О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 19 декабря 2008 года N 79 "О бюджете района на 2009 год"
Решение маслихата Мугалжарского района Актюбинской области от 27 октября 2009 года N 153. Зарегистрировано управлением юстиции Мугалжарского района 12 ноября 2009 года за N 3-9-109. Утратило силу решением маслихата Мугалжарского района Актюбинской области от 10 февраля 2010 года N 176
Сноска. Утратило силу решением маслихата Мугалжарского района Актюбинской области от 16.02.2010 N 176.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 9, подпункта 4 пункта 2 и пункта 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, решением внеочередной семнадцатой сессии областного маслихата от 16 октября 2009 года N 224 районный маслихат РЕШАЕТ:
1. Внести в решение Мугалжарского районного маслихата от 19 декабря 2008 года N 79 "О бюджете района на 2009 год" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3-9-86, опубликованное в газете "Мугалжар" 21 января 2009 N 3 и 28 января N 4 (с учетом, внесенных в него изменений и дополнений решениями районного маслихата от 9 февраля 2009 года N 94 "О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 19 декабря 2008 года N 79 "О бюджете района на 2009 год"", зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3-9-94, опубликованное в газете "Мугалжар" от 11 марта 2009 года N 11-12, от 23 апреля 2009 года N 113 "О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 19 декабря 2008 года N 79 "О бюджете района на 2009 год"", зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3-9-96, опубликованное в газете "Мугалжар" от 13 мая 2009 года N 24, от 23 июля 2009 года N 139 "О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 19 декабря 2008 года N 79 "О бюджете района на 2009 год"", зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3-9-107, опубликованное в газете "Мугалжар" 19 августа 2009 N 38 и 26 августа N 39) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "6 517 954" заменить цифрами "6 527 954",
в том числе по:
поступлениям трансфертов
цифры "751 391" заменить цифрами "761 391";
в подпункте 2):
затраты

2008 жылғы 19 желтоқсандағы аудандық мәслихаттың N 79 "2009 жылға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2009 жылғы 27 қазандағы N 153 шешімі. Ақтөбе облысының Мұғалжар аудандық Әділет басқармасында 2009 жылғы 12 қарашада N 3-9-109 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2010 жылғы 16 ақпандағы N 176 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2010.02.16 N 176 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 106 бабының 2 тармағының 4 тармақшасына және 4 тармағына, облыстық мәслихаттың 2009 жылғы 16 қазандағы кезектен тыс он жетінші сессиясының N 224 шешіміне сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3-9-86 тіркелген, 2009 жылғы 21 қаңтарда N 3 және 28 қаңтарда "Мұғалжар" газетінде N 4 санында жарияланған (аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 19 желтоқсандағы N 79 "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3-9-94 тіркелген, 2009 жылы 11 наурызда "Мұғалжар" газеттерінің N 12-13 жарияланған 2009 жылғы 9 ақпандағы N 94 "2008 жылғы 19 желтоқсандағы аудандық мәслихаттың N 79 "2009 жылға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы", Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3-9-96 тіркелген, 2009 жылғы 13 мамырдағы "Мұғалжар" газетінде N 24 жарияланған 2009 жылғы 23 сәуірдегі N 113 "2008 жылғы 19 желтоқсандағы аудандық мәслихаттың N 79 "2009 жылға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы", Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3-9-107 тіркелген, 2009 жылғы 19 және 26 тамыздағы "Мұғалжар" газеттерінің N 38- 39 жарияланған 2009 жылғы 23 шілдедегі N 139 "2008 жылғы 19 желтоқсандағы аудандық мәслихаттың N 79 "2009 жылға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімдерімен енгізілген өзгерістер мен толықтыруларды еске ала отырып) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта
1) тармақшасында:
кірістер
"6 517 954" деген саны "6 527 954" деген санына ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша "751 391" деген саны "761 391" деген санына ауыстырылсын;
2) тармақшасында:

цифры "7 390 538,4" заменить цифрами "7 400 538,4";
2) в пункте 11-1:
дополнить абзацем следующего содержания:
- на социальную помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов – 10 000 тысяч тенге;
3) приложение 1, 4 к указанному решению изложить в редакции согласно приложения 1, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в управлении юстиции Мугалжарского района и вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель внеочередной            Секретарь
девятнадцатой сессии           районного маслихата
районного маслихата
И. Б. Пыхтеев                 С. С. Салыкбаев
Приложение N 1
к решению районного маслихата
от 27 октября 2009 года N 153
Районный бюджет на 2009 год
Кат
его
рия
Гру
ппа
Под
гру
ппа
Наименование доходов
Сумма
(тыс. тенге)

шығындар "7 390 538,4" деген саны "7 400 538,4" деген санына ауыстырылсын;
11-1 тармақта:
мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмекке - 10 000 мың теңге.
3) көрсетілген шешімдегі 1, 4 қосымшалары осы шешімдегі 14қосымшаларына сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім Мұғалжар аудандық әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді, 2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың         Аудандық мәслихаттың
кезектен тыс он тоғызыншы          хатшысы
сессиясының төрағасы
И.Б.Пыхтеев                  С.С.Салықбаев
Аудандық мәслихаттың
2009 жылғы 27 қазандағы
N 153 шешіміне
1 ҚОСЫМША
2009 жылға арналған аудандық бюджет
Сан
аты
Сын
ыбы
Ішк
і
сын
ыбы
АТАУЫ
Сомасы  (мың теңге)