О внесении изменений и дополнений в решение городского маслихата от 22 декабря 2008 года N 14/118 "О городском бюджете на 2009 год"
Решение Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 24 апреля 2009 года N 20/154. Зарегистрировано Управлением юстиции города Балхаш Карагандинской области 04 мая 2009 года N 8-4-140. Прекратило свое действие в связи с истечением срока - (письмо Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 19 апреля 2011 года N 113/1-26)
Сноска. Прекратило свое действие в связи с истечением срока - (письмо Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 19.04.2011 № 113/1-26).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 22 декабря 2008 года N 14/118 "О городском бюджете на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-4-126, опубликовано в газетах "Балқаш өңірі" от 14 января 2009 года N 4, "Северное Прибалхашье" от 14 января 2009 года N 4), внесены изменения и дополнения решением городского маслихата от 18 марта 2009 года N 18/143 "О внесении изменений и дополнений в решение городского маслихата от 22 декабря 2008 года N 14/118 "О городском бюджете на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-4-138, опубликовано в газетах "Балқаш өңірі" от 3 апреля 2009 года N 38-39, "Северное Прибалхашье" от 3 апреля 2009 года N 38-39) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1:
цифры "2 582 293" заменить цифрами "2 658 228";
цифры "921 621" заменить цифрами "997 556";
в подпункте 2:
цифры "2 552 112" заменить цифрами "2 628 047";
2) дополнить пунктами 11-1, 11-2, 11-3, 11-4 следующего содержания:
"11-1. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2009 год предусмотрены целевые текущие трансферты на капитальный и текущий ремонт школ и других социальных объектов в рамках реализации Стратегии региональной занятости и переподготовки кадров в сумме 89 231 тысяч тенге.
11-2. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2009 год предусмотрены целевые текущие трансферты на ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации Стратегии региональной занятости и переподготовки кадров в сумме 47 200 тысяч тенге.

"2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы" қалалық мәслихаттың 2008 жылғы 22 желтоқсандағы N 14/118 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2009 жылғы 24 сәуірдегі N 20/154 шешімі. Қарағанды облысы Балқаш қаласы Әділет басқармасында 2009 жылғы 04 мамырда N 8-4-140 тіркелді. Мерзімінің аяқталуына байланысты қолданылуы тоқтатылды (Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2011 жылғы 19 сәуірдегі N 113/1-26 хатымен)
Ескерту. Мерзімінің аяқталуына байланысты қолданылуы тоқтатылды (Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2011.04.19 N 113/1-26 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. Қалалық мәслихаттың 2008 жылғы 22 желтоқсандағы N 14/118 "2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-4-126 болып тіркелген, "Балқаш өңірі" газетінің 2009 жылғы 14 қаңтардағы N 4 санында, "Северное Прибалхашье" газетінің 2009 жылғы 14 қаңтардағы N 4 санында жарияланған), қалалық мәслихаттың 2009 жылғы 18 наурыздағы N 18/143 "2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы" қалалық мәслихаттың 2008 жылғы 22 желтоқсандағы N 14/118 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-4-138 болып тіркелген, "Балқаш өңірі" газетінің 2009 жылғы 3 сәуірдегі N 38-39 санында, "Северное Прибалхашье" газетінің 2009 жылғы 3 сәуірдегі N 38-39 санында жарияланған) шешіміне келесі өзгертулер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1 тармақшада:
"2 582 293" сандары "2 658 228" сандарымен ауыстырылсын;
"921 621" сандары "997 556" сандарымен ауыстырылсын;
2 тармақшада:
"2 552 112" сандары "2 628 047" сандарымен ауыстырылсын;
2) келесі мазмұндағы 11-1, 11-2, 11-3, 11-4 тармақтармен толықтырылсын:
"11-1. 2009 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында, аймақтық жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру төңірегінде мектептер және басқа әлеуметтік объектілерін күрделі және ағымдағы жөндеуге 89 231 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
11-2. 2009 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында, аймақтық жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру төңірегінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қалалар мен елді мекендер көшелерін жөндеуге және ұстауға 47 200 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.

11-3. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2009 год предусмотрены целевые текущие трансферты на ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройства населенных пунктов в рамках реализации Стратегии региональной занятости и переподготовки кадров в сумме 27 631 тысяч тенге.
11-4. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2009 год предусмотрены целевые текущие трансферты на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики в рамках реализации Стратегии региональной занятости и переподготовки кадров в сумме 23 760 тысяч тенге.".

11-3. 2009 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында, аймақтық жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру төңірегінде елді мекендердің инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымын жөндеуге және абаттандыруға 27 631 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
11-4. 2009 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында, аймақтық жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру төңірегінде әлеуметтік жұмыс орындары және жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейтуге 23 760 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.".

2. Приложения 1, 2, 3, 4 и 6 к решению городского маслихата от 22 декабря 2008 года N 14/118 "О городском бюджете на 2009 год" изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 и 5 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель сессии                        Л. Куликова
Секретарь городского маслихата             И. Сторожко
Приложение 1
к решению городского маслихата
от 24 апреля 2009 года N 20/154
Приложение 1
к решению городского маслихата
от 22 декабря 2008 года N 14/118
Категория
Сумма,
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

2. Қалалық мәслихаттың 2008 жылғы 22 желтоқсандағы N 14/118 "2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне 1, 2, 3, 4 және  6 қосымшалар осы шешімге 1, 2, 3, 4 және 5 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешім 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрайымы                                 Л. Куликова
Қалалық мәслихаттың хатшысы                     И. Сторожко
Қалалық мәслихаттың 2009 жылғы
24 сәуірдегі N 20/154 шешіміне
1 қосымша
Қалалық мәслихаттың 2008 жылғы
22 желтоқсандағы N 14/118 шешіміне
1 қосымша
Санаты
Сомасы, (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I. Кірістер