О присвоении имени Аукебая Кенжина новой улице города Караганды
Совместное постановление акимата города Караганды от 09 декабря 2009 года N 62/02 и решение Карагандинского городского маслихата от 09 декабря 2009 года N 293. Зарегистрировано Управлением юстиции города Караганды Карагандинской области 23 декабря 2009 года N 8-1-104
В соответствии с подпунктом 4 статьи 13 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" от 8 декабря 1993 года акимат города Караганды ПОСТАНОВИЛ и Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Присвоить имя Аукебая Кенжина новой улице города Караганды, нумерацию домов произвести согласно приложению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима района имени Казыбек би города Караганды" принять соответствующие меры по изготовлению и установке аншлагов, а также пилона с изображением Аукебая Кенжина.
3. Контроль за исполнением совместного постановления акимата города Караганды и решения Карагандинского городского маслихата возложить на заместителя акима города Караганды Кулькеева Сейта Омаровича и на постоянную комиссию городского маслихата по вопросам прав человека, законности, этики, наград, регламента, наименований и переименований (председатель - Паршенко Александр Андреевич).

Қарағанды қаласының жаңа көшесіне Әукебай Кенжиннің есімін беру туралы
Бірлескен Қарағанды қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 09 желтоқсандағы N 62/02 қаулысы және Қарағанды қалалық мәслихатының 2009 жылғы 09 желтоқсандағы N 293 шешімі. Қарағанды облысы Қарағанды қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 23 желтоқсанда N 8-1-104 тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 13 бабының 4 тармақшасына сәйкес Қарағанды қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды қаласының жаңа көшесіне Әукебай Кенжиннің есімі берілсін, үй нөмірлері қосымшаға сәйкес жүргізілсін.
2. "Қарағанды қаласының Қазыбек би атындағы ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі аншлагтар, сондай-ақ Әукебай Кенжиннің суреті бейнеленген пилон дайындау мен орнату бойынша тиісті шаралар қабылдасын.
3. Қарағанды қаласы әкімдігінің және Қарағанды қалалық мәслихатының бірлескен қаулысы мен шешімінің орындалуын бақылау Қарағанды қаласы әкімінің орынбасары Сейіт Омарұлы Күлкеевке және қалалық мәслихаттың адам құқығы, заңдылық, этика, наградалар, регламент, атаулар және қайта өзгерту мәселелері бойынша тұрақты комиссиясына (төрағасы – Александр Андреевич Паршенко) жүктелсін.

4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима города Караганды                     В. Иванов
Председатель очередной
ХХVII сессии Карагандинского
городского маслихата IV созыва             А. Лепекоршев
Секретарь Карагандинского
городского маслихата                       К. Бексултанов
Приложение
к совместному постановлению акимата
N 62/02 от 9 декабря 2009 года
и решению маслихата N 293
от 9 декабря 2009 года
Нумерации домов улицы имени Аукебая Кенжина
N
Кадастровый номер земельного участка
Новый адрес
1

4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды қаласының
әкімінің міндетін атқарушы                 В. Иванов
ІV шақырылған Қарағанды
қалалық мәслихатының кезекті
XХVІІ сессиясының төрағасы                 А. Лепекоршев
Қарағанды қалалық
мәслихатының хатшысы                       Қ. Бексұлтанов
Бірлескен
2009 жылғы 9 желтоқсандағы
N 62/02 әкімдік қаулысына және
2009 жылғы 9 желтоқсандағы
N 293 мәслихат шешіміне
қосымша
Әукебай Кенжин атындағы көшенің үй нөмірлері
N
Жер учаскелерінің кадастрлық нөмірлері
Жаңа мекенжай
1