О внесении изменений в решение городского маслихата от 22 декабря 2008 года N 14/118 "О городском бюджете на 2009 год"
Решение Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 25 ноября 2009 года N 25/192. Зарегистрировано Управлением юстиции города Балхаш Карагандинской области 02 декабря 2009 года N 8-4-157. Прекратило свое действие в связи с истечением срока - (письмо Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 19 апреля 2011 года N 113/1-26)
Сноска. Прекратило свое действие в связи с истечением срока - (письмо Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 19.04.2011 № 113/1-26).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 22 декабря 2008 года N 14/118 "О городском бюджете на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-4-126, опубликовано в газетах "Балқаш өңірі" от 14 января 2009 года N 4, "Северное Прибалхашье" от 14 января 2009 года N 4), внесены изменения и дополнения решением городского маслихата от 18 марта 2009 года N 18/143 "О внесении изменений и дополнений в решение городского маслихата от 22 декабря 2008 года N 14/118 "О городском бюджете на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-4-138, опубликовано в газетах "Балқаш өңірі" от 3 апреля 2009 года N 38-39, "Северное Прибалхашье" от 3 апреля 2009 года N 38-39), внесены изменения и дополнения решением городского маслихата от 24 апреля 2009 года N 20/154 "О внесении изменений и дополнений в решение городского маслихата от 22 декабря 2008 года N 14/118 "О городском бюджете на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-4-140, опубликовано в газетах "Балқаш өңірі" от 8 мая 2009 года N 53-54, "Северное Прибалхашье" от 8 мая 2009 года N 53-54), внесены изменения решением городского маслихата от 9 сентября 2009 года N 23/177 "О внесении изменений в решение городского маслихата от 22 декабря 2008 года N 14/118 "О городском бюджете на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-4-154, опубликовано в газетах "Балқаш өңірі" от 25 сентября 2009 года N 114-115, "Северное Прибалхашье" от 25 сентября 2009 года N 113-114) следующие изменения:

"2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы" қалалық мәслихаттың 2008 жылғы 22 желтоқсандағы N 14/118 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2009 жылғы 25 қарашадағы N 25/192 шешімі. Қарағанды облысы Балқаш қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 02 желтоқсанда N 8-4-157 тіркелді. Мерзімінің аяқталуына байланысты қолданылуы тоқтатылды (Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2011 жылғы 19 сәуірдегі N 113/1-26 хатымен)
Ескерту. Мерзімінің аяқталуына байланысты қолданылуы тоқтатылды (Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2011.04.19 N 113/1-26 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. Қалалық мәслихаттың 2008 жылғы 22 желтоқсандағы N 14/118 "2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-4-126 болып тіркелген, "Балқаш өңірі" газетінің 2009 жылғы 14 қаңтардағы N 4 санында, "Северное Прибалхашье" газетінің 2009 жылғы 14 қаңтардағы N 4 санында жарияланған), қалалық мәслихаттың 2009 жылғы 18 наурыздағы N 18/143 "2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы" қалалық мәслихаттың 2008 жылғы 22 желтоқсандағы N 14/118 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-4-138 болып тіркелген, "Балқаш өңірі" газетінің 2009 жылғы 3 сәуірдегі N 38-39 санында, "Северное Прибалхашье" газетінің 2009 жылғы 3 сәуірдегі N 38-39 санында жарияланған), қалалық мәслихаттың 2009 жылғы 24 сәуірдегі N 20/154 "2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы" қалалық мәслихаттың 2008 жылғы 22 желтоқсандағы N 14/118 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-4-140 болып тіркелген, "Балқаш өңірі" газетінің 2009 жылғы 8 мамырдағы N 53-54 санында, "Северное Прибалхашье" газетінің 2009 жылғы 8 мамырдағы N 53-54 санында жарияланған), қалалық мәслихаттың 2009 жылғы 9 қыркүйектегі N 23/177 "2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы" қалалық мәслихаттың 2008 жылғы 22 желтоқсандағы N 14/118 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-4-154 болып тіркелген, "Балқаш өңірі" газетінің 2009 жылғы 25 қыркүйектегі N 114-115 санында, "Северное Прибалхашье" газетінің 2009 жылғы 25 қыркүйектегі N 113-114 санында жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:

цифры "5 435" заменить цифрой "0".
2. Приложения 1, 2, 3, 4, 5 и 6 к решению городского маслихата от 22 декабря 2008 года N 14/118 "О городском бюджете на 2009 год" изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 и 6 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель сессии                        Е. Баймаганбетов
Секретарь городского маслихата             И. Сторожко
Приложение 1
к решению городского маслихата
от 25 ноября 2009 года N 25/192
Приложение 1
к решению городского маслихата
от 22 декабря 2008 года N 14/118
Категория
Сумма, (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

"5 435" сандары "0" санымен ауыстырылсын.
2. Қалалық мәслихаттың 2008 жылғы 22 желтоқсандағы N 14/118 "2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне 1, 2, 3, 4, 5 және 6 қосымшалар осы шешімге 1, 2, 3, 4, 5 және 6 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешім 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы                            Е. Баймағанбетов
Қалалық мәслихаттың хатшысы                И. Сторожко
Қалалық мәслихаттың
2009 жылғы 25 қарашадағы
N 25/192 шешіміне
1 қосымша
Қалалық мәслихаттың
2008 жылғы 22 желтоқсандағы
N 14/118 шешіміне
1 қосымша
Санаты
Сомасы, (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I. Кірістер