Об установлении ставок платы за размещение наружной рекламы на территории города Жезказгана на 2010 год
Решение Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 22 декабря 2009 года N 19/224. Зарегистрировано Управлением юстиции города Жезказган Карагандинской области 28 января 2010 года N 8-2-104. Утратило силу - решением Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 5 апреля 2010 года N 22/269
Сноска. Утратило силу решением Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 05.04.2010 N 22/269.
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" Жезказганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Установить ставки платы за размещение наружной рекламы на территории города Жезказгана на 2010 год согласно приложению.
2. Признать утратившим силу решение городского маслихата от 14 апреля 2009 года N 13/157 "Об установлении ставок платы за размещение наружной рекламы на территории города Жезказгана на 2009 год" (зарегистрированное управлением юстиции города Жезказгана N 8-2-84 от 19 мая 2009 года и опубликовано в газете "Жезказганская правда" N 41 (115) от 10 июня 2009 года).
3. Данное решение вводится в действие по истечении десяти дней после официального опубликования.

2010 жылға арналған Жезқазған қаласы аумағында сыртқы жарнамаларды орналастыруға төленетін төлем ставкаларын белгілеу туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2009 жылғы 22 желтоқсандағы N 19/224 шешімі. Қарағанды облысы Жезқазған қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 28 қаңтарда N 8-2-104 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2010 жылғы 5 сәуірдегі N 22/269 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2010.04.05 N 22/269 шешімімен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексіне сәйкес, Жезқазған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қосымшаға сәйкес 2010 жылға арналған Жезқазған қаласы аумағында сыртқы жарнама орналастыруға төленетін төлем ставкалары белгіленсін.
2. "2009 жылға арналған Жезқазған қаласы аумағында сыртқы жарнамаларды орналастыруға төленетін төлем ставкаларын белгілеу туралы" қалалық мәслихаттың 2009 жылғы 14 сәуірдегі N 13/157 (2009 жылдың 19 мамырында Жезқазған қаласы әділет басқармасында 8-2-84 нөмірімен тіркелген және 2009 жылдың 22 мамырында "Сарыарқа" газетінің 55 (7548) нөмірінде ресми жарияланды), шешімі өз күшін жойды деп танылсын.
3. Осы шешім ресми жарияланғаннан кейін он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.

4. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянные комиссии городского маслихата.
Председатель сессии                        Н. Ярмак
Секретарь
городского маслихата                       К. Абдиров
Согласовано:
Начальник
государственного учреждения
"Налогового управления
по городу Жезказган"                       Б.Д. Ахметов
22.12.2009 г.
Приложение
к решению городского Маслихата
от 22 декабря 2009 года N 19/224
Ежемесячные ставки платы за размещение объектов наружной (визуальной) рекламы на территории города Жезказган
N п/п
Ставка платы (за одну сторону) (МРП)
1.
На недвижимых объектах:
1.1
Указатели, вывески, информационные щиты площадью до 2 квадратных метров (за один объект)
1
1.2.
Лайтбоксы (сити-формата)
2
1.3.
Рекламно-информационные объекты площадъю:

4. Осы шешімнің орындалу барысын бақылау қалалық мәслихаттың тұрақты комиссияларына жүктелсін.
Сессия төрағасы                            Н. Ярмак
Қалалық мәслихаттың
хатшысы                                    Қ. Әбдіров
Келісілді:
"Жезқазған қаласы бойынша
салық басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Б.Д. Ахметов
22.12.2009 ж.
Жезқазған қалалық мәслихатының
2009 жылғы 22 желтоқсандағы
N 19/224 шешіміне
қосымша
Жезқазған қаласының аумағында сыртқы (көрнекі) жарнама объектілерін орналастырғаны үшін ай сайын төленетін төлемақы ставкалары
N п/п
Төлемақы ставкалары (бір жағы үшін) (АЕК)
1.
Жылжымайтын объектілерде:
1.1
алаңы 2 шаршы метрге дейін сілтемелер, маңдайшалар, ақпараттық қалқандар (бір объект үшін)
1
1.2.
лайтбокстер (сити форматтағы)
2
1.3.
Алаңы мынадай болатын жарнамалық-ақпараттық объектілер: