне техникалық қызмет көрсетуге- 100,0 мың теңге.
Аталған трансферттерді бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.

3204717,6
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
443,6
007
Бюджетные изъятия
3204274
III. Чистое бюджетное кредитование
0
Бюджетные кредиты
0
Погашение бюджетных кредитов
0
функ
цион
альная
груп
па
функ
циян
альная
подг
руппа
админ
истратор
бюдже
тных
программ
прог
рамма
Наименование
сумма
(тыс) тенге
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
34224
Приобретение финансовых активов
34224
13
Прочие
34224
9
Прочие
34224
452
Отдел финансов района (города областного значения)
34224
014
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
34224
V. Дефицит
-906808,4
VI. Финансирование дефицита бюджета
906808,4
Кате
гори
я
Кла
сс
Подкл
асс
Наименование
сумма
(тыс) тенге
8
Используемые остатки бюджетных средств
906808,4
1
Остатки бюджетных редств
906808,4
1
Свободные остатки бюджетных средств
906808,4
Приложение N 4
к решению районного маслихата
от 23 июля 2009 года N 139
Бюджетные программы аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа на 2009 год
N п/н
Наименование с/о
001 "Функцион
ирование
аппарата
акима
района в
городе,
города
районного
значения,
поселка,
аула
(села),
аульного
(сельского)
округа"
004 "Поддер
жка
организ
аций
дошколь
ного
воспита
ния и
обучения"
003 "Оказан
ие
социаль
ной
помощи
нуждающ
имся
граждан
ам на
дому"
006 "Поддерж
ка
культурно-досуговой
работы
на
местном
уровне"
008 "Освещен
ие улиц
населенн
ых
пунктов"
1
г. Кандыагаш

3204717,6
006
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
443,6
007
Бюджеттік алулар
3204274
III. Таза бюджеттік кредит беру
0
Бюджеттік кредиттер
0
Бюджеттік кредиттерді өтеу
0
Фун
кци
она
лдық
топ
кіш
і фун
кция
Бюджеттік
бағд
арла
мала
рдың
әкiмшiсі
бағ
дар
лам
а
АТАУЫ
сомасы
(мың) теңге
IV. Қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо
34224
Қаржы активтерін сатып алу
34224
13
Басқалар
34224
9
Басқалар
34224
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
34224
014
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
34224
V. Тапшылық
-906808,4
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру
906 808,4
Сан
аты
Сы
ны
бы
Ішкі
сын
ыбы
АТАУЫ
сомасы
(мың)
теңге
8
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
906808,4
1
Бюджет қаражаты қалдықтары
906808,4
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
906808,4
Аудандық мәслихаттың
2009 жылғы 23 шілдедегі
N 139 шешіміне4 ҚОСЫМША
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімі аппаратының 2009 жылға бюджеттік бағдарламалары
N р/н
Қалалық,
ауылдық
округтер
атауы
001 "Қаладағы аудан,
аудандық маңызы
бар қала,
кент,
ауыл (село),
ауылдық (селолық) округ
әкімі
аппаратының
қызметін
қамтама
сыз ету"
004 "Мектепке
дейінгі тәрбие
ұйымдарын
қолдау"
003 "Мұқтаж
азаматтарға
үйінде әлеуметтік
көмек көрсету"
006 "Жергілікті
деңгейде мәдени
демалыс жұмыстарын
қолдау"
008 "Елді мекендерде
көшелер
діжарықтандыру"
1
Қандыағаш қаласы әкімі аппараты