О внесении изменений в решение XVI сессии Карагандинского городского маслихата от 24 декабря 2008 года N 171 "О бюджете города Караганды на 2009 год"
Решение XXIV сессии IV созыва Карагандинского городского маслихата от 09 сентября 2009 года N 255. Зарегистрировано Управлением юстиции города Караганды Карагандинской области 16 сентября 2009 года N 8-1-99. Прекратило свое действие в связи с истечением срока - (письмо секретаря Карагандинского городского маслихата от 12 мая 2011 года N 2-9/224)
Сноска. Прекратило свое действие в связи с истечением срока - (письмо секретаря Карагандинского городского маслихата от 12.05.2011 N 2-9/224).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XVI сессии Карагандинского городского маслихата от 24 декабря 2008 года N 171 "О бюджете города Караганды на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-1-86, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 31 декабря 2008 года N 135 (464), внесены изменения и дополнение решением XVIII сессии IV созыва городского маслихата от 4 февраля 2009 года N 190 "О внесении изменений и дополнения в решение XVI сессии Карагандинского городского маслихата от 24 декабря 2008 года N 171 "О бюджете города Караганды на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-1-88, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 23 февраля 2009 года N 017 (481), решением XXI сессии IV созыва городского маслихата от 24 апреля 2009 года N 204 "О внесении изменений в решение XVI сессии Карагандинского городского маслихата от 24 декабря 2008 года N 171 "О бюджете города Караганды на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-1-91, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 6 мая 2009 года N 045 (509), следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "22 985 303" заменить цифрами "23 320 693";
цифры "9 283 236" заменить цифрами "9 618 626";
в подпункте 2):
цифры "23 171 498" заменить цифрами "23 702 888";
в подпункте 3):
цифры "496 000" заменить цифрами "300 000";
2) в пункте 8:
цифры "274 040" заменить цифрами "229 090";

Қарағанды қалалық мәслихатының 2008 жылғы 24 желтоқсандағы ХVІ сессиясының "Қарағанды қаласының 2009 жылға арналған бюджеті туралы" N 171 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды қалалық мәслихатының IV шақырылған XXIV сессиясының 2009 жылғы 09 қыркүйектегі N 255 шешімі. Қарағанды облысы Қарағанды қаласы Әділет басқармасында 2009 жылғы 16 қыркүйекте N 8-1-99 тіркелді. Мерзімінің өтуіне байланысты қолданылуы тоқтатылды (Қарағанды қалалық мәслихат хатшысының 2011 жылғы 12 мамырдағы N 2-9/224 хатымен)
Ескерту. Мерзімінің өтуіне байланысты қолданылуы тоқтатылды (Қарағанды қалалық мәслихат хатшысының 2011.05.12 N 2-9/224 хатымен).
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "Қарағанды қаласының 2009 жылға арналған бюджеті туралы" Қарағанды қалалық мәслихатының XVI сессиясының 2008 жылғы 24 желтоқсандағы N 171 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 8-1-86 болып тіркелген, 2008 жылғы 31 желтоқсандағы N 135 (464) "Взгляд на события" газетінде жарияланған), "Қарағанды қалалық мәслихатының 2008 жылғы 24 желтоқсандағы ХVІ сессиясының "Қарағанды қаласының 2009 жылға арналған бюджеті туралы" N 171 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" IV шақырылған қалалық мәслихаттың ХVIII сессиясының 2009 жылғы 4 ақпандағы N 190 шешімімен өзгерістер мен толықтыру енгізілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 8-1-88 болып тіркелген, 2009 жылғы 23 ақпандағы N 017 (481) "Взгляд на события" газетінде жарияланған), "Қарағанды қалалық мәслихатының 2008 жылғы 24 желтоқсандағы ХVІ сессиясының "Қарағанды қаласының 2009 жылға арналған бюджеті туралы" N 171 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" IV шақырылған қалалық мәслихаттың ХХI сессиясының 2009 жылғы 24 сәуірдегі N 204 шешімімен өзгерістер енгізілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 8-1-91 болып тіркелген, 2009 жылғы 6 мамырдағы N 045 (509) "Взгляд на события" газетінде жарияланған), төмендегідей өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармағының:
1) тармақшасындағы
"22 985 303" саны "23 320 693" санымен ауыстырылсын;
"9 283 236" саны "9 618 626" санымен ауыстырылсын;
2) тармақшасындағы:
"23 171 498" саны "23 702 888" санымен ауыстырылсын;
3) тармақшасындағы:
"496 000" саны "300 000" санымен ауыстырылсын;
2) 8 тармағындағы:
"274 040" саны "229 090" санымен ауыстырылсын;

3714570
На капитальный, текущий ремонт школ и других социальных объектов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
498638
На расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики
333700
Целевые трансферты на развитие
4916674
в том числе:
На развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройсво населенных пунтов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
1231700

3714570
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде мектептер және басқа да әлеуметтік объектілерін күрделі, ағымды жөндеуге
498638
Әлеуметтік жұмыс орындары және жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейтуге
333700
Нысаналы даму трансферттер
4916674
оның ішінде:
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және елді-мекендерді көркейтуге
1231700

На строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда в соответствии с Государственной программой жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы
138747
На развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в соответствии с Государственной программой жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы
2163700
На развитие системы водоснабжения, в соответствии с региональной программой "Питьевые воды на 2002-2010 годы"
59402
На развитие теплоэнергетической системы
1307525
Разработка проектно-сметной документации на строительство транспортной развязки "Газалиева-Ключевая" города Караганды
15600
Трансферты на компенсацию потерь в связи с принятием законодательства
49388
Бюджетные кредиты
850000
в том числе:
На строительство и (или) приобретение жилья по нулевой ставке вознаграждения (интереса) в соответствии с Государственной программой развития жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы
850000
Приложение 3
к решению XXIV сессии
Карагандинского городского маслихата
от 9 сентября 2009 года N 255
Приложение 3
к решению XVI сессии
Карагандинского городского маслихата
от 24 декабря 2008 года N 171
Перечень бюджетных программ развития бюджета города на 2009 год, направленных на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ) и формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
1
2
3
4
5
4
Образование
09
Прочие услуги в области образования
467
Отдел строительства района (города областного значения)
037
Строительство и реконструкция объектов образования
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
01
Жилищное хозяйство
467
Отдел строительства района (города областного значения)
003
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
004
Развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
019
Строительство и (или) приобретение жилья
02
Коммунальное хозяйство
467
Отдел строительства района (города областного значения)
006
Развитие системы водоснабжения
031
Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
01
Деятельность в области культуры
467
Отдел строительства района (города областного значения)
011
Развитие объектов культуры
9
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
09
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования

Қазақстан Республикасының 2008-2010 жылдарға арналған тұрғын үй құрылысы Мемлекеттік бағдарламасына сәйкес мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға
138747
Қазақстан Республикасының 2008-2010 жылдарға арналған тұрғын үй құрылысы Мемлекеттік бағдарламасына сәйкес инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға
2163700
"2002-2010 жылдарға арналған ауыз су" аймақтық бағдарламасына сәйкес сумен жабдықтау жүйесін дамытуға
59402
Жылу энергетикалық жүйесін даму
1307525
Қарағанды қаласында "Газалиева-Ключевая" көліктік шешу құрылысына жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
15600
Заңнаманың қабылдауына байланысты ысырапты өтеуге арналған трансферттер
49388
Бюджеттік кредиттер
850000
оның ішінде:
Қазақстан Республикасының 2008-2010 жылдарға арналған тұрғын үй құрылысы Мемлекеттік бағдарламасына сәйкес нольдік ставка сыйақы (мүдде) бойынша тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға
850000
Қарағанды қалалық мәслихатының
2009 жылғы 9 қыркүйектегі
XXIV сессиясының N 255 шешіміне
3 қосымша
Қарағанды қалалық мәслихатының
2008 жылғы 24 желтоқсандағы
XVI сессиясының N 171 шешіміне
3 қосымша
Инвестициялық жобаларды іске асыруға және қалыптастыруға немесе заңды тұлғалардың жарғылық капиталын ұлғайтуға бағытталған, 2009 жылға арналған қаланың бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
5
4
Білім беру
09
Білім беру саласындағы өзге де қызметтер
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
01
Тұрғын үй шаруашылығы
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алу
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және жайластыру және (немесе) сатып алуға кредит беру
019
Тұрғын үй салу және (немесе) сатып алу
02
Коммуналдық шаруашылық
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
006
Сумен жабдықтау жүйесін дамыту
031
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және елді-мекендерді көркейту
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
01
Мәдениет саласындағы қызмет
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
011
Мәдениет объектілерін дамыту
9
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
09
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер

10419238
в том числе:
Целевые текущие трансферты
4652564
Целевые трансферты на развитие
4916674
Бюджетные кредиты
850000
Целевые текущие трансферты
4652564
в том числе:
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
32775
На создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждений начального, основного среднего и общего среднего образования
16623
На содержание вновь вводимых объектов образования
18209
На внедрение новых технологий государственной системы в сфере образования
25429
На выплату государственной адресной социальной помощи и ежемесячного государственного пособия на детей до 18 лет в связи с ростом размера прожиточного минимума
6690
в том числе:
на выплату государственной адресной социальной помощи
5790
на выплату государственных пособий на детей до 18 лет из малообеспеченных семей
900
На увеличение норм питания в медико-социальных учреждениях
5930
На реализацию региональной программы развития автомобильных дорог Карагандинской области на 2006-2012 годы, на реализацию программ развития жилищно-коммунального хозяйства и "Мой двор"
3714570
На капитальный, текущий ремонт школ и других социальных объектов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
498638
в том числе:
капитальный и текущий ремонт объектов образования
220560
капитальный и текущий ремонт объектов социального обеспечения
59102
капитальный и текущий ремонт объектов культуры
218976
На расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики
333700
в том числе:
социальные рабочие места
200495
молодежная практика
133205
Целевые трансферты на развитие
4916674
в том числе:
На развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
1231700
На строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда в соответствии с Государственной программой жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы
138747
На развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в соответствии с Государственной программой жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы
2163700
в том числе:
на развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1738700
на ремонт и реконструкцию инженерных сетей
425000
На развитие системы водоснабжения, в соответствии с региональной программой "Питьевые воды на 2002-2010 годы"

10419238
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
4652564
Нысаналы даму трансферттері
4916674
Бюджеттік кредиттер
850000
Ағымдағы нысаналы трансферттер
4652564
оның ішінде:
Негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
32775
Негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға
16623
Қайтадан енгізілген білім беру нысандарын ұстауға
18209
Білім беру саласының мемлекеттік жүйесінде жаңа технология енгізуге
25429
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге және күнкөріс шегі мөлшерінің өсуіне байланысты 18 жасқа дейінгі балаларға ай сайын берілетін мемлекеттік жәрдемақыны төлеуге
6690
оның ішінде:
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
5790
аз қамтылған отбасылардың 18 жасқа дейінгі балаларына мемлекеттік жәрдемақы төлеуге
900
Медициналық-әлеуметтік мекемелердің тамақтану нормасын ұлғайтуға
5930
Қарағанды облысының 2006-2012 жылдарға арналған автомобиль жолдарын дамыту аймақтық бағдарламасын іске асыруға, тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығын дамыту және "Менің аулам" бағдарламаларын іске асыруға
3714570
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде мектептер және басқа да әлеуметтік объектілерін күрделі, ағымды жөндеуге
498638
оның ішінде:
білім беру объектілерін күрделі және ағымдағы жөндеу
220560
әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін күрделі және ағымдағы жөндеу
59102
мәдениет объектілерін күрделі және ағымдағы жөндеу
218976
Әлеуметтік жұмыс орындары және жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейтуге
333700
оның ішінде:
әлеуметтік жұмыс орындары
200495
жастар саясаты
133205
Нысаналы даму трансферттер
4916674
оның ішінде:
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және елді-мекендерді көркейтуге
1231700
Қазақстан Республикасының 2008-2010 жылдарға арналған тұрғын үй құрылысы Мемлекеттік бағдарламасына сәйкес мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға
138747
Қазақстан Республикасының 2008-2010 жылдарға арналған тұрғын үй құрылысы Мемлекеттік бағдарламасына сәйкес инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға
2163700
оның ішінде:
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымын дамытуға және жайластыруға
1738700
инженерлік жүйесін жөндеуге және қайта жаңғыртуға
425000
"2002-2010 жылдарға арналған ауыз су" аймақтық бағдарламасына сәйкес сумен жабдықтау жүйесін дамытуға