О бюджете города на 2010-2012 годы
Решение XХIII сессии Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 21 декабря 2009 года N 203. Зарегистрировано Управлением юстиции города Каражал Карагандинской области 31 декабря 2009 года N 8-5-82. Утратило силу в связи с истечением срока действия - (письмо аппарата Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 22 апреля 2011 года № 1-24/70)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - (письмо аппарата Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 22.04.2011 № 1-24/70).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет на 2010 - 2012 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2010 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 187 307 тысяч тенге:
налоговые поступления – 487 455 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 579 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 240 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 697 033 тысяч тенге;
2) затраты - 1 190 675 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 3 368 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
движение остатков бюджетных средств - 3 368 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Каражалского городского маслихата от 15.04.2010 N 243 (вводится в действие с 01.01.2010); от 15.09.2010 N 268 (вводится в действие с 01.01.2010); от 04.11.2010 N 283 (вводится в действие с 01.01.2010); от 09.12.2010 N 296 (вводится в действие с 01.01.2010).
2. Учесть в составе поступлений бюджета города на 2010 год целевые трансферты из областного бюджета согласно приложению 4.
3. Учесть, что на 2010 год установлены нормативы распределения доходов в областной бюджет, бюджету города в следующих размерах:
1) по индивидуальному подоходному налогу-50 процентов;
2) по социальному налогу - 50 процентов.
4. Учесть в составе расходов бюджета города на 2010 год распределение целевых трансфертов по администраторам бюджетных программ согласно приложению 5.

2010-2012 жылдарға арналған қала бюджетi туралы
Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының XXIII сессиясының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы N 203 шешімі. Қарағанды облысы Қаражал қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 31 желтоқсанда N 8-5-82 тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихаты аппаратының 2011 жылғы 22 сәуірдегі N 1-24/70 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихаты аппаратының 2011.04.22 N 1-24/70 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШIМ ЕТТI:
1. 2010-2012 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2010 жылға келесі көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 1 187 307 мың теңге:
салықтық түсімдер – 487 455 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 579 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 1 240 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 697 033 мың теңге;
2) шығындар – 1 190 675 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджеттің дефициті (профициті) – 3 368 мың теңге;
6) бюджет дефицитін (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 0 мың теңге:
қарыздар түсімдері - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылған қалдықтары – 3 368 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2010.04.15 N 243 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2010.09.15 N 268 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2010.11.04 N 283 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2010.12.09 N 296 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
2. 2010 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында, облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер 4 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
3. 2010 жылға арналған облыстық бюджетке, қала бюджетіне кірістерді бөлу нормативтері келесі мөлшерлерде ескерілсін:
1) жеке табыс салығы бойынша – 50 пайыз;
2) әлеуметтік салық бойынша - 50 пайыз.
4. 2010 жылға арналған қалалық бюджет шығыстарының құрамында қаланың бюджеттік бағдарламаларының әкімшіліктеріне нысаналы трансферттердің 5 қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.

5. Предусмотрено в городском бюджете объем субвенций, передаваемых из областного бюджета на 2010 год в сумме – 382 285 тысяч тенге.
6. Учесть, что в составе расходов городского бюджета на 2010 год предусмотрены передаваемые трансферты из бюджета города в областной бюджет, в связи с изменением фонда оплаты труда в бюджетной сфере с учетом изменения налогооблагаемой базы социального налога и индивидуального подоходного налога, предусмотренных при расчете трансфертов общего характера, утвержденных решением III сессии Карагандинского областного маслихата от 14 декабря 2007 года N 36 "Об объемах трансфертов общего характера между областными бюджетами и бюджетами районов (городов областного значения) на 2008-2010 годы" в сумме 43552 тысяч тенге.
7. Утвердить расходы бюджетных программ, финансируемые через аппараты акимов поселков согласно приложениям 6, 7 настоящего решения.

5. 2010 жылға арналған қала бюджетінде облыстық бюджеттен берілетін субвенциялардың мөлшері - 382285 мың теңге сомасында қарастырылсын.
6. 2010 жылға арналған қалалық бюджет шығыстарының құрамында 43 552 мың теңге сомасында Қарағанды облыстық мәслихатының 2007 жылғы 14 желтоқсандағы III сессиясының "2008-2010 жылдарға арналған облыстық бюджет пен аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттері арасындағы жалпы сипаттағы трансферттердің көлемдері туралы" N 36 шешімімен бекітілген, жалпы сипаттағы трансферттерді есептеген кезде қарастырылған әлеуметтік салық пен жеке табыс салығының салық салу базасының өзгерістерін есепке ала отырып, бюджет саласының еңбекке төлем қорының өзгеруіне байланысты ескерілсін.
7. Осы шешімнің 6, 7 қосымшаларына сәйкес, кент әкімдері аппараттары арқылы қаржыландырылатын бюджеттік бағдарламалардың шығындары бекітілсін.

8. Утвердить перечень бюджетных программ развития городского бюджета на 2010 год с разделением на бюджетные программы, направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ) согласно приложения 8.
9. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения городского бюджета на 2010 год, согласно приложения 9.
10. Настоящее решение вводится в действие с 01 января 2010 года.
Председатель XXІII сессии,
секретарь городского маслихата             Н. Кадирсизов
Приложение N 1
к решению
Каражалского городского маслихата
от 21 декабря 2009 года N 203
Городской бюджет города Каражал на 2010 год

8. 2010 жылға арналған қалалық бюджетті бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі 8 қосымшаға сәйкес бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға бағытталған бюджеттік бағдарламаларға бөлумен бекітілсін.
9. 2010 жылға арналған бюджетті атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі 9 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
10. Осы шешiм 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енедi.
XXIII сессия төрағасы,
қалалық мәслихаттың хатшысы                Н. Кәдірсізов
Қаражал қалалық мәслихатының
2009 жылғы 21 желтоқсандағы
N 203 шешіміне
1-қосымша
2010 жылға арналған Қаражал қаласының бюджеті

63756
002
Программа занятости
12271
005
Государственная адресная социальная помощь
6536
006
Жилищная помощь
20198
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
9623
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
211
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
8287
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
4539
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
627
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг." или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
1464
09
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
9941
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
9941
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости социальных программ для населения
9726
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
215
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
165632
01
Жилищное хозяйство
34103
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
34103
003
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
27600
004
Развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
6503
02
Коммунальное хозяйство
110087
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
105127
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
104927
030
Ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
200
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
4960

63756
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
12271
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
6536
006
Тұрғын үй көмегі
20198
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
9623
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
211
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
8287
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
4539
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
627
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу
1464
09
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
9941
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
9941
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9726
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
215
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
165632
01
Тұрғын үй шаруашылығы
34103
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
34103
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алу
27600
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және жайластыру
6503
02
Коммуналдық шаруашылық
110087
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
105127
012
Сумен жабдықтау және су бөлу жүйесінің қызмет етуі
104927
030
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеу және елді-мекендерді көркейту
200
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
4960

4095
На создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
5537
На обеспечение учебными материалами дошкольных организаций образования, организаций среднего, технического и профессионального, послесреднего образования, институтов повышения квалификации по предмету "Самопознание"
2043
На капитальный и текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
68647
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
17268
Областное управление занятости и координации
12101
На выплату государственной адресной социальной помощи и ежемесячного государственного пособия на детей до 18 лет в связи с ростом размера прожиточного минимума
8117
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
1464
На расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики
2520
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
46511
На развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
200
На реализацию программы развития жилищно-коммунального хозяйства
46311
Областное управление сельского хозяйства
9030
На проведение противоэпизоотических мероприятий
5494
На содержание подразделений местных исполнительных органов в области ветеринарии
3536
в том числе:
На содержание подразделений ветеринарии
2950
Материально-техническое оснащение ветеринарного подраздения
586
Областное управление культуры
58724
На капитальный и текущий ремонт объектов культуры и спорта в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки
58724
Целевые трансферты на развитие
90792
в том числе:
Областное упрвление строительства
86232
На строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда в соответствии с Государственной программой жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы

4095
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердің лингафондық және мультимедиялық кабинеттерін құруға
5537
Білім берудің мектепке дейінгі ұйымдарын, орта, техникалық және кәсіби, орта білім алудан кейінгі оқытуға біліктілігін көтеру институттарын "Өзін-өзі тану" пәні бойынша оқу материалдарымен қамтамасыз етуге
2043
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерді күрделі, ағымдағы жөндеуге
68647
Мектепке дейінгі білім беру орындарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыру
17268
Облыстың жұмыспен қамтылу мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы
12101
Ең төменгі күнкөріс деңгейі мөлшерінің өсуіне байланысты мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек пен 18 жасқа дейінгі балаларға ай сайынғы мемлекеттік жәрдемақы төлеуге
8117
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу
1464
Әлеуметтік жұмыс орындары және жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейтуге
2520
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
46511
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеу және елді-мекендерді көркейтуге
200
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық дамыту бағдарламасын іске асыруға
46311
Облыстың ауыл шаруашылық басқармасы
9030
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
5494
Жергілікті атқарушы органдардың ветеринария саласындағы құрамдарын ұстау
3536
оның ішінде:
Ветеринар қызметтерін ұстау
2950
Ветеринарлық қызметтерді материалдық-техникалық жарақтандыру
586
Облыстың мәдениет басқармасы
58724
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде мәдениет, спорт объектілерін күрделі және ағымдағы жөндеуге
58724
Нысаналы даму трансферттері:
90792
оның ішінде:
Облыстың құрылыс басқармасы
86232
Қазақстан Республикасының 2008-2010 жылдарға арналған тұрғын үй құрылысы Мемлекеттік бағдарламасына сәйкес мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй салуға

27600
На развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры в соответствии с Государственной программой жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы
6503
На развитие системы водоснабжения, в соответствии с региональной программой "Питьевые воды на 2002-2010 годы"
52129
Областное управления энергетики и коммунального хозяйства
4560
На пересчет проектно-сметной документации на реконструкцию водопроводных сетей
1080
На разработку проектно-сметной документации на реконструкцию водопроводных сетей
3480
Приложение N 5
к решению
Каражалского городского маслихата
от 21 декабря 2009 года N 203
Распределение целевых трансфертов бюджета города на 2010 год по администраторам бюджетных программ
Сноска. Приложение 5 в редакции решения Каражалского городского маслихата от 09.12.2010 N 296 (вводится в действие с 01.01.2010).
Наименование
Сумма (тыс. тенге)
Всего
314748
в том числе:
Целевые текущие трансферты
223956
Целевые трансферты на развития
90792
в том числе:
Целевые текущие трансферты
223956
в том числе:
Областное управления образования
97590
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
4095
На создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
5537
На обеспечение учебными материалами дошкольных организаций образования, организаций среднего, технического и профессионального, послесреднего образования, институтов повышения квалификации по предмету "Самопознание"
2043
На капитальный и текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
68647
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
17268
Областное управление занятости и координации
12101
На выплату государственной адресной социальной помощи и ежемесячного государственного пособия на детей до 18 лет в связи с ростом размера прожиточного минимума
8117
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне

27600
Қазақстан Республикасының 2008-2010 жылдарға арналған тұрғын үй құрылысы Мемлекеттік бағдарламасына сәйкес инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға
6503
"2002-2010 жылдарға арналған ауыз су" аймақтық бағдарламасына сәйкес сумен жабдықтау жүйесін дамытуға
52129
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
4560
Су құбырлары жүйесін қайта жөндеуге жобалау-сметалық құжаттаманы қайта есептеуге
1080
Су құбырлары жүйесін қайта жөндеуге жобалау-сметалық құжаттама әзірлеуге
3480
Қаражал қалалық мәслихатының
2009 жылғы 21 желтоқсандағы
N 203 шешіміне
5-қосымша
2010 жылға арналған қаланың бюджеттік бағдарламаларының әкімшіліктеріне нысаналы трансферттер
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2010.12.09 N 296 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
Атауы
Сомасы (мың. теңге)
Барлығы
314748
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
223956
Нысаналы даму трансферттері
90792
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
223956
оның ішінде:
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
7096
оның ішінде:
Мектепке дейінгі білім беру орындарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыру
5737
Жергілікті атқарушы органдардың ветеринария саласындағы құрамдарын ұстау
1359
оның ішінде:
Ветеринар қызметтерін ұстау
1359
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене тәрбиесі және спорт бөлімі
91853
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
4095
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердің лингафондық және мультимедиялық кабинеттерін құруға
5537
Білім берудің мектепке дейінгі ұйымдарын, орта, техникалық және кәсіби, орта білім алудан кейінгі оқытуға біліктілігін көтеру институттарын "Өзін-өзі тану" пәні бойынша оқу материалдарымен қамтамасыз етуге
2043
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерді күрделі, ағымдағы жөндеуге
68647
Мектепке дейінгі білім беру орындарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыру
11531
Облыстың жұмыспен қамтылу мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы
12101
Ең төменгі күнкөріс деңгейі мөлшерінің өсуіне байланысты мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек пен 18 жасқа дейінгі балаларға ай сайынғы мемлекеттік жәрдемақы төлеуге
8117
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу

006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
21373
008
Освещение улиц населенных пунктов
1178
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
2000
Приложение N 7
к решению
Каражалского городского маслихата
от 21 декабря 2009 года N 203
Расходы бюджетных программ, финансируемые через аппарат акима поселка Шалгинск
Сноска. Приложение 7 в редакции решения Каражалского городского маслихата от 04.11.2010 N 283 (вводится в действие с 01.01.2010).
Программа
Наименование
Сумма (тыс. тенге
Всего расходов по поселку
3930
в том числе:
001
Функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
3930
Приложение N 8
к решению
Каражалского городского маслихата
от 21 декабря 2009 года N 203
Перечень бюджетных программ развития городского бюджета на 2010 год
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
01
Жилищное хозяйство

006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
21373
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
1178
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
2000
Қаражал қалалық мәслихатының
2009 жылғы 21 желтоқсандағы
N 203 шешіміне
7-қосымша
Шалғы кенті әкім аппаратынан қаржыландырылатын бюджеттік бағдарламаларының шығындары
Ескерту. 7-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2010.11.04 N 283 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
Бағдарлама
Атауы
сомасы (мың. теңге)
Кенттің барлық шығындары
3930
оның ішінде:
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
3930
Қаражал қалалық мәслихатының
2009 жылғы 21 желтоқсандағы
N 203 шешіміне
8-қосымша
2010 жылға арналған қалалық бюджеттің бюджеттік даму бағдарламаларының
тізбесі
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
01
Тұрғын үй шаруашылығы

472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
003
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
004
Развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
02
Водное хозяйство
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)

472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алу
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және жайластыру
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
02
Су шаруашылығы
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі