О внесении изменений и дополнений в решение IX сессии городского Маслихата от 25 декабря 2008 года N 432/9 "О городском бюджете на 2009 год"
Решение XII сессии IV созыва Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 22 апреля 2009 года N 458/12. Зарегистрировано Управлением юстиции города Шахтинск Карагандинской области 30 апреля 2009 года N 8-8-65. Прекратило свое действие в связи с истечением срока - (письмо аппарата Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 26 января 2012 года № 2-13/19)
Сноска. Прекратило свое действие в связи с истечением срока - (письмо аппарата Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 26.01.2012 № 2-13/19).
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской Маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение IX сессии городского Маслихата от 25 декабря 2008 года N 432/9 "О городском бюджете на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 8-8-60, опубликовано в газете "Шахтинский вестник" от 13 февраля 2009 года N 7), следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2 726 753" заменить цифрами "2 891 250";
цифры "309 230" заменить цифрами "479 290";
цифры "4 280" заменить цифрами "4 586";
цифры "17 618" заменить цифрами "17 719";
цифры "2 395 625" заменить цифрами "2 389 655";
в подпункте 2):
цифры "2 696 753" заменить цифрами "2 874 083";
2) в пункте 2:
цифры "1 181 910" заменить цифрами "1 175 940";
цифры "1 057 410" заменить цифрами "1 072 440";
в абзаце 7 знак препинания "." заменить знаком препинания ";" и дополнить абзацем следующего содержания:
"целевые текущие трансферты на обеспечение занятости в рамках реализации стратегии региональной занятости, в том числе:
15030 тысяч тенге на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики.".
Цифры "124 500" заменить цифрами "103 500";
9 и 11 абзацы исключить;
3) в пункте 3:
в подпункте 1):
цифры "50" заменить цифрами "5";
в подпункте 2):
цифры "50" заменить цифрами "5";
4) пункт 10 исключить;
5) пункт 12 исключить;
6) в пункте 13:
знак препинания "." заменить знаком препинания ";" и дополнить пунктом 13-1:

"2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы" қалалық Мәслихаттың 2008 жылғы 25 желтоқсандағы IX сессиясының N 432/9 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының IV шақырылған XII сессиясының 2009 жылғы 22 сәуірдегі N 458/12 шешімі. Қарағанды облысы Шахтинск қаласы Әділет басқармасында 2009 жылғы 30 сәуірде N 8-8-65 тіркелді. Мерзімінің өтуіне байланысты өз қызметін тоқтатқан (Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихат аппаратының 2012 жылғы 26 қаңтардағы N 2-13/19 хатымен)
Ескерту. Мерзімінің өтуіне байланысты өз қызметін тоқтатқан (Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихат аппаратының 2012.01.26 N 2-13/19 хатымен).
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес қалалық Мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы" қалалық Мәслихаттың 2008 жылғы 25 желтоқсандағы IX сессиясының N 432/9 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген нөмірі 8-8-60, 2009 жылғы 13 ақпандағы N 7 "Шахтинский вестник" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшада:
"2 726 753" сандары "2 891 250" деген сандарға ауыстырылсын;
"309 230" сандары "479 290" деген сандарға ауыстырылсын;
"4 280" сандары "4 586" деген сандарға ауыстырылсын;
"17 618" сандары "17 719" деген сандарға ауыстырылсын;
"2 395 625" сандары "2 389 655" деген сандарға ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"2 696 753" сандары "2 874 083" сандарына ауыстырылсын;
2) 2 тармақтағы:
"1 181 910" сандары "1 175 940" сандарына ауыстырылсын;
"1 057 410" сандары "1 072 440" сандарына ауыстырылсын;
7 абзацтағы "." тыныс белгісі ";" тыныс белгісіне ауыстырылсын және келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"өңірлік жұмыспен қамту стратегиясын іске асыру шеңберінде жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуге ағымдағы нысаналы трансферттері, соның ішінде:
15030 мың теңге әлеуметтік жұмыс орындары және жастар  практикасы бағдарламасын кеңейтуге.".
"124 500" сандары "103 500" сандарына ауыстырылсын;
9 және 11 абзацтар алып тасталсын;
3) 3 тармақтағы:
1) тармақшада:
"50" сандары "5" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"50" сандары "5" сандарына ауыстырылсын;
4) 10 тармақ алынып тасталсын;
5) 12 тармақ алынып тасталсын;
6) 13 тармақтағы:
"." тыныс белгісі ";" тыныс белгісіне ауыстырылсын және келесі 13-1 тармақпен толықтырылсын:

"13-1. Учесть, что в составе расходов городского бюджета на 2009 год предусмотрены расходы на реализацию Стратегии региональной занятости населения за счет средств городского бюджета в сумме 159 800 тысяч тенге.";
7) в пункте 17:
цифры "30896" заменить цифрами "6623";
2. Приложения 12345 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12345 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель сессии                        Н. Дериева
Секретарь городского Маслихата             А. Сатова
Приложение 1
к решению XII сессии
городского Маслихата
от 22 апреля 2009 года

"13-1. 2009 жылғы қалалық бюджет құрамында өңірлік жұмыспен қамту Стратегиясын іске асыруға қалалық бюджет есебінен 159 800 мың теңге сомасында шығындар қарастырылғаны ескерілсін.";
7) 17 тармақтағы:
"30 896" сандары "6623" сандарына ауыстырылсын;
2. Көрсетілген шешімнің 12345 қосымшалары осы шешімге  12345 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешім 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрайымы                            Н. Дериева
Қалалық Мәслихаттың хатшысы                Ә. Сатова
Қалалық Мәслихаттың 2009 жылғы
22 сәуірдегі XII сессиясының