Об утверждении схемы зонирования территории поселка Шахан
Решение XII сессии IV созыва Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 22 апреля 2009 года N 467/12. Зарегистрировано Управлением юстиции города Шахтинск Карагандинской области 13 мая 2009 года N 8-8-67. Утратило силу решением Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 9 апреля 2015 года N 1117/33
Сноска. Утратило силу решением Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 09.04.2015 N 1117/33 (вводится в действие по истечении десяти дней после дня их первого официального опубликования).

Шахан кентінің аумағын аймақтандыру сызбасын бекіту туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының IV шақырылған XII сессиясының 2009 жылғы 22 сәуірдегі N 467/12 шешімі. Қарағанды облысы Шахтинск қаласы Әділет басқармасында 2009 жылғы 13 мамырда N 8-8-67 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2015 жылғы 9 сәуірдегі N 1117/33 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 09.04.2015 N 1117/33 (оны алғашқы ресми жарияланған күннен бастап он күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Кодексом Республики Казахстан "Земельный кодекс Республики Казахстан" от 20 июня 2003 года, Кодексом Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) от 10 декабря 2008 года городской Маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить схему зонирования территории поселка Шахан согласно приложениям 12.

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы "Қазақстан Республикасының Жер кодексі" Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі)  Кодексіне сәйкес қалалық Мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шахан кентінің аумағын аймақтандыру сызбасы ұсынылған 12 қосымшаларға сәйкес бекітілсін.

2. Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянную комиссию по вопросам бюджетной политики и экономического развития региона (Бюрабеков И.Д.).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти дней после дня их первого официального опубликования.
Председатель сессии                        Н. Дериева
Секретарь городского Маслихата             А. Сатова
Приложение 1
к решению ХII сессии
городского Маслихата N 467/12
от 22 апреля 2009 года
Поправочные коэффициенты
Номер налоговой зоны
Поправочный коэффициент к базовой ставке размера земельного налога
Поправочный коэффициент к базовой ставке платы за 1 квадратный метр земли
Зона I

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аймақтық экономикалық дамыту және бюджеттік саясат мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияға (И.Д. Бұйрабековке) жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы                            Н. Дериева
Қалалық Мәслихаттың хатшысы                Ә. Сатова
Қалалық мәслихаттың
2009 жылғы 22 сәуірдегі
ХІІ сессиясының N 467/12 шешіміне
1 қосымша
Түзету коэффициенттері
Салық аймағының нөмірі
Жер салығы мөлшерінің базалық ставкасына түзету коэффициенттері
1 шаршы метр жер үшін төленетін төлемнің базалық ставкасына түзету коэффициенттері
І Аймақ