О внесении изменений в решение 10 сессии Бухар-Жырауского районного Маслихата от 19 декабря 2008 года N 6 "О районном бюджете на 2009 год"
Решение Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 21 июля 2009 года N 4. Зарегистрировано Управлением юстиции Бухар-Жырауского района Карагандинской области 07 августа 2009 года N 8-11-79. Утратило силу в связи с истечением срока действия - (письмо аппарата Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 06 апреля 2011 года № 1-10/83)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - (письмо аппарата Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 06.04.2011 № 1-10/83).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 10 сессии Бухар-Жырауского районного Маслихата от 19 декабря 2008 года N 6 "О районном бюджете на 2009 год" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-11-65, опубликовано в районной газете "Сарыарка" N 2 от 17 января 2009 года, N 3 от 24 января 2009 года, N 4 от 31 января 2009 года, N 5 от 7 февраля 2009 года), с изменениями и дополнениями, внесенными решением 12 сессии Бухар-Жырауского районного Маслихата от 1 февраля 2009 года N 5 "О внесении изменений в решение 10 сессии Бухар-Жырауского районного Маслихата от 19 декабря 2008 года N 6 "О районном бюджете на 2009 год" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-11-72, опубликовано в районной газете "Сарыарка" N 9 от 7 марта 2009 года, N 10 от 14 марта 2009 года, N 12 от 28 марта 2009 года), решением 15 сессии Бухар-Жырауского районного Маслихата от 23 апреля 2009 года N 4 "О внесении изменений и дополнений в решение 10 сессии Бухар-Жырауского районного Маслихата от 19 декабря 2008 года N 6 "О районном бюджете на 2009 год" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-11-75, опубликовано в районной газете "Сарыарка" N 18 от 9 мая 2009 года, N 19 от 16 мая 2009 года, N 20 от 23 мая 2009 года, N 21 от 30 мая 2009 года, N 22 от 6 июня 2009 года) следующие изменения:

Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2008 жылғы 19 желтоқсандағы 10 сессиясының "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" N 6 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2009 жылғы 21 шілдедегі N 4 шешімі. Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы Әділет басқармасында 2009 жылғы 07 тамызда N 8-11-79 тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихаты аппаратының 2011 жылғы 06 сәуірдегі N 1-10/83 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихаты аппаратының 2011.04.06 N 1-10/83 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2008 жылғы 19 желтоқсандағы 10 сессиясының "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" N 6 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 8-11-65 болып енгізілген, "Сарыарқа" аудандық газетінің 2009 жылғы 17 қаңтардағы N 2 санында, 2009 жылғы 24 қаңтардағы N 3 санында, 2009 жылғы 31 қаңтардағы N 4 санында, 2009 жылғы 7 ақпандағы N 5 санында жарияланған), Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2009 жылғы 1 ақпандағы 12 сессиясының "Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2008 жылғы 19 желтоқсандағы 10 сессиясының "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" N 6 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 5 шешімімен (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 8-11-72 болып енгізілген, "Сарыарқа" аудандық газетінің 2009 жылғы 7 наурыздағы N 9 санында, 2009 жылғы 14 наурыздағы N 10 санында, 2009 жылғы 28 наурыздағы N 12 санында жарияланған), Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2009 жылғы 23 сәуірдегі 15 сессиясының "Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2008 жылғы 19 желтоқсандағы 10 сессиясының "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" N 6 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 4 шешімімен (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 8-11-75 болып енгізілген, "Сарыарқа" аудандық газетінің 2009 жылғы 9 мамырдағы N 18 санында, 2009 жылғы 16 мамырдағы N 19 санында, 2009 жылғы 23 мамырдағы N 20 санында, 2009 жылғы 30 мамырдағы N 21 санында, 2009 жылғы 6 маусымдағы N 22 санында жарияланған) енгізілген өзгерістерімен және толықтыруларымен бірге төмендегі өзгерістер енгізілсін:

1897
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
684
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
16
07
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении гражданства Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
26
08
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию место жительства
857
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
15
12
Государственная пошлина, за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
20
2
Неналоговые поступления
2416
01
Доходы от государственной собственности
1474
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
1474
04
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности
1474
02
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
240
1
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
240
02
Поступления от реализации услуг, предоставляемых государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
240
06
Прочие неналоговые поступления
702
1
Прочие неналоговые поступления
702
09
Другие неналоговые поступления в местный бюджет
702
3
Поступления от продажи основного капитала
6000
03
Продажа земли и нематериальных активов
6000
1
Продажа земли
6000
01
Поступления от продажи земельных участков
6000
4
Поступления трансфертов
2522581
02
Трансферты из вышестоящих органов государственного управления
2522581
2
Трансферты из областного бюджета
2522581
01
Целевые текущие трансферты
484386
02
Целевые трансферты на развитие

1897
04
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн мемлекеттік баж
684
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретiн құжаттарды ресiмдегенi үшiн, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерiстер енгiзгенi үшiн мемлекеттік баж
16
07
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу, Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтiру және Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресiмдегенi үшін мемлекеттік баж
26
08
Тұрғылықты жерiн тiркегенi үшiн мемлекеттік баж
857
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
15
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
20
2
Салықтық емес түсiмдер
2416
01
Мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер
1474
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
1474
04
Коммуналдық меншіктегі мүлікті жалдаудан түсетін кірістер
1474
02
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
240
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
240
02
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер көрсететін қызметтерді сатудан түсетін түсімдер
240
06
Басқа да салықтық емес түсiмдер
702
1
Басқа да салықтық емес түсiмдер
702
09
Жергілікті бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсімдер
702
3
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер
6000
03
Жердi және материалдық емес активтердi сату
6000
1
Жерді сату
6000
01
Жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер
6000
4
Трансферттердің түсімдері
2522581
02
Мемлекеттiк басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетiн трансферттер
2522581
2
Облыстық бюджеттен түсетiн трансферттер
2522581
01
Ағымдағы нысаналы трансферттер
484386
02
Нысаналы даму трансферттері