Об утверждении перечня объектов коммунальной собственности, подлежащих приватизации
Постановлением Алматинского областного акимата от 8 мая 2009 года N 89. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 12 июня 2009 года N 2033. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 20 августа 2014 года N 324
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 20.08.2014 N 324.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 2 пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 5 Закона Республики Казахстан "О приватизации", акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень объектов коммунальной собственности, подлежащих приватизации согласно приложения.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима области Такенова Б.Д.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                               С. Умбетов
Приложение
к постановлению акимата
Алматинской области
"Об утверждении перечня
объектов коммунальной собственности,
подлежащих приватизации"
N 89 от 8 мая 2009 года
Перечень автотранспортных средств коммунальной собственности,
подлежащих приватизации
п/п
Наименование объекта
Месторасположение
Балансодержатель
1
ГАЗ-3110411, г/н В 046 AW, 2000 г.в.
с.Баканас
Редакция газеты "Балқаш өңірі" и телекомпания "Бақанас"
2
ВАЗ-21213, г/н В 273 АТ, 2000 г.в.
с.Баканас
Центральная районная больница Балхашского района
3
УАЗ-31514, г/н В 920 AU, 1998 г.в.
Саркандский район, с.Лепсы
Лепсинское государственное учреждение лесного хозяйства
4
Mitsubishi, г.н В 003 AE, 1998 г.в.
г.Каскелен
Центральная районная больница Карасайского района
5
ВАЗ-21070, г/н В 179 ВР, 2003 г.в.
г.Талдыкорган
Областной туберкулезный диспансер
6
Mitsubishi Pagero г.н В 200 AZ, 1998 г.в.
г.Сарканд
Центральная районная больница Саркандского района
7
ВАЗ-21213, г/н В 534 АТ, 2000 г.в.
г.Сарканд
Центральная районная больница Саркандского района
8
ГАЗ-27057, г/н В 190 AZ, 1999 г.в.
г.Сарканд
Центральная районная больница Саркандского района
9
ГАЗ-22171 5104, г/н В 727 ВF, 2000 г.в.
г.Сарканд
Центральная районная больница Саркандского района
10
ГАЗ-3110411, г/н В 142 ВВ, 2000 г.в.
пос.Сарыозек
Акимат Кербулакского района
11

Жекешелендіруге жататын коммуналдық меншіктегі нысандардың тізбесін бекіту туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2009 жылғы 8 мамырдағы N 89 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаментінде 2009 жылы 12 маусымда N 2033 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 2014 жылғы 20 тамыздағы N 324 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 20.08.2014 № 324 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабындағы 1-тармақтың 2-тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Жекешелендіру туралы" Заңының 5-бабына сәйкес, облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жекешелендіруге жататын коммуналдық меншіктегі нысандардың тізбесі қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Б.Д. Тәкеновке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                С. Үмбетов
Облыс әкімдігінің
2009 жылғы 8 мамырдағы
"Жекешелендіруге жататын
коммуналдық меншіктегі
нысандардың тізбесін бекіту
туралы" N 89 қаулысына
қосымша
Жекешелендіруге жататын коммуналдық меншіктегі автокөлік
құралдарының тізбесі
р/с
Нысанның аталуы
Орналасқан орны
Баланс ұстаушы
1
2000 жылы шыққан, В 046 AW мемлекеттік нөмірлі, ГАЗ-3110411 автокөлігі
Бақанас ауылы
"Балқаш өңірі" газеті мен "Бақанас" телеарнасы редакциясы
2
2000 жылы шыққан, В 273 АТ мемлекеттік нөмірлі, ВАЗ-21213 автокөлігі
Бақанас ауылы
Балқаш аудандық орталық ауруханасы
3
1998 жылы шыққан, В 920 AU мемлекеттік нөмірлі, УАЗ-31514 автокөлігі
Сарқан ауданы, Лепсі ауылы
Лепсі орман шаруашылығы мемлекеттік мекемесі
4
1998 жылы шыққан, В 003 АЕ мемлекеттік нөмірлі, Mitsubishi автокөлігі
Қаскелең қаласы
Қарасай аудандық орталық ауруханасы
5
2003 жылы шыққан, В 179 ВР мемлекеттік нөмірлі, ВАЗ-21070 автокөлігі
Талдықорған қаласы
Облыстық туберкулез диспансері
6
1998 жылы шыққан, В 200 AZ мемлекеттік нөмірлі, Mitsubishi Pagero автокөлігі
Сарқан қаласы
Сарқан аудандық орталық ауруханасы
7
2000 жылы шыққан, В 534 АТ мемлекеттік нөмірлі, ВАЗ-21213 автокөлігі
Сарқан қаласы
Сарқан аудандық орталық ауруханасы
8
1999 жылы шыққан, В 190 AZ мемлекеттік нөмірлі, ГАЗ-27057 автокөлігі
Сарқан қаласы
Сарқан аудандық орталық ауруханасы
9
2000 жылы шыққан, В 727 BF мемлекеттік нөмірлі, ГАЗ-22171 5104 автокөлігі
Сарқан қаласы
Сарқан аудандық орталық ауруханасы
10
2000 жылы шыққан, В 142 ВВ мемлекеттік нөмірлі, ГАЗ-3110411 автокөлігі
Сарыөзек ауылы
Кербұлақ ауданының әкімдігі
11

ВАЗ-21213, г/н В 266 АТ, 2001 г.в.
пос.Сарыозек
Акимат Кербулакского района
12
Toyota Land Cruiser, г/н В 059 ВВ, 1998 г.в.
пос.Сарыозек
Акимат Кербулакского района
13
ВАЗ-21213, г/н В 547 CD, 2001 г.в.
пос.Сарыозек
Отдел сельского хозяйства Кербулакского района
14
ГАЗ-3110101, г/н В 521 CD, 2000 г.в
г.Талдыкорган
Государственное коммунальное предприятия водного хозяйства "Талдыкорганирригация"
15
ГАЗ-52-04, г/н В 171 ВС, 1988 г.в.
пос.Карабулак
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора Ескельдинского района
16
ВАЗ-2121, г/н В 210 АО, 1991 г.в.
пос.Карабулак
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора Ескельдинского района
17
ВАЗ-21213, г/н В 777 АО, 1998 г.в.
пос.Балпык би
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора Коксуского района
18
ГАЗ-52-04, г/н В 292 АХ, 1984 г.в.
с.Чунджа
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора Уйгурского района
19
УАЗ-3962-01, г/н В 814 АЕ, 1985 г.в.
с.Чунджа
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора Уйгурского района
20
ВАЗ-21213, г/н В 140 АТ, 1998 г.в.
пос.Сарыозек
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора Кербулакского района
21
Toyota Carina, г.н В 600 ВВ, 1997 г.в.
г.Талдыкорган
Аппарат Акима области
22
Samand, г/н В 439 ВВ, 2003 г.в.
г.Талдыкорган
Аппарат Акима области
23
ГАЗ-31029, г/н В 132 АА, 1992 г.в.
г.Уштобе
Акимат Каратальского района
24
ВАЗ-21213, г/н В 332 ВВ, 2001 г.в.
г.Уштобе
Акимат Каратальского района
25
ВАЗ-21213, г/н В 040 BN, 2000 г.в.
г.Ушарал
Отдел земельных отношений Алакольского района
26
ВАЗ-21099, г/н В 017 BN, 2000 г.в.
г.Сарканд
Отдел внутренней политики Саркандского района
27
УАЗ-3303, г/н В 77-44 АПП, 1990 г.в.
Балхашский район, с.Желторанга
Куртинское государственное учреждение лесного хозяйства
Заместитель начальника
управления финансов
Алматинской области                        А. Умирбаев

2001 жылы шыққан, В 266 АТ мемлекеттік нөмірлі, ВАЗ-21213 автокөлігі
Сарыөзек ауылы
Кербұлақ ауданының әкімдігі
12
1998 жылы шыққан, В 059 ВВ мемлекеттік нөмірлі, Toyota Land Cruiser автокөлігі
Сарыөзек ауылы
Кербұлақ ауданының әкімдігі
13
2001 жылы шыққан, В 547 CD мемлекеттік нөмірлі, ВАЗ-21213 автокөлігі
Сарыөзек ауылы
Кербұлақ аудандық ауылшаруашылық бөлімі
14
2000 жылы шыққан, В 521 CD мемлекеттік нөмірлі, ГАЗ-3110101 автокөлігі
Талдықорған қаласы
"Талдықорғанирригация" су шаруашылығы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
15
1988 жылы шыққан, В 171 ВС мемлекеттік нөмірлі, ГАЗ-52-04 автокөлігі
Қарабұлақ кенті
Ескелді аудандық санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
16
1991 жылы шыққан, В 210 АО мемлекеттік нөмірлі, ВАЗ-2121 автокөлігі
Қарабұлақ кенті
Ескелді аудандық санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
17
1998 жылы шыққан, В 777 АО мемлекеттік нөмірлі, ВАЗ-21213 автокөлігі
Балпық би кенті
Көксу аудандық санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
18
1984 жылы шыққан, В 292 АХ мемлекеттік нөмірлі, ГАЗ-52-04 автокөлігі
Шонжы ауылы
Ұйғыр аудандық санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
19
1985 жылы шыққан, В 814 АЕ мемлекеттік нөмірлі, УАЗ-3962-01 автокөлігі
Шонжы ауылы
Ұйғыр аудандық санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
20
1998 жылы шыққан, В 140 АТ мемлекеттік нөмірлі, ВАЗ-21213 автокөлігі
Сарыөзек ауылы
Кербұлақ аудандық санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
21
1997 жылы шыққан, В 600 ВВ мемлекеттік нөмірлі, Toyota Carina автокөлігі
Талдықорған қаласы
Алматы облысының әкімдігі
22
2003 жылы шыққан, В 439 ВВ мемлекеттік нөмірлі, Samand автокөлігі
Талдықорған қаласы
Алматы облысының әкімдігі
23
1992 жылы шыққан, В 132 AA мемлекеттік нөмірлі, ГАЗ-31029 автокөлігі
Үштөбе қаласы
Қаратал ауданының әкімдігі
24
2001 жылы шыққан, В 332 ВВ мемлекеттік нөмірлі, ВАЗ-21213 автокөлігі
Үштөбе қаласы
Қаратал ауданының әкімдігі
25
2000 жылы шыққан, В 040 BN мемлекеттік нөмірлі, ВАЗ-21213 автокөлігі
Үшарал қаласы
Алакөл ауданының жер қатынастары бөлімі
26
2000 жылы шыққан, В 017 BN мемлекеттік нөмірлі, ВАЗ-21099 автокөлігі
Сарқан қаласы
Сарқан аудандық ішкі саясат бөлімі
27
1990 жылы шыққан, 77-44 АПП мемлекеттік нөмірлі, УАЗ-3303 автокөлігі
Балқаш ауданы, Желтораңғы ауылы
Күрті орман шаруашылығы мемлекеттік мекемесі
Алматы облысының қаржы
басқармасы бастығының
орынбасары                                 А. Өмірбаев