Об установлении поправочных коэффициентов к базовым ставкам земельного налога на территории города Жезказгана на 2010 год
Решение Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 22 декабря 2009 года N 19/222. Зарегистрировано Управлением юстиции города Жезказган Карагандинской области 28 января 2010 года N 8-2-109. Утратило силу решением Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 5 апреля 2010 года N 22/269
Сноска. Утратило силу решением Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 05.04.2010 N 22/269.
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", "Земельным кодексом Республики Казахстан" от 20 июня 2003 года, Жезказганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Установить поправочные коэффициенты к базовым ставкам земельного налога на территории города Жезказгана на 2010 год согласно приложению.
2. Признать утратившим силу решение городского маслихата от 23 декабря 2008 года N 11/117 "Об установлении поправочных коэффициентов к базовым ставкам земельного налога на территории города Жезказгана на 2009 год" (зарегистрированное управлением юстиции города Жезказгана N 8-2-76 от 14 января 2009 года и опубликованное в газете "Жезказганская правда" N 3 (77) от 21 января 2009 года).
3. Данное решение вводится в действие по истечении десяти дней после официального опубликования.
4. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянные комиссии городского маслихата.
Председатель сессии                        Н. Ярмак
Секретарь
городского маслихата                       К. Абдиров
Согласовано:
Начальник
государственного учреждения
"Налогового управления
по городу Жезказгану"                      Б.Д. Ахметов
22.12.2009 г.
Начальник
государственного учреждения
"Отдела земельных отношений
города Жезказгана"                         Т.С. Альменов
22.12.2009 г.
Приложение к решению
Жезказганского городского маслихата
от 22 декабря 2009 года N 19/222
Коэффициенты к базовым ставкам земельного налога на территории города Жезказган
N
Наименование
Номера оценочных регионов
Коэффициентов налоговых ставок
1
Населенный (селитебный) район в городском населенном пункте
1

2010 жылға арналған Жезқазған қаласы аумағында жер салығы базалық ставкасының дұрысталған коэффициенттерін белгілеу туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2009 жылғы 22 желтоқсандағы N 19/222 шешімі. Қарағанды облысы Жезқазған қаласы Әділет басқармасында 2010 жылғы 28 қаңтарда N 8-2-109 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2010 жылғы 5 сәуірдегі N 22/269 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2010.04.05 N 22/269 шешімімен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексіне, 2003 жылғы 20 маусымдағы "Қазақстан Республикасының Жер кодексіне" сәйкес, Жезқазған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қосымшаға сәйкес 2010 жылға арналған Жезқазған қаласы аумағында жер салығы базалық ставкасының дұрысталған коэффициенттері белгіленсін.
2. "2009 жылға арналған Жезқазған қаласы аумағында жер салығы базалық ставкасының дұрысталған коэффициенттерін белгілеу туралы" қалалық мәслихаттың 2008 жылғы 23 желтоқсандағы N 11/117 (2009 жылдың 14 қаңтарында Жезқазған қаласы әділет басқармасында 8-2-76 нөмірімен тіркелген және 2009 жылдың 21 қаңтарында "Сарыарқа" газетінің 6 (7499) нөмірінде ресми жарияланды), шешімі өз күшін жойды деп танылсын.
3. Осы шешім ресми жарияланғаннан кейін он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
4. Осы шешімнің орындалысын бақылау қалалық мәслихаттың тұрақты комиссияларына жүктелсін.
Сессия төрағасы                            Н. Ярмак
Қалалық мәслихаттың
хатшысы                                    Қ. Әбдіров
Келісілді:
"Жезқазған қаласы бойынша
салық басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Б.Д. Ахметов
22.12.2009 ж.
"Жезқазған қаласының
жер қатынастары
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы                         Т.С. Әлменов
22.12.2009 ж.
Жезқазған қалалық мәслихатының
2009 жылғы 22 желтоқсандағы
N 19/222 шешіміне қосымша
Жезқазған қаласы аумақтарының жер салығы базалық ставкасының коэффициентері
N
Аталуы
Бағалау аймақтарының нөмірлері
Салық ставкаларының коэффициенттері
1
Калалық елді мекен шегіндегі мекенді (селитебтік) аймақ
1