Об установлении ставок фиксированного налога
Решение Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 20 декабря 2009 года N 26/203. Зарегистрировано Управлением юстиции города Балхаш Карагандинской области 14 января 2010 года N 8-4-164. Утратило силу решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 3 августа 2012 года N 7/63
Сноска. Утратило силу решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 03.08.2012 N 7/63 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Установить ставки фиксированного налога согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу:
1) решение городского маслихата от 29 декабря 2008 года N 15/123 "Об установлении ставок фиксированного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-4-128 опубликовано в газетах "Балқаш өңірі" от 16 января 2009 года N 5-6, "Северное Прибалхашье" от 16 января 2009 года N 5-6).

Тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы
Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2009 жылғы 20 желтоқсандағы N 26/203 шешімі. Қарағанды облысы Балқаш қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 14 қаңтарда N 8-4-164 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2012 жылғы 3 тамыздағы N 7/63 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2012.08.03 N 7/63 (ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. Тіркелген салық ставкалары осы шешімнің қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Күші жойылды деп танылсын:
1) қалалық мәслихаттың 2008 жылғы 29 желтоқсандағы "Тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы" N 15/123 (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу Тізілімінде N 8-4-128 болып тіркелген, 2009 жылғы 16 қаңтардағы N 5-6 "Балқаш өңірі" газетінде, 2009 жылғы 16 қаңтардағы N 5-6 "Северное Прибалхашье" газетінде жарияланған) шешімі.