О городском бюджете на 2010-2012 годы
Решение Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 22 декабря 2009 года N 19/219. Зарегистрировано Управлением юстиции города Жезказган Карагандинской области 06 января 2010 года N 8-2-101. Прекратило свое действие в связи с истечением срока - (письмо аппарата Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 11 мая 2011 года № 195/04)
Сноска. Прекратило свое действие в связи с истечением срока - (письмо аппарата Жезказганского городского маслихата от 11.05.2011 № 195/04).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением XXI сессии Карагандинского областного маслихата от 12 декабря 2009 года N 262 "Об областном бюджете на 2010-2012 годы", Жезказганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет на 2010-2012 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2010 год в следующих объемах:
1) доходы - 3697535 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3270079 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 6556 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 17000 тысяч тенге;
поступления трансфертов 403900 тысяч тенге;
2) затраты - 3808675 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -111140 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 111140 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 111140 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 12.03.2010 N 21/246 (вводится в действие с 01.01.2010); от 16.04.2010 N 23/274 (вводится в действие с 01.01.2010); от 14.09.2010 N 26/310 (вводится в действие с 01.01.2010); от 05.11.2010 N 27/319 (вводится в действие с 01.01.2010).
2. Предусмотреть объем бюджетных изъятий в областной бюджет на 2010 год в сумме 444133 тысяч тенге.
3. Учесть в составе расходов городского бюджета на 2010 год возврат трансфертов в сумме 130009 тысяч тенге в связи с изменением фонда оплаты труда в бюджетной сфере с учетом изменения налогооблагаемой базы социального налога и индивидуального подоходного налога, предусмотренных при расчете трансфертов общего характера.

2010 - 2012 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2009 жылғы 22 желтоқсандағы N 19/219 шешімі. Қарағанды облысы Жезқазған қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 06 қаңтарда N 8-2-101 тіркелді. Мерзімінің өтуіне байланысты қолданылуы тоқтатылды (Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихаты аппаратының 2011 жылғы 11 мамырдағы N 195/04 хатымен)
Ескерту. Мерзімінің өтуіне байланысты қолданылуы тоқтатылды  (Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихаты аппаратының 2011.05.11 N 195/04 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және Қарағанды облыстық мәслихатының 2009 жылғы 12 желтоқсандағы "2010 - 2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" XXI сессиясының N 262 шешіміне сәйкес, Жезқазған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2010 - 2012 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2010 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) түсімдер - 3697535 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 3270079 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 6556 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 17000 мың теңге;
трансферттердің түсімдері - 403900 мың теңге;
2) шығындар - 3808675 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -111140 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 111140 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 111140 мың теңге.
Ескерту. 1 тармаққа өзгерту енгізілді - Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2010.03.12 N 21/246 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2010.04.16 N 23/274 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2010.09.14 N 26/310 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2010.11.05 N 27/319 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
2. Облыстық бюджетке берілетін бюджеттік алулар 444133 мың теңге көлемінде қарастырылсын.
3. 2010 жылға арналған қалалық бюджеттің шығысы құрамында 130009 мың теңге жалпы сипаттағы трансферттерді есептеген кезде қарастырылған әлеуметтік салық пен жеке табыс салығының салық салу базасының өзгерістерін есепке ала отырып, бюджет саласындағы еңбекақы төлеу қорының өзгеруіне байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер бары ескерілсін.

4. Учесть, что в составе доходов городского бюджета на 2010 год предусмотрены целевые текущие трансферты и трансферты на развитие из областного и республиканского бюджета в сумме 347424 тысяч тенге, в том числе:
на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики 12840 тысяч тенге;
на обеспечение учебными материалами дошкольных организаций образования по предмету "Самопознание" 7438 тысяч тенге;
на выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне 21150 тысяч тенге;
на обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне 1113 тысяч тенге;
на содержание подразделений местных исполнительных органов в области ветеринарии 2923 тысяч тенге;
на проведение противоэпизоотических мероприятий 6542 тысяч тенге;
на реализацию мер социальной поддержки социальной сферы сельских населенных пунктов 199 тысяч тенге;
на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии и биологии в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования 4097 тысяч тенге;
на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования 11082 тысяч тенге;
на увеличение норм питание в медико-социальных учреждениях 4358 тыс.тенге;
на капитальный и текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости населения и переподготовки кадров 36020 тысяч тенге;
на финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости населения и переподготовки кадров 5800 тысяч тенге;
на ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости населения и переподготовки кадров 98562 тысяч тенге;
на строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда в соответствии с Государственной программой жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы 90000 тысяч тенге;
на развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры 45300 тысяч тенге.
5. Учесть в составе расходов городского бюджета на 2010 год целевые текущие трансферты и целевые трансферты на развитие, кредиты согласно приложению 4.
Сноска. Пункт 5 в редакции решения Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 16.04.2010 N 23/274 (вводится в действие с 01.01.2010).

4. 2010 жылға арналған қалалық бюджеттің кірісі құрамында облыстық және республикалық бюджеттерден 347424 мың теңге сомасындағы ағымдағы нысаналы трансферттер мен даму трансферттері қарастырылғанын ескеру қажет, оның ішінде:
әлеуметтік жұмыс орны және жастар саясаты бағдарламасын кеңейтуге 12840 мың теңге;
білім берудің мектепке дейінгі ұйымдарын "Өзін-өзі тану" пәні бойынша оқу құралдарымен қамтамасыз етуге 7438 мың теңге;
Ұлы Отан соғысы Жеңісінің 65 жылдығына Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне бір жолғы материалдық көмекті төлеуге 21150 мың теңге;
Ұлы Отан соғысы Жеңісінің 65 жылдығына Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектерінің жолақыларын қамтамасыз етуге 1113 мың теңге;
ветеринар саласындағы жергілікті атқарушы органдардың бөлімшелерін ұстауға 2923 мың теңге;
эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге 6542 мың теңге;
ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға 199 мың теңге;
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға 4097 мың теңге;
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға 11082 мың теңге;
медициналық әлеуметтік мекемелерде тамақ нормасын ұлғайтуға 4358 мың теңге;
өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру төңірегінде білім беру объектілерін күрделі және ағымдағы жөндеуге 36020 мың теңге;
өңірлік жұмыспен қамту стратегиясын іске асыру төңірегінде кенттердің, ауылдардың (селолар), ауылдық (селолық) округтардың әлеуметтік жобаларын қаржыландыруға 5800 мың теңге;
өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру төңірегінде елді мекендердің инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымын жөндеуге және абаттандыруға 98562 мың теңге;
Қазақстан Республикасының 2008-2010 жылдарға арналған тұрғын үй құрылысы Мемлекеттік бағдарламасына сәйкес мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға 90000 мың теңге;
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға 45300 мың теңге.
5. Қалалық бюджет шығыстарының құрамында 2010 жылға арналған ағымдағы нысаналы трансферттері мен нысаналы даму трансферттері және кредиттер бары 4 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
Ескерту. 5 тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2010.04.16 N 23/274 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.

6. Утвердить перечень местных бюджетных инвестиционных проектов (программ) на 2010 год согласно приложению 5.
Сноска. Пункт 6 в редакции решения Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 16.04.2010 N 23/274 (вводится в действие с 01.01.2010).
7. Учесть в составе расходов городского бюджета затраты аппаратов сельских акимов на 2010 год согласно приложению 6.
Сноска. Пункт 7 в редакции решения Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 16.04.2010 N 23/274 (вводится в действие с 01.01.2010).
8. Утвердить перечень местных бюджетных инвестиционных проектов, финансируемых за счет целевых трансфертов на развитие и бюджетного кредитования на 2010 год согласно приложению 7.
Сноска. Пункт 8 в редакции решения Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 16.04.2010 N 23/274 (вводится в действие с 01.01.2010).
9. Утвердить перечень бюджетных программ города, не подлежащих секвестру в процессе исполнения городского бюджета на 2010 год, согласно приложению 10.
10. Установить, что в процессе исполнения городского бюджета не подлежат к секвестру расходы на выплату заработной платы.
11. Учесть в бюджете города на 2010 год повышение окладов (тарифных ставок) на 25 процентов работающих в сельской местности специалистов учреждений социального обеспечения, образования, культуры и спорта, финансируемых из городского бюджета, по сравнению с тарифными ставками специалистов городских учреждений, выполняющих такую же деятельность.
12. Утвердить резерв исполнительного органа города Жезказган на 2010 год в сумме 9500 тысяч тенге.

6. 2010 жылға арналған жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалар (бағдарламалар) тізбесі 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
Ескерту. 6 тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2010.04.16 N 23/274 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
7. Қалалық бюджет шығыстарының құрамында 2010 жылға арналған ауыл әкімдері аппараттарының шығындары бары 6 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
Ескерту. 7 тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2010.04.16 N 23/274 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
8. 2010 жылға арналған нысаналы даму трансферттері мен бюджеттік кредит есебінен қаржыландырылатын жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалар тізбесі 7 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
Ескерту. 8 тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2010.04.16 N 23/274 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
9. 2010 жылға арналған қалалық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 10 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
10. Қалалық бюджетті атқару барысында еңбек ақы төлеу шығыстары секвестрлеуге жатпайды деп белгіленсін.
11. Қалалық бюджеттен қаржыландырылатын әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет саласындағы мекемелердің селолық жерлерде жұмыс істейтін мамандарының айлығын (тарифтік мөлшерлемелер) қалалық мекемелерде осы қызмет түрлерімен айналысатын мамандардың мөлшерлемесімен салыстырғанда 25 пайызға көтеру 2010 жылға арналған қала бюджетінде ескерілсін.
12. Жезқазған қаласы атқарушы органының 2010 жылға арналған резерві 9500 мың теңге сомасында бекітілсін.

13. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии                        Н. Ярмак
Секретарь городского маслихата             К. Абдиров
Согласовано:
Исполняющий обязанности начальника
государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного
планирования города Жезказгана"            А. Кудабаева
Приложение 1
к решению XIX сессии
Жезказганского городского маслихата
от 22 декабря 2009 года N 19/219
Бюджет на 2010 год

13. Осы шешім 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы                            Н. Ярмак
Қалалық мәслихаттың хатшысы                Қ. Әбдіров
Келісілді
"Жезқазған қаласының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесі бастығының
міндетін атқарушы                          А. Құдабаева
Жезқазған қалалық мәслихатының
2009 жылғы 22 желтоқсандағы
XIX сессиясының N 19/219 шешіміне
1 қосымша
2010 жылға арналған бюджет

30406
016
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
32923
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
241215
02
Социальная помощь
220080
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
208080
002
Программа занятости
52781
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
1160
005
Государственная адресная социальная помощь
8265
006
Жилищная помощь
808
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
36802
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1567
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
22251
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
38476
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
3577
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации
20496
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
784
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг." или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
21113
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
12000
012
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов

30406
016
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
32923
6
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
241215
02
Әлеуметтік көмек
220080
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
208080
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
52781
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
1160
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
8265
006
Тұрғын үй көмегі
808
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
36802
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1567
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
22251
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
38476
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
3577
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдарымен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
20496
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
784
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен,запасқа босатылған (отставка), "1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгені үшін" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу
21113
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
12000
012
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау

8307
3
Земельный налог
46362
01
Земельный налог c физических лиц на земли сельскохозяйственного назначения
0
02
Земельный налог c физических лиц на земли населенных пунктов
3516
03
Земельный налог на земли промышленности, транспорта, связи, обороны и иного несельскохозяйственного назначения
313
08
Земельный налог с юридических лиц, индивидуальных предпринимателей, частных нотариусов и адвокатов на земли населенных пунктов
42533
4
Налог на транспортные средства
89148
01
Налог на транспортные средства с юридических лиц
43553
02
Налог на транспортные средства с физических лиц
45595
5
Единый земельный налог
343
01
Единый земельный налог
343
05
Внутренние налоги на товары, работы и услуги
90076
2
Акцизы
4236
96
Бензин (за исключением авиационного) реализуемый юридическими и физическими лицами в розницу, а также используемый на собственные производственные нужды
3516
97
Дизельное топливо, реализуемое юридическими и физическими лицами в розницу, а также используемое на собственные производственные нужды
720
3
Поступления за использование природных и других ресурсов
54442
15
Плата за пользование земельными участками
54442
4
Сборы за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности
31398
01
Сбор за государственную регистрацию индивидуальных предпринимателей
2602
02
Лицензионный сбор за право занятия отдельными видами деятельности
2825
03
Сбор за государственную регистрацию юридических лиц и учетную регистрацию филиалов и представительств, а также их перерегистрацию
1254
04
Сбор с аукционов
2149
05
Сбор за государственную регистрацию залога движимого имущества и ипотеки судна или строящегося судна
816
14
Сбор за государственную регистрацию транспортных средств, а также их перерегистрацию
2218
18
Сбор за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним
13182
20
Плата за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения и в населенных пунктах
6352
5
Налог на игорный бизнес
0
02
Фиксированный налог
0
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
27385
1
Государственная пошлина
27385
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям

8307
3
Жер салығы
46362
01
Ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жеке тұлғалардан алынатын жер салығы
0
02
Елді мекендер жерлеріне жеке тұлғалардан алынатын жер салығы
3516
03
Өнеркәсіп, көлік, байланыс, қорғаныс жеріне және ауыл шаруашылығына арналмаған өзге де жерге салынатын жер салығы
313
07
Ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге заңды тұлғалардан, жеке кәсіпкерлерден, жеке нотариустар мен адвокаттардан алынатын жер салығы
08
Елдi мекендер жерлеріне заңды тұлғалардан, жеке кәсіпкерлерден, жеке нотариустар мен адвокаттардан алынатын жер салығы
42533
4
Көлік құралдарына салынатын салық
89148
01
Заңды тұлғалардан көлiк құралдарына салынатын салық
43553
02
Жеке тұлғалардан көлiк құралдарына салынатын салық
45595
5
Бiрыңғай жер салығы
343
01
Бiрыңғай жер салығы
343
05
Тауарларға, жұмыстарға және қызметтерге салынатын iшкi салықтар
90076
2
Акциздер
4236
96
Заңды және жеке тұлғалар бөлшек саудада өткізетін, сондай-ақ өзінің өндірістік мұқтаждарына пайдаланылатын бензин (авиациялықты қоспағанда)
3516
97
Заңды және жеке тұлғаларға бөлшек саудада өткізетін, сондай-ақ өз өндірістік мұқтаждарына пайдаланылатын дизель отыны
720
3
Табиғи және басқа ресурстарды пайдаланғаны үшін түсетiн түсiмдер
54442
15
Жер учаскелерін пайдаланғаны үшін төлем
54442
4
Кәсiпкерлiк және кәсiби қызметтi жүргізгені үшiн алынатын алымдар
31398
01
Жеке кәсiпкерлерді мемлекеттік тiркегені үшiн алынатын алым
2602
02
Жекелеген қызмет түрлерiмен айналысу құқығы үшiн алынатын лицензиялық алым
2825
03
Заңды тұлғаларды мемлекеттiк тiркегені және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым
1254
04
Аукциондардан алынатын алым
2149
05
Жылжымалы мүлікті кепілдікке салуды мемлекеттік тіркегені және кеменің немесе жасалып жатқан кеменің ипотекасы үшін алынатын алым
816
14
Көлік құралдарын мемлекеттік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым
2218
18
Жылжымайтын мүлікке және олармен мәміле жасау құқығын мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым
13182
20
Жергілікті маңызы бар және елді мекендердегі жалпы пайдаланудағы автомобиль жолдарының бөлу жолағында сыртқы (көрнекі) жарнамаларды орналастырғаны үшін алынатын төлем
6352
5
Ойын бизнесіне салық
0
02
Тіркелген салық
0
08
Заңдық мәнді іс- әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
27385
1
Мемлекеттік баж
27385
02
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынады

24151
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
1605
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительство и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
284
06
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу на территории Республики Казахстан визы к паспортам иностранцев и лиц без гражданства или заменяющим их документам на право выезда из Республики Казахстан и въезда в Республику Казахстан
11
07
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении гражданства Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
46
08
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
714
09
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
17
10
Государственная пошлина взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7.5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
155
12
Государственная пошлина, за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
402
21
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверений тракториста-машиниста
0
2
Неналоговые поступления
7484
01
Доходы от государственной собственности
3516
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
3516
04
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности
3516
02
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
780
1
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
780
02
Поступления от реализации услуг, предоставляемых государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
780
06
Прочие неналоговые поступления
3188
1
Прочие неналоговые поступления
3188
05
Поступления дебиторской, депонентской задолженности государственных учреждений, финансируемых из местного бюджета

24151
04
Азаматтық хал актілерін тіркегені үшін, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актілерін тіркеу туралы куәліктерді және азаматтық хал актілері жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтіруге байланысты куәліктерді қайтадан бергені үшін мемлекеттік баж
1605
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретін құжаттарды ресімдегені үшін, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін мемлекеттік баж
284
06
Шетелдіктердің паспорттарына немесе оларды ауыстыратын құжаттарына Қазақстан Республикасынан кету және Қазақстан Республикасына келу құқығына виза бергені үшін мемлекеттік баж
11
07
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу, Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтіру және Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресімдегені үшін мемлекеттік баж
46
08
Тұрғылықты жерін тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
714
09
Аңшы куәлігін бергені және оны жыл сайын тіркегені үшін мемлекеттік баж
17
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
155
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
402
21
Тракторшы-машинистің куәлігі берілгені үшін алынатын мемлекеттік баж
0
2
Салықтық емес түсімдер
7484
01
Мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер
3516
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
3516
4
Коммуналдық меншіктегі мүлікті жалдаудан түсетін кірістер
3516
02
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
780
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
780
02
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер көрсететін қызметтерді сатудан түсетін түсімдер
780
06
Басқа да салықтық емес түсімдер
3188
1
Басқа да салықтық емес түсімдер
3188
05
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің дебиторлық, депоненттік берешегінің түсімі

11074
8
Содержание подразделений местных исполнительных органов в области ветеринарии
4425
9
Проведение противоэпизоотических мероприятий
6360
10
Реализация мер социальной поддержки социальной сферы сельских населенных пунктов
199
11
Капитальный и текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости населения и переподготовки кадров
32923
12
Финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости населения и переподготовки кадров
4450
13
Ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости населения и переподготовки кадров
98541
14
Ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
60000
Целевые трансферты на развитие
135300
1
Строительство и (или) приобретения жилья государственного коммунального жилищного фонда в соответствии с Государственной программой жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы
90000
2
Развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в соответствии с Государственной программой жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы
45300
Приложение 5
к решению XIX сессии
Жезказганского городского маслихата
от 22 декабря 2009 года N 19/219
Перечень местных бюджетных инвестиционных проектов (программ) на 2010 год
Сноска. Приложение 5 в редакции решения Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 16.04.2010 N 23/274 (вводится в действие с 01.01.2010).
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
1
2
3
4
5
Инвестиционные проекты
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
01
Жилищное хозяйство
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
004
Развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
Разработка ПСД насосной станции поливочного водовода к 7 и 8 микрорайонам
Информационные системы
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
09
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
012
Создание информационных систем
Приложение 6
к решению XIX сессии
Жезказганского городского маслихата
от 22 декабря 2009 года N 19/219
Затраты аппаратов сельских акимов на 2010 год
Сноска. Приложение 6 в редакции решения Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 05.11.2010 N 27/319 (вводится в действие с 01.01.2010).
Функциональная группа
2010 год (тыс. тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
1
2
3
4
5
6
1
Государственные услуги общего характера
24878
01
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
24878

11074
8
Ветеринар саласындағы жергілікті атқарушы органдардың бөлімшелерін ұстауға
4425
9
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге
6360
10
Ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға
199
11
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі және ағымдағы жөндеуге
32923
12
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде ауылдардың (селолар), ауылдық (селолық) округтардың әлеуметтік жобаларын қаржыландыруға
4450
13
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеуге және елді мекендерді көркейтуге
98541
14
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қала және елді-мекендер көшелерін жөндеу және ұстау
60000
Нысаналы даму трансферттері
135300
1
Қазақстан Республикасының 2008-2010 жылдарға арналған тұрғын үй құрылысы Мемлекеттік бағдарламасына сәйкес мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының құрылысына және (немесе) сатып алуға
90000
2
Қазақстан Республикасының 2008-2010 жылдарға арналған тұрғын үй құрылысы Мемлекеттік бағдарламасына сәйкес инженерлік коммуналдық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға
45300
Жезқазған қалалық мәслихатының
2009 жылғы 22 желтоқсандағы
XIX сессиясының N 19/219 шешіміне
5 қосымша
2010 жылға арналған жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалар (бағдарламалар) тізбесі
Ескерту. 5 қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2010.04.16 N 23/274 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
5
Инвестициялық жобалар
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
01
Тұрғын үй шаруашылығы
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және жайластыру
7 және 8 шағын аудандардағы сорап станциясының суару суаққысының ЖСҚ әзірлеу
Ақпараттық жүйелер
6
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
09
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
012
Ақпараттық жүйелер құру
Жезқазған қалалық мәслихатының
2009 жылғы 22 желтоқсандағы
XIX сессиясының N 19/219 шешіміне
6 қосымша
2010 жылға арналған село әкімдері аппараттарының шығындары
Ескерту. 6 қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2010.11.05 N 27/319 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
Функционалдық топ
2010 жыл (мың теңге)
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
5
6
1
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер
24878
01
Мемлекеттік басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкілді, атқарушы және басқа органдар
24878

472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
003
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
Приобретение 17 квартир в жилом доме по ул. Есенберлина 5Б
004
Развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
Подводящие сети теплоснабжения и водопровода к жилым домам по ул. Есенберлина 5А, 5Б
Сети электроснабжения к жилым домам по ул. Есенберлина 5А, 5Б
Приложение 10
к решению XIX сессии
Жезказганского городского маслихата
от 22 декабря 2009 года N 19/219
Перечень бюджетных программ района (города областного значения) не подлежащих секвестированию в процессе исполнения городского бюджета на 2010 год
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
1
2
3
4
5
4
Образование
02
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
004
Общеобразовательное обучение

472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс,сәулет және қала құрылысы бөлімі
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алу
Есенберлин көшесіндегі 5Б тұрғын үйден 17 пәтерді сатып алу
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және жайластыру
Есенберлин көшесіндегі 5А, 5Б тұрғын үйлерді жылумен қамтамасыз ету және су қүбыры жүйесін жеткізу
Есенберлин көшесіндегі 5А, 5Б тұрғын үйлерді электрмен қамтамасыз ету жүйесі
Жезқазған қалалық мәслихатының
2009 жылғы 22 желтоқсандағы
XIX сессиясының N 19/219 шешіміне
10 қосымша
2010 жылға арналған облыстық маңызы бар аудандық және қалалық бюджеттерді орындау барысында секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
5
04
Білім беру
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
004
Жалпы білім беру