О внесении изменений в решение Таразского городского маслихата от 26 декабря 2008 года № 13-4 "О городском бюджете на 2009 год"
Решение Таразского городского маслихата Жамбылской области от 04 августа 2009 года N 20-3. Зарегистрировано управлением юстиции города Тараз Жамбылской области 11 августа 2009 года за № 92. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11.03.2013 года № 2-2-17/388)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11.03.2013 года № 2-2-17/388).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьями 9109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и решением Жамбылского областного маслихата № 15-4 от 23 июля 2009 года «О внесении изменений и дополнения в решение Жамбылского областного маслихата от 18 декабря 2008 года № 10-4 «Об областном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1728), городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таразского городского маслихата «О городском бюджете на 2009 год» от 26 декабря 2008 года № 13-4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6-1-84, опубликовано 16 января 2009 года в газете «Жамбыл Тараз» № 4); внесены изменения решением Таразского городского маслихата от 18 февраля 2009 года № 15-3 «О внесении изменений в решение Таразского городского маслихата от 26 декабря 2008 года № 13-4 «О городском бюджете на 2009 год», (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6-1-87, опубликованное 6 марта 2009 года в газете «Жамбыл Тараз» № 18); решением Таразского городского маслихата от 28 апреля 2009 года № 17-3 «О внесении изменений в решение Таразского городского маслихата от 26 декабря 2008 года № 13-4 «О городском бюджете на 2009 год», (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6-1-88, опубликованное 13 мая 2009 года в газете «Жамбыл Тараз» № 37) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифры «13311223» заменить цифрами «13453916»;
цифры «9140158» заменить цифрами «9282851»;
в подпункте 2) цифры «13608985» заменить цифрами «13751678».
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2008 жылғы 26 желтоқсандағы № 13-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 2009 жылғы 04 тамыздағы N 20-3 Шешімі. Жамбыл облысы Тараз қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 11 тамызда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 92 болып енгізілді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 2013 жылғы 11 наурыздағы N 2-2-17/388 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 2013 жылғы 11 наурыздағы N 2-2-17/388 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9109 баптарына және «2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2008 жылғы 18 желтоқсандағы № 10-4 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2009 жылғы 23 шілдедегі № 15-4 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1728 болып тіркелген) сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы» Тараз қалалық мәслихатының 2008 жылғы 26 желтоқсандағы № 13-4 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6-1-84 болып тіркелген, 2009 жылдың 16 қаңтарында № 4 «Жамбыл Тараз» газетінде жарияланған; «2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы» Тараз қалалық мәслихатының 2008 жылғы 26 желтоқсандағы № 13-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Тараз қалалық мәслихатының 2009 жылғы 18 ақпандағы № 15-3 шешімімен (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6-1-87 болып тіркелген, 2009 жылдың 6 наурызында № 18 «Жамбыл Тараз» газетінде жарияланған); «2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы» Тараз қалалық мәслихатының 2008 жылғы 26 желтоқсандағы № 13-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Тараз қалалық мәслихатының 2009 жылғы 28 сәуірдегі № 17-3 шешімімен (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6-1-88 болып тіркелген, 2009 жылдың 13 мамырында № 37 «Жамбыл Тараз» газетінде жарияланған)өзгерістер енгізілген») келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасындағы «13311223» сандары «13453916» сандарымен ауыстырылсын;
«9140158» сандары «9282851 сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасындағы «13608985» сандары «13751678» сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа басылымда мазмұндалсын.