О внесении изменений и дополнений в решение городского маслихата от 22 декабря 2008 года N 14/118 "О городском бюджете на 2009 год"
Решение Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 18 марта 2009 года N 18/143. Зарегистрировано Управлением юстиции города Балхаша Карагандинской области 26 марта 2009 года N 8-4-138. Прекратило свое действие в связи с истечением срока - (письмо Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 19 апреля 2011 года N 113/1-26)
Сноска. Прекратило свое действие в связи с истечением срока - (письмо Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 19.04.2011 № 113/1-26).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 22 декабря 2008 года N 14/118 "О городском бюджете на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-4-126, опубликовано в газетах "Балқаш өңірі" от 14 января 2009 года  N 4, "Северное Прибалхашье" от 14 января 2009 года N 4) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1:
цифры "2 676 129" заменить цифрами "2 582 293";
цифры "1 683 295" заменить цифрами "1 611 295";
цифры "35 039" заменить цифрами "43 303";
цифры "951 721" заменить цифрами "921 621";
в подпункте 2:
цифры "2 572 115" заменить цифрами "2 552 112";
в подпункте 4:
в абзаце первом цифры "104 014" заменить цифрами "62 042";
в абзаце втором цифры "104 014" заменить цифрами "62 042";
в подпункте 5:
цифру "0" заменить цифрами "- 31 861";
подпункт 6 изложить в следующей редакции:
"6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 31 861 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 31 861 тысяч тенге.";
2) дополнить пунктом 3-1 следующего содержания:
"3-1. Учесть, что в составе расходов городского бюджета на 2009 год предусмотрен возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из областного бюджета в 2008 году, в сумме 6 тысяч тенге.";
3) в пункте 11:
цифры "85 700" заменить цифрами "55 600".

"2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы" қалалық мәслихаттың 2008 жылғы 22 желтоқсандағы N 14/118 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2009 жылғы 18 наурыздағы N 18/143 шешімі. Қарағанды облысы Балқаш қаласы Әділет басқармасында 2009 жылғы 26 наурызда N 8-4-138 тіркелді. Мерзімінің аяқталуына байланысты қолданылуы тоқтатылды (Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2011 жылғы 19 сәуірдегі N 113/1-26 хатымен)
Ескерту. Мерзімінің аяқталуына байланысты қолданылуы тоқтатылды (Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2011.04.19 N 113/1-26 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. Қалалық мәслихаттың 2008 жылғы 22 желтоқсандағы N 14/118 "2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 8-4-126 болып тіркелген, "Балқаш өңірі" газетінің 2009 жылғы 14 қаңтардағы N 4 санында, "Северное Прибалхашье" газетінің 2009 жылғы 14 қаңтардағы N 4 санында жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1 тармақшада:
"2 676 129" сандары "2 582 293" сандарымен ауыстырылсын;
"1 683 295" сандары "1 611 295" сандарымен ауыстырылсын;
"35 039" сандары "43 303" сандарымен ауыстырылсын;
"951 721" сандары "921 621" сандарымен ауыстырылсын;
2 тармақшада:
"2 572 115" сандары "2 552 112" сандарымен ауыстырылсын;
4 тармақшада:
бірінші абзацта "104 014" сандары "62 042" сандарымен  ауыстырылсын;
екінші абзацта "104 014" сандары "62 042" сандарымен ауыстырылсын;
5 тармақшада:
"0" саны "-31 861" сандарымен ауыстырылсын;
6 тармақша келесі редакцияда мазмұндалсын:
"6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (бюджет профицитін пайдалану) – 31 861 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 31 861 мың теңге.";
2) келесі мазмұндағы 3-1 тармағымен толықтырылсын:
"3-1. 2009 жылға арналған қалалық бюджет шығыстарының құрамында 2008 жылы облыстық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) 6 мың теңге сомасында нысаналы трансферттерді қайтару көзделгені ескерілсін.";
3) 11 тармақта:
"85 700" сандары "55 600" сандарымен ауыстырылсын.

2. Приложения 1, 2, 3 и 4 к решению городского маслихата от 22 декабря 2008 года N 14/118 "О городском бюджете на 2009 год" изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель сессии                        Л. Куликова
Секретарь городского маслихата             И. Сторожко
Приложение 1
к решению городского маслихата
от 18 марта 2009 года N 18/143
Приложение 1
к решению городского маслихата
от 22 декабря 2008 года N 14/118
Категория
Сумма,
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

2. Қалалық мәслихаттың 2008 жылғы 22 желтоқсандағы N 14/118 "2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне 1, 2, 3 және 4 қосымшалар осы шешімге 1, 2, 3 және 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешім 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрайымы                            Л. Куликова
Қалалық мәслихаттың хатшысы                И. Сторожко
Қалалық мәслихаттың 2009 жылғы
18 наурыздағы № 18/143 шешіміне
1 қосымша
Қалалық мәслихаттың 2008 жылғы
22 желтоқсандағы № 14/118 шешіміне
1 қосымша
Санаты
Сомасы,
(мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I. Кірістер