О внесении изменений и дополнений в решение ХV сессии Сатпаевского городского маслихата от 19 декабря 2008 года N 175 "О городском бюджете на 2009 год"
Решение Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 20 ноября 2009 года N 262. Зарегистрировано Управлением юстиции города Сатпаев Карагандинской области 25 ноября 2009 года N 8-6-91. Утратило силу в связи с истечением срока действия - (письмо Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 12 апреля 2011 года N 94/5-5)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - (письмо Сатпаевского городского маслихата от 12.04.2011 № 94/5-5).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, решением ХIII сессии Карагандинского областного Маслихата от 12 декабря 2008 года N 175 "Об областном бюджете на 2009 год", решением ХХ сессии Карагандинского областного Маслихата от 19 ноября 2009 года N 250 "О внесении изменений и дополнений в решение ХІІІ сессии Карагандинского областного Маслихата от 12 декабря 2008 года N 175 "Об областном бюджете на 2009 год" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХV сессии Сатпаевского городского маслихата от 19 декабря 2008 года N 175 "О городском бюджете на 2009 год" (зарегистрировано в Управлении юстиции города Сатпаев Департамента юстиции Карагандинской области 29 декабря 2008 года за N 8-6-74 и официально опубликовано 31 декабря 2008 года в N 119 газеты "Шарайна"), внесены изменения и дополнения решением Сатпаевского городского маслихата от 24 апреля 2009 года N 217 "О внесении изменений и дополнений в решение ХV сессии Сатпаевского городского маслихата от 19 декабря 2008 года N 175 "О городском бюджете на 2009 год" (зарегистрировано в Управлении юстиции города Сатпаев Департамента юстиции Карагандинской области 29 апреля 2009 года за N 8-6-80 и официально опубликовано 6 мая 2009 года в N 35 (1712) газеты "Шарайна"), решением Сатпаевского городского маслихата от 9 сентября 2009 года N 245 "О внесении изменений в решение ХV сессии Сатпаевского городского маслихата от 19 декабря 2008 года N 175 "О городском бюджете на 2009 год" (зарегистрировано в Управлении юстиции города Сатпаев Департамента юстиции Карагандинской области 11 сентября 2009 года за N 8-6-87 и официально опубликовано 18 сентября 2009 года в N 68 (1745) газеты "Шарайна"), следующие изменения и дополнения:

"2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы" Сәтбаев қалалық мәслихатының 2008 жылғы 19 желтоқсандағы ХV сессиясының N 175 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қаласы мәслихатының 2009 жылғы 20 қарашадағы N 262 шешімі. Қарағанды облысы Сәтбаев қаласы Әділет басқармасында 2009 жылғы 25 қарашада N 8-6-91 тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2011 жылғы 12 сәуірдегі N 94/5-5 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2011.04.12 N 94/5-5 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы" Қарағанды облыстық Мәслихатының 2008 жылғы 12 желтоқсандағы ХІІІ сессиясының N 175 шешіміне, "Қарағанды облыстық Мәслихатының 2008 жылғы 12 желтоқсандағы ХІІІ сессиясының "2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы" N 175 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қарағанды облыстық Мәслихатының 2009 жылғы 19 қарашадағы ХХ сессиясының N 250 шешіміне сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы" Сәтбаев қалалық мәслихатының 2008 жылғы 19 желтоқсандағы XV сессиясының N 175 шешіміне (Қарағанды облысы Әділет департаментінің Сәтбаев қаласы Әділет басқармасында 2008 жылдың 29 желтоқсанында 8-6-74 нөмірімен тіркелген және 2008 жылғы 31 желтоқсандағы "Шарайна" газетінің 119 нөмірінде ресми жарияланды), "2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы" Сәтбаев қалалық мәслихатының 2008 жылғы 19 желтоқсандағы XV сессиясының N 175 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Сәтбаев қалалық мәслихатының 2009 жылғы 24 сәуірдегі N 217 шешімімен (Қарағанды облысы Әділет департаментінің Сәтбаев қаласы Әділет басқармасында 2009 жылғы 29 сәуірде 8-6-80 нөмірімен тіркелген және 2009 жылғы 6 мамырдағы "Шарайна" газетінің 35 (1712) нөмірінде ресми жарияланды), "2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы" Сәтбаев қалалық мәслихатының 2008 жылғы 19 желтоқсандағы XV сессиясының N 175 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Сәтбаев қалалық мәслихатының 2009 жылғы 9 қыркүйектегі N 245 шешімімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген (Қарағанды облысы Әділет департаментінің Сәтбаев қаласы Әділет басқармасында 2009 жылғы 11 қыркүйекте 8-6-87 нөмірімен тіркелген және 2009 жылғы 18 қыркүйектегі "Шарайна" газетінің 68 (1745) нөмірінде ресми жарияланды), келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:

1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2 млрд. 561 млн. 544 тыс." заменить цифрами "2 млрд. 561 млн. 588 тыс.";
цифры "555 млн. 529 тыс." заменить цифрами "598 млн. 232 тыс.";
цифры "3 млн. 952 тыс." заменить цифрами "3 млн. 332 тыс.";
цифры "37 млн. 585 тыс." заменить цифрами "17 млн. 076 тыс.";
цифры "1 млрд. 964 млн. 478 тыс." заменить цифрами "1 млрд. 942 млн. 948 тыс.";
в подпункте 2):
цифры "2 млрд. 481 млн. 790 тыс." заменить цифрами "2 млрд. 481 млн. 834 тыс.";
2) в пункте 2:
в абзаце втором цифры "175 млн. 509 тыс." заменить цифрами "153 млн. 935 тыс.";
в абзаце восьмом цифры "4 млн. 097 тыс." заменить цифрами "4 млн. 050 тыс.";
после абзаца одиннадцатого дополнить абзацем следующего содержания:
"на реализацию мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов – 91 тыс. тенге.";
3) в пункте 4:
в подпункте 1):
слова "50 процентов" заменить словами "25 процентов";
4) в пункте 5:
цифры "175 млн. 509 тыс." заменить цифрами "153 млн. 935 тыс.";
5) в пункте 7:
цифры "4 млн. 097 тыс." заменить цифрами "4 млн. 050 тыс.";

1) 1-тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"2 млрд. 561 млн. 544 мың" сандары "2 млрд. 561 млн. 588 мың" сандарына ауыстырылсын;
"555 млн. 529 мың" сандары "598 млн. 232 мың" сандарына ауыстырылсын;
"3 млн. 952 мың" сандары "3 млн. 332 мың" сандарына ауыстырылсын;
"37 млн. 585 мың" сандары "17 млн. 076 мың" сандарына ауыстырылсын;
"1 млрд. 964 млн. 478 мың" сандары "1 млрд. 942 млн. 948 мың" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"2 млрд. 481 млн. 790 мың" сандары "2 млрд. 481 млн. 834 мың" сандарына ауыстырылсын;
2) 2-тармақтағы:
екінші абзацтағы "175 млн. 509 мың" сандары "153 млн. 935 мың" сандарына ауыстырылсын;
сегізінші абзацтағы "4 млн. 097 мың" сандары "4 млн. 050 мың" сандарына ауыстырылсын;
он бірінші абзацтан кейін келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға – 91 мың теңге.";
3) 4-тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"50 пайыз" сөздері "25 пайыз" сөздеріне ауыстырылсын;
4) 5-тармақтағы:
"175 млн. 509 мың" сандары "153 млн. 935 мың" сандарына ауыстырылсын;
5) 7-тармақтағы:
"4 млн. 097 мың" сандары "4 млн. 050 мың" сандарына ауыстырылсын;

6) дополнить пунктом 9-4 следующего содержания:
"9-4. Учесть, что в составе расходов городского бюджета на 2009 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на реализацию мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов – 91 тыс. тенге.";
7) в пункте 14:
цифры "35 млн. 434 тыс." заменить цифрами "23 млн. 462 тыс.".
2. Приложения 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

6) 9-4 тармағымен келесі мазмұнда толықтырылсын:
"9-4. 2009 жылға арналған қалалық бюджет шығыстарының құрамында республикалық бюджеттен ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға 91 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.";
7) 13-тармақтағы:
"35 млн. 434 мың" сандары "23 млн. 462 мың" сандарына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1, 2 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.