О внесении изменений в решение IX сессии городского Маслихата от 25 декабря 2008 года N 432/9 "О городском бюджете на 2009 год"
Решение Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 04 сентября 2009 года N 494/14. Зарегистрировано Управлением юстиции города Шахтинск Карагандинской области 21 сентября 2009 года N 8-8-72. Прекратило свое действие в связи с истечением срока - (письмо аппарата Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 26 января 2012 года № 2-13/19)
Сноска. Прекратило свое действие в связи с истечением срока - (письмо аппарата Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 26.01.2012 № 2-13/19).
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской Маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение IX сессии городского маслихата от 25 декабря 2008 года N 432/9 "О городском бюджете на 2009 год" (регистрационный номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 8-8-60, опубликовано в газете "Шахтинский вестник" от 13 февраля 2009 года N 7, внесены изменения и дополнения решением XII cессии городского маслихата от 22 апреля 2009 года N 458/12 "О внесении изменений и дополнений в решение IX сессии городского маслихата от 25 декабря 2008 года N 432/9 "О городском бюджете на 2009 год" (регистрационный номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 8-8-65, опубликовано в газете "Шахтинский вестник" от 15 мая 2009 года N 20), следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2 891 250" заменить цифрами "2 956 502";
цифры "479 290" заменить цифрами "530 141";
цифры "4 586" заменить цифрами "4 440";
цифры "17 719" заменить цифрами "22 014";
цифры "2 389 655" заменить цифрами "2 399 907";
в подпункте 2):
цифры "2 874 083" заменить цифрами "2 950 835";
в подпункте 4):
цифры "30 000" заменить цифрами "18 500";
в абзаце первом цифры "30 000" заменить цифрами "18 500";
2) в пункте 2:
цифры "1 175 940" заменить цифрами "1 186 192";
цифры "1 072 440" заменить цифрами "1 090 347";
цифры "987 652" заменить цифрами "1 002 184";
цифры "15 030" заменить цифрами "18 405";
цифры "103 500" заменить цифрами "95 845";
цифры "94 000" заменить цифрами "86 359";
цифры "9 500" заменить цифрами "9 486";

"2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы" қалалық Мәслихаттың 2008 жылғы 25 желтоқсандағы IX сессиясының N 432/9 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2009 жылғы 04 қыркүйектегі N 494/14 шешімі. Қарағанды облысы Шахтинск қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 21 қыркүйекте N 8-8-72 тіркелді. Мерзімінің өтуіне байланысты өз қызметін тоқтатқан (Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихат аппаратының 2012 жылғы 26 қаңтардағы N 2-13/19 хатымен)
Ескерту. Мерзімінің өтуіне байланысты өз қызметін тоқтатқан (Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихат аппаратының 2012.01.26 N 2-13/19 хатымен).
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес қалалық Мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы" қалалық Мәслихаттың 2008 жылғы 25 желтоқсандағы IX сессиясының N 432/9 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркеу нөмірі 8-8-60, 2009 жылғы 13 ақпандағы N 7 "Шахтинский вестник" газетінде жарияланған, қалалық Мәслихаттың XII сессиясының 2009 жылғы 22 сәуірдегі N 458/12 "2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы" қалалық Мәслихаттың 2008 жылғы 25 желтоқсандағы IX сессиясының N 432/9 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркеу нөмірі 8-8-65, 2009 жылғы 15 мамырдағы N 20 "Шахтинский вестник" газетінде жариаланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшада:
"2 891 250" сандары "2 956 502" деген сандарға ауыстырылсын;
"479 290" сандары "530 141" деген сандарға ауыстырылсын;
"4 586" сандары "4 440" деген сандарға ауыстырылсын;
"17 719" сандары "22 014" деген сандарға ауыстырылсын;
"2 389 655" сандары "2 399 907" деген сандарға ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"2 874 083" сандары "2 950 835" сандарына ауыстырылсын;
4) тармақшада:
"30 000" сандары "18 500" сандарына ауыстырылсын;
бірінші абзацтағы "30 000" сандары "18 500" сандарына ауыстырылсын;
2) 2 тармақтағы:
"1 175 940" сандары "1 186 192" сандарына ауыстырылсын;
"1 072 440" сандары "1 090 347" сандарына ауыстырылсын;
"987 652" сандары "1 002 184" сандарына ауыстырылсын;
"15 030" сандары "18 405" сандарына ауыстырылсын;
"103 500" сандары "95 845" сандарына ауыстырылсын;
"94 000" сандары "86 359" сандарына ауыстырылсын;
"9 500" сандары "9 486" сандарына ауыстырылсын;