О внесении изменений в решение XVI сессии Карагандинского городского маслихата от 24 декабря 2008 года N 171 "О бюджете города Караганды на 2009 год"
Решение Карагандинского городского маслихата Карагандинской области от 24 апреля 2009 года N 204. Зарегистрировано Управлением юстиции города Караганды Карагандинской области 30 апреля 2009 года N 8-1-91. Прекратило свое действие в связи с истечением срока - (письмо секретаря Карагандинского городского маслихата от 12 мая 2011 года N 2-9/224)
Сноска. Прекратило свое действие в связи с истечением срока - (письмо Карагандинского городского маслихата от 12.05.2011 N 2-9/224).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XVI сессии Карагандинского городского маслихата от 24 декабря 2008 года N 171 "О бюджете города Караганды на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-1-86, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 31 декабря 2008 года N 135 (464), внесены изменения и дополнение решением XVIII сессии IV созыва городского маслихата от 4 февраля 2009 года N 190 "О внесении изменений и дополнения в решение XVI сессии Карагандинского городского маслихата от 24 декабря 2008 года N 171 "О бюджете города Караганды на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-1-88, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 23 февраля 2009 года N 017 (481), следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "20 090 032" заменить цифрами "22 985 303";
цифры "6 387 965" заменить цифрами "9 283 236";
в подпункте 2):
цифры "20 121 532" заменить цифрами "23 171 498";
в подпункте 3):
цифры "544 695" заменить цифрами "496 000";
в подпункте 4):
цифры "576 195" заменить цифрами "682 195";
в подпункте 5):
цифры "576 195" заменить цифрами "682 195";
цифры "744 000" заменить цифрами "850 000";
2) в пункте 8:
цифры "267 584" заменить цифрами "274 040";
3) приложения 12345 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12345 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель внеочередной
XXI сессии Карагандинского
городского маслихата IV созыва             М. Камалиев
Секретарь Карагандинского
городского маслихата                       К. Бексултанов
Приложение 1
к решению XXI сессии
Карагандинского городского маслихата
от 24 апреля 2009 года N 204
Приложение 1
к решению XVI сессии
Карагандинского городского маслихата
от 24 декабря 2008 года N 171
Бюджет города Караганды на 2009 год
категория
Сумма, тыс. тенге
класс
подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

Қарағанды қалалық мәслихатының 2008 жылғы 24 желтоқсандағы ХVІ сессиясының "Қарағанды қаласының 2009 жылға арналған бюджеті туралы" N 171 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Қарағанды қалалық мәслихатының 2009 жылғы 24 сәуірдегі N 204 шешімі. Қарағанды облысы Қарағанды қаласы Әділет басқармасында 2009 жылғы 30 сәуірде N 8-1-91 тіркелді. Мерзімінің өтуіне байланысты қолданылуы тоқтатылды (Қарағанды қалалық мәслихат хатшысының 2011 жылғы 12 мамырдағы N 2-9/224 хатымен)
Ескерту. Мерзімінің өтуіне байланысты қолданылуы тоқтатылды (Қарағанды қалалық мәслихат хатшысының 2011.05.12 N 2-9/224 хатымен).
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне 2008 жылғы 4 желтоқсандағы, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды қалалық мәслихатының 2008 жылғы 24 желтоқсандағы ХVІ сессиясының "Қарағанды қаласының 2009 жылға арналған бюджеті туралы" N 171 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізімінде тіркелу нөмірі N 8-1-86), N 135 (464) "Взгляд на события" газетінде 2008 жылғы 31 желтоқсанда жарияланған), ІV шақырылған Қарағанды қалалық мәслихаттың 2009 жылғы 4 ақпандағы ХVІІІ сессиясының "Қарағанды қалалық мәслихатының 2008 жылғы 24 желтоқсандағы ХVІ сессиясының "Қарағанды қаласының 2009 жылға арналған бюджеті туралы" N 171 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" N 190 шешімімен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізімінде тіркелу нөмірі N 8-1-88), N 017 (481) "Взгляд на события" газетінде 2009 жылғы 23 ақпанда жарияланған) өзгертулер мен толықтыру енгізілген, келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармағында:
1) тармақшасында:
"20 090 032" сандары "22 985 303" сандарымен алмастырылсын;
"6 387 965" сандары "9 283 236" сандарымен алмастырылсын;
2) тармақшасында:
"20 121 532" сандары "23 171 498" сандарымен алмастырылсын;
3) тармақшасында:
"544 695" сандары "496 000" сандарымен алмастырылсын;
4) тармақшасында:
"576 195" сандары "682 195" сандарымен алмастырылсын;
5) тармақшасында:
"576 195" сандары "682 195" сандарымен алмастырылсын;
"744 000" сандары "850 000" сандарымен алмастырылсын;
2) 8 тармағында:
"267 584" сандары "274 040" сандарымен алмастырылсын;
3) Көрсетілген шешімнің 12345 қосымшасы осы шешімнің 12345 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
ІV шақырылған Қарағанды
қалалық мәслихаттың кезектен тыс
ХXI сессиясының төрағасы                   М. Камалиев
Қарағанды қалалық
мәслихат хатшысы                           Қ. Бексұлтанов
Қарағанды қалалық мәслихатының
2009 жылғы 24 сәуірдегі
XXI сессиясының N 204 шешіміне
1 қосымша
Қарағанды қалалық мәслихатының
2008 жылғы 24 желтоқсандағы
XVI сессиясының N 171 шешіміне
1 қосымша
Қарағанды қаласының 2009 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сома, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
1. Кірістер

497748
На расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики
393085
Целевые трансферты на развитие
5102327
в том числе:
На развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
1231700
На строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда в соответствии с Государственной программой жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы

497748
Әлеуметтік жұмыс орны және жастар саясаты бағдарламасын кеңейтуге
393085
Нысаналы даму трансферттер
5102327
оның ішінде:
Аймақтық жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру төңірегінде инженерлік - коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға
1231700
Қазақстан Республикасының 2008-2010 жылдарға арналған тұрғын үй құрылысы Мемлекеттік бағдарламасына сәйкес мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй салуға

25429
На выплату государственной адресной социальной помощи и ежемесячного государственного пособия на детей до 18 лет в связи с ростом размера прожиточного минимума
6690
в том числе:
на выплату государственной адресной социальной помощи
5790
на выплату государственных пособий на детей до 18 лет из малообеспеченных семей
900
На увеличение норм питания в медико-социальных учреждениях
5930
На реализацию региональной программы развития автомобильных дорог Карагандинской области на 2006-2012 годы, на реализацию программ развития жилищно - коммунального хозяйства и "Мой двор"
3135032
На капитальный и текущий ремонт школ и других социальных объектов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
497748
в том числе:
капитальный и текущий ремонт объектов образования
220560
капитальный и текущий ремонт объектов социального обеспечения
58212
капитальный и текущий ремонт объектов культуры
218976
На расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики
393085
в том числе:
социальные рабочие места
231410
молодежная практика
161675
Целевые трансферты на развитие
5102327
в том числе:
На развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
1231700
На строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда в соответствии с Государственной программой жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы
144000
На развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры в соответствии с Государственной программой жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы
2163700
в том числе:
на развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1738700
на ремонт и реконструкцию инженерных сетей
425000
На развитие системы водоснабжения, в соответствии с региональной программой "Питьевые воды на 2002-2010 годы"
59402
На развитие теплоэнергетической системы
1307525
Увеличение уставного капитала коммунального государственного предприятия "Управление жилым фондом" города Караганды
196000
Бюджетные кредиты
850000
в том числе:
На строительство и приобретение жилья по нулевой ставке вознаграждения (интереса) в соответствии с Государственной программой развития жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы
850000

25429
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге және күнкөріс шегі мөлшерінің өсуіне байланысты 18 жасқа дейінгі балаларға ай сайын берілетін мемлекеттік жәрдемақыны төлеуге
6690
оның ішінде:
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
5790
аз қамтылған отбасылардың 18 жасқа дейінгі балаларына мемлекеттік жәрдемақы төлеуге
900
Медициналық-әлеуметтік мекемелердің тамақтану нормасын ұлғайтуға
5930
Қарағанды облысының 2006-2012 жылдарға арналған автомобиль жолдарын дамыту аймақтық бағдарламасын іске асыруға, тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығын дамыту және "Менің аулам" бағдарламаларын іске асыруға
3135032
Жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде мектептер және басқа да әлеуметтік объектілерді күрделі және ағымдағы жөндеуге
497748
оның ішінде:
білім беру объектілерін күрделі және ағымдағы жөндеу
220560
әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін күрделі және ағымдағы жөндеу
58212
мәдениет объектілерін күрделі және ағымдағы жөндеу
218976
Әлеуметтік жұмыс орны және жастар саясаты бағдарламасын кеңейтуге
393085
оның ішінде:
әлеуметтік жұмыс орындары
231410
жастар саясаты
161675
Нысаналы даму трансферттер
5102327
оның ішінде:
Аймақтық жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру төңірегінде инженерлік - коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға
1231700
Қазақстан Республикасының 2008-2010 жылдарға арналған тұрғын үй құрылысы Мемлекеттік бағдарламасына сәйкес мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй салуға
144000
Қазақстан Республикасының 2008-2010 жылдарға арналған тұрғын үй құрылысы Мемлекеттік бағдарламасына сәйкес инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға
2163700
оның ішінде:
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымын дамытуға және жайластыруға
1738700
инженерлік жүйесін жөндеуге және қайта жаңғыртуға
425000
"2002-2010 жылдарға арналған ауыз су" аймақтық бағдарламасына сәйкес сумен жабдықтау жүйесін дамытуға
59402
Жылу энергетикалық жүйесін даму
1307525
Қарағанды қаласындағы "Тұрғын үй қорын басқару" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорынның жарғылық капиталын ұлғайту
196000
Бюджеттік кредиттер
850000
оның ішінде:
Қазақстан Республикасының 2008-2010 жылдарға арналған тұрғын үй құрылысы Мемлекеттік бағдарламасына сәйкес нольдік ставка сыйақы (мүдде) бойынша тұрғын үй салуға және сатып алуға
850000