О внесении изменения в постановление акимата Карагандинской области от 30 октября 2007 года N 23/02 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения"
Постановление акимата Карагандинской области от 10 ноября 2009 года N 29/16. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 23 ноября 2009 года N 1872. Утратило силу постановлением акимата Карагандинской области от 18 февраля 2021 года № 12/02
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Карагандинской области от 18.02.2021 № 12/02 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 10 Закона Республики Казахстан от 9 июля 2004 года "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

"Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындары тізімін бекіту туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2007 жылғы 30 қазандағы N 23/02 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы әкімдігінің 2009 жылғы 10 қарашадағы N 29/16 қаулысы. Қарағанды облысы Әділет департаментінде 2009 жылғы 23 қарашада N 1872 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысының әкімдігінің 2021 жылғы 18 ақпандағы № 12/02 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысының әкімдігінің 18.02.2021 № 12/02 (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 9 шілдедегі "Жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану туралы" Заңының 10 бабынасәйкес және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27 бабына сәйкес Қарағанды облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Внести в постановление акимата Карагандинской области от 30 октября 2007 года N 23/02 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения" (зарегистрировано в Департаменте юстиции Карагандинской области от 10 декабря 2007 года N 1836, опубликовано 29 декабря 2007 года в газетах "Индустриальная Караганда" N 150 и "Орталық Қазақстан" N 208-209) следующее изменение:
приложение, утвержденное указанным постановлением, изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему постановлению.

1. "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындары тізімін бекіту туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2007 жылғы 30 қазандағы N 23/02 қаулысына (2007 жылғы 10 желтоқсандағы N 1836 нөмірімен Қарағанды облысы Әділет департаментінде тіркелген және 2007 жылғы 29 желтоқсандағы "Индустриальная Караганда" N 150 және "Орталық Қазақстан" N 208-209 газеттерінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
нұсқалған қаулымен бекітілген қосымша, осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.